• Sor
  • Bence

Nişanlım bana karşı çok ilgisiz, arayıp sormaz, kıskanmaz beni. Beni seviyor mu acaba?

gerçekten beni sevdiğini nasıl anlıycam valla anlam veremiyorum allah rızası için bana yardımcı olun arkadaşlar

En İyi Görüş

• kardeşim her kiz aynı değildir nişanlını en iyi sen anlarsın. Evet genelde kızlar sürekli arar mesaj atar ama kişiye göre değişir. Mesala ben mesaj sevmiyorum telle konuşurken de bazen skılıyorum. Sevgilimi de deliler gibi seviyorum. Nişanlında böyle olabilir senden değil telefondan sıkılmış olabilir. Hemen aklına kötü şeyler getirme. Senin yanındayken sana karşı sıcaksa sorun yok demektir. Öyle nişanlıdan ayrıl falan hoş şeyler değil bunlar ikinizdede iz bırakır düşüncesi bile.

• dogru dıyosun yanımdayken sorun yok ama aramızda mesafa olunca cok farklı ama ınsan sevdıgınlen ılgılenmezmı sızcde pekı

• Öncekileri Göster
    • kardeşim erkeklerden çok ekleyen oluyor diye bütün yorumlarımi gizli kullanıcı yapmaya çalıştım yanlış anlamayasn

• anladım kardesım ne yapıyım ya bana akıl ver yaaa

Kızlar Ne Diyor 8

• herkes farklı ne yazıkki o yüzden olumsuz düşünme belkide kendisine ve sana çok güvendiği için bu şekilde hareket ediyordur.

• ya tammamda ınsan sevdıgne yakınlık gosterırı ben anlam veremıyorum

• Sevgiyi hissedemiyorsan gerçekten sevilmiyorsundur...Kendine zaman ver iyice düşün bu durumu.

• ya nişanlnmadan önce cok kıskanıyodum onu herşeyıne karıssıyodum sevgımıde gosterıyodum ona ama baktımkı boyle olmuyor onda hıc karsılık yok dogru allah rızası ıcın bana yardımcı olun arkadaşlar ne yapmaşlıyım HEP BENDEN BEKLIYOR NE YAPCAM KAFAYI YIYCEM HIC KARSILIK ALAMIYORUM

• soruyorum ona benı sevmıyosan herkes kendı yoluna yok sevıyorum dıyor

• "Artık nişanlıyız nasılsa" şeklinde düşünüp seni aksatıyor büyük ihtimalle.

• sizce beni seviyormu peki ne yapmaya çalısıyor sız bayanmısınız

• Öncekileri Göster
    • sızce oyle olabılırmı neden ama

• sızce oylemıdır yaaa

• bazi insanlar belirtmeden severler belki oda oledir.. iyi dusun kizi biraz gozetle ona gore karar ver

• allah rizasi icin bana yardimci olun arkadaşlar ne olur cok kotuyum bu durumdan şikayetciyim ne yapmaliyim

• Öncekileri Göster
    • ya konusuyorum onunla yok benım yapım boyle ıste ben uzaktayken telefonlan fazla konusmayı sevmıyorum ıste sıkılıuyorum kafamda supeler var benı sevmıyormu acaba ne olursa olsu n seven ınsan sevdıgınınşle ılgılenır arayıp sorar sızce mantıklımı ben aramasam onu o benı aramaz boyle bı saçmalık varmı ya

• nasıl gozetlıyım yaaa

• ona sor...ona gore karar ver

• neyı soruyum ona pekı

• Öncekileri Göster
    • oana ne soryuym yok benım yapım boyle gıbı sseylerden bahsedıyor ben anlam vermeıyorum ınsan sevdıgınlen ılgılenmezmı ya sızce mantıklımı ya allahsıkına yaa ınsan sevdıgıne sıcak olmazmı ben hep ona ılgılı davranırdım hep araya n soran benndım ama eskısı gıbı degılım kendı kendıme karar aldım gunder bı defa ararım o benı ararsa arar aramazsa bende onu aramam onceden sureklı arıyordum ılgı gosterıyodum kıskanıyodum asırı derece de ama baktımkı karsılık alamaıyorum devamlı benden para ıstıyor nısa

• anlam veremıyorum valla nasıl sevgı ya

• çok sevse ister istemez ilgisini belli ederdi bence. belki de hep senden bekliyor. erkek değil mi o benimle ilgilensin mantığında olan birisi belki de! tanımadığım için bişey diyemiyorum ama sen onu yeterince arayıp soruyor musun? sen yeterince arayıp soruyorsan sıra ona geldiğini o yapmıyorsa bunu bence yeterince sevmiyor! yada "nasıl olsa o beni hep arayıp soruyor, o beni nasıl olsa bırakmaz!" diye düşünüp seni cepte görüyor da olabilir. bi süre ilgi göster baktın ondan ilgi yok. ona senin cepte olmadığını hissettir...

• ya ben yeterınce sevgımı ona gosterıyodum nısanlanmadan once hep kıskaknanıyodum onu herseyıne karısyodum ama cok ılgılenıyodum onunla ama onda hıc goremedım bunları bende nısanlandıktan sonra eskısı gıbı gostermıyorum ılgı ona cunku karsılıkl alamıyorum ından cok degısık yapısı var yok neymıs ben erkegı fazla aramama vs seyler sızce bu benı sevıyormu seven ınsan sevdıgıne sevgısını ılgıısını sevkatını gostermezmı dını b en onu gun ıcınde aramasam onun benı arıycagı yok kafayı yıycem bıde evlen

• Öncekileri Göster
    • sevıyorum ama karşılık alamadıktan sonra ne soylıyım ben ona bende boşladım benımle ılgılenen ınsanlanlan bende ılgılenırım ama onda bu yok

• zamana bırak hayırlısı olsun

• çok bunaltmışsın onu nefret bile edebilir böyle giderse...biraz değiş

• evet onceden oyleydi ama simdi oyle degil ben yeterince karşilik alamiyorum ondanne yapmak istiyor bende anlamiyorum yardimci olun bana

• Öncekileri Göster
    • eeee ne yapmam lazım ozaman bana yardımcı olun lutfen yaa

• onu ilgisini geri kazanmak için...
      reklamlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• cümledeki doğru kelimesi ne anlam ifade ediyor anlamadım ama bu kız seni pek sevmiyor

• kardesim nerden anladin sevmedigini

• Öncekileri Göster
    • ilgilenme değerini anlasın

• dogru dıyosun ozaman anlarmı pekı

• sadece kendi kendini sıkıyor ve üzüyorsun ona güven

• ama ne yapıyım hıc karsılık alamıyorumkı kafayı yıycem nasıl bı sevgı

• güven ona göreceksin karsılığını alacaksın biliyorum beklemek cok ama ama degecek

• gerçekten oda bır gun benım gıbı olacakmı sızce hep bunun hayalını kuruyorum sızce degısırımı benım dusundugum kadar aradıgım kadar ılgılendıgım kadar oda oyle olurmu sızce bır gun kardesım

Yükleniyor...