Kilo vermeye karar verdim. Önerisi olan var mı?

Son olarak erkeğin göbeklisi diye karar aldık :P ama genede kilo vermek istiyorum. En azından kıyafet alırken debelenmemek ve iki adım yürüyüp nefes... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim :) ama tavsiyelerin çoğuna vaktim uymuyor :) ama az ve sık yemeye çalışacağım ve günlük bir saat sporumu elimden geldiğince aksatmayacağım :)

En İyi Görüş

• Fast food yiyorsan bi hafta kes bak aradaki farkı hissediceksin. Bu ilk önerim. Geri kalan kısımda gece yeme alışkanlığın varsa mümkün olduğunca kesmeye çalış. Birden yapmak zor olur tabi ama saatlerini hergün birer saat erkene düşürürsen git gide bünyeni alıştırman daha kolay olur. Ayrıca vaktin varsa yürüyüş yapmanı tavsiye ederim günde 45 dk - 1 saat gibi bi süre yeterli gelicektir. emin ol farkı görüceksin. Bu arada 2 öğün yiyorum demişsin bu sana kesinlikle kilo verdirmediği gibi aksine aldırır. Vücudun yiyecek az geldiği için depolamaya başlar ve bunu yağa çevirir. Bu nedenle az ve sık yiyceksin ve dediğim gibi mümkün mertebe akşam geç vakitlerde yemiyceksin.

• İşte vakit sorun oluyor okulda olduğumdan sabah anca bi poğaça öğlende ekmek arası bişeyler yiyebiliyorum. Günde bir saat spor olayını devam ettiricem ama inş.

• Öncekileri Göster
    • Peki teşekkürler :)

• Rica :) İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın.