Beynim çok kötü ağrıyor bir sorun çıkar mı?

Arkadaşlar bugün hızlı müzik eşliğinde dans ettim, başımı çok salladım sağa sola falan şimdi de 2 saat falan geçti başım ağrıyor ve dönüyor üstüne de midem bulanıyor. şimdi de benim beynimde sorun var diye korkuyorum çünkü benim omurilik soğanı ve beyincik bölgesi ağrıyor. bana ne olacak? zeka ya da fiziklsel gerilik felç falan olmaz mı? arkadaşlar çok kötü hissediyorumkendmimi ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilk olarak sakin ol. bir şey olmaz. olacak olsaydı o an olurdu. bu sadece fazla hareket etmenin sonucu bir ağrıdır. araba tutmasının bir kaç beden küçüğü gibi düşünebilirsin. ;) darbe olmadıysa sabahı bekle.. uyu uyan.. hala bir sancı varsa ve giderek artıyorsa en yakın acile git. ama bence bir şeyin yok. ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Orantısız bir şekilde kafanı sallarsan bu tür ağrılara maruz kalırsın , nasıl ki kendi ekseninde 2 tur dönsen nevrin döner , buda onun gibi .Ölçüsüz hareketler felaketle sonuçlanabilir , daha dikkatli olmanızı öneriyorum .

• Şöyle biraz uzan ve dinlenmelisin. cok fazla zorlamış olmalısın. Uzun süre bu şekilde hareket etmedigin icin agrı olması normalYani biraz bekle gecmezse en yakın acile gidiver. Ama biraz dedigim 1-2 gün içerisine gecmesi lazım.

• Beyin ağrımaz... Doktora git.

• çok sallamışsın salla baş olmuşsun geçer merak etme :D aspirin yut uyu

• ne ictiysen aynisindan istiyorum.

• Başın ağrıyorsa bir hastaneye git acile doktora soyle bunları yapılması gerekeni doktor yapar zaten geçmiş olsun.

• ne içtin sen onu söyle ?:))))

• Alakası yok basını olagan sekılde fazla sallamışsan agrır ornegın ben pc de oyun oynarken cok agrır fakat Apranax Fort içtıgım zaman kesılır sende ıc kuvvetlı agrı kesıcı

Kızlar Ne Diyor 5

• radyasoyn etkiisiii tamamen telefon pc gibi şeylerden uzak kalmanı öneririm

• merak etme 1-2 güne bişeyin kalmaz.ani hareketler yaptıgın için iç kulakta hafif bi hasar olmuş ama bu çok çabuk düzelir.ne felci ne zeka gelişme geriliği.takma bu kadar insan düşüyo,kaza geçiriyo,kafasına darbe alıyo yine kolay kolay bişey olmuyo.çok rahatsız ediyosa şuan bi dromamine al.zaten acile gitsen yapacakları şey o.sen beni dinle boşuna gidip kendini deldirme al bi dromamine bişeyin kalmaz 2 gün sonraya zaten düzelir

• allah korusun fazla kuruntu yapmışsın sanki sakin ol doktora görün

• Sakin ol, bir doktora görün.

• dün bende aynı dertten muzdariptim bugün 2 kez ilaç içtim naafile... benimkisi dertten üzüntüden ölüyorum ben üzüntümden:(

Yükleniyor...