Ben onu seviyorum ama o beni seviyor mu?

sevdiğim birisi var. onu en fazla 25-30 kez görüyorum. normalde onun olduğu ortamdayken konuşanların yüzüne pek bakmıyor ama ben konuşurken benim yüzüme bakıyor ve gülümsüyor.aptalca bir espri yapsam bile. ben onu seviyorum ama o beni seviyor mu bilmiyorum yada bilemiyorum.bu arada saçım turuncu renkte (doğuştan).onun facesini bulmuş ara ara bakıyorum resimlerine filan ve bir şey farkettim. resimlerinin bazılarının altında "Turuncu ... ¦ Turuncu aşk o ..! " yazmış. kafam karıştı bunu görünce bir anda beni seviyor mu acaba dedim.o yazı beni o kadar mutlu ediyor ki bir bilseniz anlatamam size nasıl bir mutluluktur bu. ama nedense kıza açılamıyorum normalde kızlarla hiç çekinmeden zorlanmadan konuşan birisiyim ama onun yanındayken,onunla konuşurken sanki dilime birileri vuruyor prangayı ve öylece kalıyorum mal gibi. facebookta yazdığı durumlarda hep birini sevdiğini ve o kişiyi beklediğinden bahsediyor. dediğim gibi kıza açılamıyorum korkuyorum ya ters teperse diye o zaman arkadaş bile olamama ihtimalimiz var yani.kızın annesini babasını ablasını kardeşini filan tanıyorum. bide şunlarıda eklemek istiyorum >> kızla 3-4 yıl önce çok sık konuşuyorduk çocukca oyunlar filan sonra ben içime kapandım birden ve sonraki yayala döneminde kızla nerdeyse hiç konuşmadım,konuşamadım. sonraki senede ve sonrada ama bu sene azda olsa konuştuk öyle. okey oynuyorduk "elin çok büyük bırakın o karıştırsın eliyle masanın yarısını kaplıyor zaten dedim güldü ve yaklaşık bi 20 saniye ölünü öylece masada bıraktı sanki elini tutmamı istedi ama balkondada annnesi bizi izliyordu nasıl elini tutabilirdim ki birkaç defada öylece göz göze geldik ama bn sadece bakabildim başka bişe yapamadım.sonuç olarak çok uzun yazdım kusra bakmayın ama artık dayanamıyorum sizcede o beni seviyor mudur? sizce ne yapmam gerek?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aslında durumun o kadar ümitdolu ve güzel ki.benim selam sabahım yok bide facebook'ta ekli olsun.eğer olsaydı çoktan söylemiştim durumu.eğer yüzüne söyleyemiyorsan mesaj yaz böyle kendini yiyip bitirme.en azından rahatlarsın -ya-keşke-'lerden kurtulursun.her geçen gün zaman kaybı diye düşünüyorum.çok şanslısın bence bir adım kalmış bence.duruma netlik kazandırma zamanı gelmiş.aynı durumdayım bende senle kızı görünce iptal oluyorum öyle bakıyorum sadece hödü hödü.git söyle seviyor veya sevmiyor takılma bunlara.isteyenin bi yüzü vermeyenin hesabı.

• inşallah saolasın güzel dileğin için.son olarak şunu söylim sana:ben o kızla beraber olsam çok mutlu olurum ve sende benim gibi mutlu olursun eğer o kızdan karşılık alırsan. o zaman mutluluğa doğru yürü hatta koş pişman olma...

• benimde nerdeyse merhabam yok dediğim gibi yılsa sadece 25-30 kez anca görüyorum.ona bir şekilde açılmayı deneyecem artık her yolu denemeye çalışacağım.görüyorum ki sen çok pişmansın inşallah birgün kendini açarsın ona.kısaca senin sözünle o son adımı atmaya çalışacağım.çok teşekkürler bana moral verdiğin ve aydınlatmaya çalıştığın için.

• hayır ben söyleyemedim ve senin gibi her kızla rahat konuşurum onun yanında dilsiz olurum ama benim onunla merhabam bile yok bu dezavantaj ve sadece bakışıyoruz.bu gidip konuşmam için yeterli değil.seni çok iyi anlıyorum o senin için değerli ve geri kalanlar umrunda değil.bilmiyorum kelin ilacı olsa diceksin belki ama belki bir mektup verebilirsin veya bir kız arkadaş vasıta ile sevgini iletebilirsin.benim yaşım 27 olduğu için mektup yazmak bende olmaz gibi.adımını at nolacaksa olsun derim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyorsan hızlı hareket et ve söyle

Erkekler Ne Diyor 2

• Konuşmak için yaylaya gitmeyi bekleme.. Seviyorsanm düşüncelerini paylaşmaktan çekınme..Açıkla rahatla biran evvel...

• benımde yaylada hoslandıgım bır kız bu sene gıdıp görüncem ona ya (: yalnız degılsın

Yükleniyor...