Ben onu seviyorum ama o beni seviyor mu?

sevdiğim birisi var. onu en fazla 25-30 kez görüyorum. normalde onun olduğu ortamdayken konuşanların yüzüne pek bakmıyor ama ben konuşurken benim yüzüme bakıyor ve gülümsüyor.aptalca bir espri yapsam bile. ben onu seviyorum ama o beni seviyor mu bilmiyorum yada bilemiyorum. bu arada saçım turuncu... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

  • aslında durumun o kadar ümitdolu ve güzel ki.benim selam sabahım yok bide facebook'ta ekli olsun.eğer olsaydı çoktan söylemiştim durumu.eğer yüzüne söyleyemiyorsan mesaj yaz böyle kendini yiyip bitirme.en azından rahatlarsın -ya-keşke-'lerden kurtulursun.her geçen gün zaman kaybı diye düşünüyorum.çok şanslısın bence bir adım kalmış bence.duruma netlik kazandırma zamanı gelmiş.aynı durumdayım bende senle kızı görünce iptal oluyorum öyle bakıyorum sadece hödü hödü.git söyle seviyor veya sevmiyor takılma bunlara.isteyenin bi yüzü vermeyenin hesabı.

    • sen gidip söyleyebildinmi ? inan bana denedim ama olmadı söyleyememiştim. bencede 1 adım kalmışta o adaımı atmakta hiç kolay değil.

    • Öncekileri Göster
    • benimde nerdeyse merhabam yok dediğim gibi yılsa sadece 25-30 kez anca görüyorum.ona bir şekilde açılmayı deneyecem artık her yolu denemeye çalışacağım.görüyorum ki sen çok pişmansın inşallah birgün kendini açarsın ona.kısaca senin sözünle o son adımı atmaya çalışacağım.çok teşekkürler bana moral verdiğin ve aydınlatmaya çalıştığın için.

    • inşallah saolasın güzel dileğin için.son olarak şunu söylim sana:ben o kızla beraber olsam çok mutlu olurum ve sende benim gibi mutlu olursun eğer o kızdan karşılık alırsan. o zaman mutluluğa doğru yürü hatta koş pişman olma...