• Sor
  • Bence

Kızların teklif etmesi hakkında ?

Kızların erkeklere teklif etmesi hakkında ne düsünüyorsunuz ? sizce erkek mi etmeli bayan mı ?

En İyi Görüş

• erkek tabii ki saçmalığa bak

• teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • tek taş yüzük?

• o kadarını biz yaparız canım ;p

Kızlar Ne Diyor 18

• kimin cesareti fazla ise o söylesin fark etmez. mesela ilk ben söylemiştim.

• erkek etmeli

• Gereksiz. Erkek zaten teklif edecek kadar inisiyatif alamıyosa hiç başlamasın, yanaşmasın.

• ne erkek ne kız bence doğal olmalı yani kendiliğinden gelişmeli. ''benimle çıkar mısın '' çok saçma bir cümle ya manasız gibi geliyor bana aşkla çıkmanın manası ne alaka . en iyisi doğal yollarla kendiliğinden gelişmeli

• haklısın dostum ama öyle gelismedigi durumlarda oluyor

• Öncekileri Göster
    • belli etmek ayrı teklif etmek ayrı ama (:

• +1

• Ben ilk adımı karşı taraftan beklerim.

• ya gelmezse ?

• Gelir gelir merak etme :)

• inş. diyelim o zaman :)

• erkek etmeli,cesur olması gerekyr

• kadında cesaret vermeli

• yok artık !

• hic bi erkek reddedilmeyi kabul edemez heralde ;d

• Tartışmasız erkek etmeli tabiki teklif eden kızda şüphesiz iradesi olmayan salak kızlardır bencee

• Kesinlikle :)

• kız çok gaza gelmediyse erkek utangaç falan değilse kesinlikle kız etmemeli bence çünkü kızların erkek peşinde koşmasını uygun bulmuyorum bırakalım erkekler koşsun o yüzden çoook gerekli olmadıkça erkek etmeli bence

• Tabi dünya bi fındığın etrafında dönüyor zaten.İşiniz iş.

• yaa kusura bakmayın da yani erkek koşunca bir şey denmiyor fakat bir kız sevdiğinin peşinden gidince kaşar damgası yiyor açtırmayın ağzımı :D

• oldu olacak çiçeği de o alsın seni de o istesin :)

• teklif eden onuda yapar sanırım :p

• Öncekileri Göster
    • simdi beklentilerim arttı bak kızlardan :)

• hahha :D

• asiksan haykiricaksin , kizi erkegi dusunmeden ama yurekten seviyorsan...

• etmesin. erkek de teklif etmesin. hoşlandığını söylesin yeter. bunun kızı erkeği yok

• +1
      ama sende aşağıdaki arkadaş gibi senle uğraştığımı ve ellerimi bedeninin üzerinde dolaştırdığımı düşünmeni istemem :D :D :D
      (Yarıl yarıl yarıl :D )

• hahahaha ben düşünmem öyle şeyler :D

• etmemeli.. erkek asık olmak ister, asık oldgnu kendi almak ister.. ellerinle sunarsan sevilmezsin

• -1 çünkü bayanlar da aynını istiyor inan. Uğraşıp uğraşıp elde etmekde ne varsa...

• Öncekileri Göster
    • nie engelliiim np ..

• Sakiin (:

• Bu konuda geri kafalıyım dicem yalan olacak ne teklifi lan !

• bı kahve?

• erkek etmeli bayanda naz yapmalı

• fazla naz yapıyorsunuz sizde canım ya uzatmasınız elinizemi yapışır :D

• -1

• erkek etmeli tabikide. kız edermi hiç

• bence ilk adımı erkek atmalı ama tabi bayanın da erkeğin adım atması için cesaretlendirmesi gerekir biraz da .. böyle başlayan ilişkiler genellikle daha uzun ve güzel oluyor gözlemlediğim kadarıyla ...

• haklısın. zaten bayan teklif ettiginde de erkek sevsede sevmesede genelde kabul eder biraz güzel olması yeterli (:

• artık bayanlarda etsin bi zahmet :D sevgilime ben açılmıştım :D

• bence erkeklere bırakmalısınız bunları:)

• Öncekileri Göster
    • Amin :D

• +1

Erkekler Ne Diyor 15

• Canım sen hangi devirde yaşıyonuz?O teklif etsin, şu kabul etsin, bu da hani banaaaa desin :D

• senin devrinde yaşamıyorlar maaleseff :)

• Öncekileri Göster
    • kendi açımdan asla geri kalmadım, normal olan bizim söylediklerimiz :)

• Geride kalmak... Eski toprak derler ya, o bakımdan...
      Yoksa geride kalmak hiç bana göre değil... Değil..
      Ekledim.

• kadın erkek eşittir<3

• hayır kadınlar daha üstün onlar teklif etsin

• Öncekileri Göster
    • robin dünden beri farkındayım ses çıkarmıyorum ama du bakalım .. kardeş kardeşliğini bilsin canım artık :(:(:(

• +1

• konu değişik biraz ya güzen sizlik yoksa erkek ne yapacak

• Ne fark eder? Git ve al şampiyon derim iki tarafa da..

• benim bildiğim kızlar teklif eder. erkekler kız peşinde mi koşsun? dünyanın heryerinde bu böyledir.

• Teklif ne saçma şeydir yav...Hiç bir zaman kimseye teklif etmedim...Birine ilgim varsa belli ettim...Kalbini kazanınca da zaten iki tarafta yakınlaşır.Ve aşk başlar...

• İkiside teklif etmeli bence biri cesaret etmeli yoksa sevenler nasıl kavuşacak :))

• Kalbine söz geçiremezsin kadın da erkekte seviyorsa söylesin . Erkek söylemezse kadınlar hoşlandığını söyleyemez mi yani tabular yıkılmalı.

• Teklif etmenin tadı başkadır, kesinlikle ben ederim :)

• bence kızlarda teklif etmeli

• kimse teklif etmemeli sevgi karşılıklı yaşanır teklife bakmaz seven ilgisini gösterir, adı kendiliğinden konur "aşk" diye

• fark etmez

• erkek etmeli kıza yakışmıyo

• ilk teklif eden bayanla oynaşacağım

• reyız yorumlarda altımda kalıyorsun sadsad

• kızlar erkeklere biraz güven versin. kız aşkından ölse ağzından bir tek kelime çıkmıyor erkekler ne yapsın :)

Yükleniyor...