Bir erkek sürkendekli konuştuğu kıza bağlanır mı?onu sever mi?

bir erkek sürekli konuştuğu dertleştiği kıza bağlanma olasılığı nedir?fiziğinide beğendiği kızla her gün konuşarak onu gerçekten sevebilir mi?yoksa sadece alışkanlık mı olur?erkeğin onu kıskanması ve onu kıskandırmaya çalışması sevdiğini mi gösterir?kıyafetlerine karışması vs.. bu erkek daha önceden bi kıza aşık ama ondan aşkına karşılık alamamış onu unutamadığını ama sürekli konuştuğu kızıda sevdiğini söylüyo..bu mümkün mü?.. kendisini sevdiğini itiraf etmiş kıza karşı nasıl duygular besler.. sorularımın hepsini yanıtlarsanız çok sevinirim..

Güncellemeler:
başlık hatalı olmuş :)) hatayı görmeyin..
başlık nasıl düzeltiliyo
arkadaşlar sadece mesajlaşıyolar..gerçekten sever mi? kıskanması ya da canını acıtarak kıskandırma gayreti sevdiğinden midir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevmeyi bilmemde bağlanır. Sürekli ondan bişey bekler kendisinden ona karşı bi faliyet olmadığı zamanlar. Tabi karşıdakide elemanın düşündüğünü yaparsa hadi geçmiş olsun eleman bağlanmıştır size :)

• yaa bi de çok acımasız.ona karşı duyarsız görünce bilerek canımı acıtmaya çalışıyo..insan sevdiği kişinin canını yakar mı?onu kırar üzer mi ki..ona çok katısın diyorum..bende üzülüyorum diyo.sen sadece kendinin üzüldüğünü sanıyosun diyo.

• Öncekileri Göster
    • O zaman sendede bir ateşlenme yahut elektriklenme var arkadaşm :) Neyse yeter bu günlük. Sorun olursa mesaj atarsın. Çıkıyorm. İyi geceler :)

• tamam..ama o kızı sevmiyorum demedi seviyom dedi..yanlış anlamışsın. iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 8

• sürkendekli nedir

• başlık hatalı olmuş nasıl düzelticem :(( sürekli

• düzelmez.bağlanır tabi ateş barut misali.baş başa kalmazsa sorun yok.

• cevap veriyorum zaten, hepsini yanıtlayamam . sana ciddi olduğunu belli ettirir zaten aileni işlerini senin geleceğini karakterini sorar. bir yerlere götürür oralardaki takıntığın tavırlara bakar ölçüp tartar. hiç olmadığı kadar ilgi gösterir , cinsellikten seksten bahsetmez veya çok sınırlı bahseder. vs vs.

• sürkendekli bir kız arkadaşım olmadı

• başlık hatalı olmuş soruya cevap ver arkadaşım :(((((((

• Değişik bir paranoya onunkisi o zaman ben yorum getiremedim. açıkçası: )

• yaa bende anlayamadığım için size soruyom.sevdiğine yemin ediyo..ama vurdumduymaz..hatta o aşık olduğu kıza olan duygularını anlatıyo..beni kıskancımdan öldürmeye mi çalışıyo anlayamadım.ben reddettiğim için mi acaba :(

• Öncekileri Göster
    • aynen bende anlamadm. acil destek gerek ;):)

• :) demek gerçekten anormal..

• alışkanlıktır..fiziğinide beğeniyosa bağlanabilirde..kıskanıyosa var bir puştluk..kıyafete karışıyosa garanti sevmiş..bu mümkün değil..sevdiğini itiraf ettiyse seviyodur ama aşık değildir..sorularını yanıtladım yukarı ok işaretine tıkla..Not: ciddiyim yazdıklarımda

• son güncellemende emin oldum seviyo, başta yazsana şunu :@

• Öncekileri Göster
    • ama sevdiği için mi böyle yapıyo sence :(

• onu bilmemde yaptığın etik değil hem en iyi cevap seçip sonra :) her neyse... sevdiği için yapıyordur kaybetme korkusu böyle aptalca şeyler yaptırabilir

• Bana ne, bana ne..Sürkendekli işte..!Sürkendekli dedin.Bana ne, bana ne!

• :pppppppp

• nefret ediyorum sevgilisine yüksek sesle konuşan erkeklere karsında insan var !

• ne diyon sen ne alaka :( soruyu okumadın mı?

• Öncekileri Göster
    • bari benim soruyada bi el atıver :(((((

• o cocuk o kıza öyle bir baglanmışki her gece hayalini bile ediyordur o kızı kızda bir gün pes eder karsılık verir heralde :)
      dur tahmin edeyim sen bu cocukdan hoşlanıyorsun :)

• sürkendekli nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...