O sevgi, ilgi 24 saat yalan mıydı?

İlerde yatakta mutsuz edersen diye soran kişi, eski çapkın.benle her şey çok farklıymış gibi davranıyor.çok üzülen romantik bekleyen ve isteyen moddaydı.taki içkili bi anında çok ilerde diyorum yanlış anlama ya mutsuz edersen beni nolcak dedi?şok girdim sonra sarhoştum saçmaladım dedi ama ne demek bu?hiç hoşuma gitmedi.öyle biri olmadığımı çok iyi biliyo.o sevgi ilgi 24 saat yalan mıydı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içinde bastırılmış duyguları açığa vurmuş birde içki kötü derler adamın içinde ne varsa döker içki gizlisi saklısı kalmaz kendini koru derim bugun bu lafı eden yarın senınle beraber olduktan sonra düşündüğüm gıbı sen bana yetmıyorsun ayrılmak ıstıyorum derse şaşma

• çok haklısınız:)yol vericem

• Öncekileri Göster
    • sevmiyorsan neden intikam almak istiyorsun o ne kadar karaktersiz oldugunu belli etmis zaten sen onunla gorusmezsen pisman olur haddini bildirmis olursun bence ugrasma hic oyle bir iti de takma kafana

• sevmiyorum gerçekten.hala ulaşmaya çalışıyo.biliyo ne kaybettiğini.diğer kızlara yol veren adam bana veremiyo.madem beni kullanmaya kalktı zamanımı çaldı yalanla ona ders vermek istiyorum.intikam için aşka gerek yok:)sizce ne yaparsam en azından şaşırtıp ders verebilirim?

Erkekler Ne Diyor 16

• içkili insan sarhoşken düşüncelerini daha rahat söyler

• evet.

• Hemen kötü niyet anlama belki horlamandan falan bahsetmiştir :/

• ahahahha.güzeldi:)keşke dediğiniz gibi olsaydı.

• :)

• abartacak bişey yok bence... sarhoşken söylemiş neticede. yol verirsen 3 gün sonra burda soracağın soruları düşünüyorum. ayrılmak filan bu kadar basit olmamalı. al karşına konuş. oturun tartışın kavga edin erekirse de de ahaa havada nem var hadi ayrılalım bu ne ya, yanlış bence...

• biz sevgili değiliz.kendisi peşimde çok koşuyo.ben güvenemediğim için kabul etmedim.arkadaşça yerin var dedim.oda tavlamaya çalıştı.uzun ilgiler bekleyişler iknalar derken içkiliyken bu laf döküldü ağzından.flört aşaması eğer güven vermeye devam etseydi denemek üzereydim.sizce bu kişi art niyetli değil midir?

• Öncekileri Göster
    • bence herkes bi şansı hakediyor. sen şansı ver bakalım o değerlendirebilecek mi?

• bilemiyorum.aslında haklısnız ama şimdi insanlar ikinci şansı bizim iyi niyetimizi pek haketmiyolar

• kıvırmış ama yememişin:))

• ne yapmaya çalışıyor?ilerde güvenilmiycek biri dimi.çok özür diliyo arıyo ama nafile.napmalıyım sizce?

• Öncekileri Göster
    • görünürde çok aşık.uzun süredir benle olmak istiyo.sen çok başkasın dedi.ben buna güvenmedim ama ben gerçekten diğer kızlar gibi değilim iyilik yönünden.o alışmış her kıza ben farklı geliyorum.off bilemiyorum ilerde nolur?

• bilemessin ki..ekle beni bi sen

• Bir insan alkollüyken saçmalıyorsa hayatında olamadığı kadar "doğru" dur...

• evet

• Yol yakinken fark etmissin ne guzel :)Sansli hisset kendini,bu sansi degerlendir.terket gitsin

• zaten cevap vermiyorum kestim ama hala ısrarcı.onca zaman iyiydi.tam şans vericektim bi gecede bu oödu.mesajda kızıcağını biliyorum yazmış.bu bilincinin gösterir.inşallah kurtulurum:(

• Insallahi masallahi yok yahu.
      Konusma gitsin,devam ederse tersle.kacinci yuzyil suluk gibi yapisma yapsin

• bitti triplerinden ama.o sözle sorun yokmuş halletmiştik.beni bencillikleriyle yıprattı

• Konuya tek taraflı bakma diye buna diyorlar.. :)Sen mutsuz olacaksında karşındaki göbek mi atacak.. :)

• dedimki sen belki mutsuz olmazdın ama ben seninle ilerde bu bencilce isteklerinden dolayı mutsuz olucam:)

• Öncekileri Göster
    • amin teşekkürler:)

• Rica ederim.. :)

• koşarak uzaklaş

• uzaklaştım.

• alısmadık götte don durmaz ondada adamlık 24 saat durmus boyle ınsandan ne beklersinki alkol alıp ne dediginin farkında olamıyanlar gayet farkındalar ayık kafaya soramadıgını yapamadıgınıalkolun arkasına gızlenıp yapıyor bence vur gotune tekmeyı gıtsın onu hayat kadını paklar o hayatının kadınını degıl hayat kadını arayısında...

• vurdum tekmeyi.çok bencil.çapkınlıktan değil ama devamlı ilgi bekleyip trip attı baydı.

• Öncekileri Göster
    • aynen:)sana karşı bir şey hissetmiyorum diycem:)koyucaktır.önceden soğutuyosun dediğimde yapma bunu demişti:)egoist ya zoruna gider ondan vazgeçilmek.

• haklısın ıcınde kalıcagına vur suratına onda dert yapsın

• içki insanın ikinci ama gerçek kimliğini açığa çıkarır. ama bir de şu var. adam belki ileride dediği evlilik safhasıdır. evliliktede cinsellik çok önemli. belki bunu vurgulamak istemiştir. malum boşanmaların çoğu cinsel uyumsuzluk

• ilerde ddi ama kusura bakmasında belkide ben mutsuz olucam.ne iğrençlik flört aşamasında.beni mi aldatıcak yani?aşk bu değil

• Öncekileri Göster
    • haklısınız.öyle yapıcam.

• bitti ama trip ve bencilliğinden.o sözü kastetmemiş ama yordu beni şimdiden

• içi böyle öttrüyo işte.

• açar mısınız?

• içki* adamın içindekileri dışarı çıkartır.

• haklısnız

• Çekyatta mutlu ederiz yavrum diyip pandik atsaydın.

• :)

• içince insanın niyeti çıkar ortaya aklının bir köşesinde bunlar yatıyormuş demekki yazık aşkı 2 bacak arasında arayana

• ben hiç öyle biri değilim.çok iyi biliyo.güvenmediğimden kabul de etmedim.kovalamaya devam ediyo.yazık gerçekten aşk bu değil:(

• Aynen uzak dur bence duyguların seni mahküm edecek ama akıl burada senin yardımcın aklınla hareket et

• haklısınız.arayıp sordukça etkilenmemeye çalışıyorum inşallah kanmam.

• onun kafasının biryerlerinde vardır yine seninle cinsel birliktelik yaşamak.

• öyle belliki ama ilerisini düşünmek sevgili olmadan ve söylemek mantıksız değil mi?

• Öncekileri Göster
    • huylu huyundan vazgeçmez. hadi sana iyi geceler

• size de.

• Lafı dolandırmış.. Niyeti düzgün değil..

• görseniz tam bir aşık gibi hareketler.uzun süredir beklemeler.yani yol mu vermeliyim?

• Çizgiyi geçene kadar sana kul olur bu normal ama çizgiyi geçince sen sağ ben selamet.. Çizgiden kastımı anlamışsındır...

• evet anladım

• gol olur.. (aldatır)

• bana da öyle geldi ama.ben onun oynadığı diğer kızlara benzemem.hep peşimde koşan o.iğrençlikti.

• Öncekileri Göster
    • yokcanım kimseninhaberi olmuyo :-))

• peki:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Hadi ordan puşt deseydin. O da seni mutlu edemeyebilir? Karşılığını hemen ihanetle veya benzeri şeylerle görmek ister miymiş?

• bende dedimki sen belki yatakta mutsuz olmazdın ama ben senle ilerde bu bencilce isteklerinle mutsuz olurum dedim

• güzel söylemişsin.

• evet:)

• hoş olmamış.. ama sarhoşken dile getirir insanlar içindekileri.

• evet.sizce ne yapabilirim?hala peşimde

• yatak konusuna girmeden bi süre daha sürdür ilişkini, gözlemle.. içine sinmezse de ayrıl çokmu zor.

• peşimde oluuşu tavlamaya çalışması çok zorluyo:)

• şoka girecek birşey yok ki.. bir erkeğin bunu istemesi son derece olağan ve normal. öyle biri derken ki, öyle biri nasıl oluyor?

• çok sevip bekleyen bana farklı davranan biri daha flört aşamasında neden bunu desin.hemde kendine güvenme problemi yaşıyan birine

• en iyi cevap isabetli olmuş o halde.

• evet:)

• evet koca bir yalandı hemde

• :(

• Verilmiş sadakan varmış.

• aynen:)kurtuldum.eski sevgilisine yavşadı yine.umrumda değil artık.egosuna başlarım onun.ne yaparsam kudurturum biliyorum yine ulaşıcak bana.öyle bi ders veriyim ki morarsın?

• Öncekileri Göster
    • bana yine ulaşıcağını biliyorum ondan diyorum.teşekkürler.

• Sen dediklerimi yap, sadece kendine yatırım yap, hiçbir el oğlu ne düşünmeye, ne de uğraşmaya değmz.

• eski çapkın falan böyle sıfatlar verip pohpohlamayın şu adamları

• merak etmeyin zaten beni tanıdığından beri o egosu çökmüş vaziyette:)her kızın aynı olmadığını kendinin de çok matah olmadığını anlattım ona:)ama hoşuma gitmedi bunca bekleyişinden ve aralıksız ilgisinden sonra bu laf.yol mu vermeliyim?daha başlamadık gerçi

• Öncekileri Göster
    • ben yeri geldiğinde çok içerim ama hiç pişman olucak birşey yapmadım bilincimi tam anlamıyla kaybetmedim

• cevabımı almış oldum:)

Yükleniyor...