Kızlara sorulacak sorular?

en sevdiğin renk nedir ?en çk ne yapmayı seversin ?ilgi duyduğun şeyler nedir ?kendini nasıl buluyosun ?burcun ne dir?gibi mantıklı güzel sorularınızı bekliyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En sevdiğin televizyon programları nelerdir? Mesleğin ne? Gezmeyi mi seversin,evde oturmayı mı? İnternetle aran nasıl? Teknolojik aletler ile ilgilenir misin? Neler ilgini çeker? Giyim tarzın nasıl? Hayat felsefen nedir? İdölün kim? Örnek aldığın birisi var mı? Benzetildiğin ünlü var mı? En sevdiğin isimler? Hangi takımı tutuyorsun? İlgilendiğin sporlar nelerdir? Bakımlı mısındır? Tutumlumusundur? Olgunmusundur? Çocuksu musundur?

• Maşallah tez bile yazarsın sen bu beyinle :)

• Öncekileri Göster
    • kızla çok samimi olmam gerekiyor yardımınız çok dokundu şimdiden :D devamı gelrse zaten süper olur :D

• saçlarını çok beğendiğini söyle,müzik tarzını sor ve şarkı önermesini rica et falan işte :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Idealın ne Hobılerın ne vs

• sevgilinin kuzeni sana sarktı mıkuzenin sevglisi sana sarktı mıkuzenin sevgiline sarktı mı sevgilin kuzenine sarktı mı

• Daha derinlere in =) bunlar klasik sorular.

• Kızlara bunları sor.Ciddi düşünüyorsun değil mi?Gelinliğinin kırık beyaz mı yoksa kar beyaz mı hayal edersin?Saçların çok güzel hangi şampuan?

• kırmızı ,gezmeyi tozmayı :) ,sporcuyum dolayısıyla spor,ben kendimi güzel buluyorum,

• çok klasik sorular başka sorucak bişey bulamadınmı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...