Bir kıza açılmak için ne yapmak gerekir?

Nasil konuşmalı, onu seviğimi ona nasıl inandırmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendin gibi ol olduğun gibi görün seni sadece sen olduğun için sevenbiriyle ol ve o kişiyede öyle davran

Kızlar Ne Diyor 5

• davet et bıyere bak kızım senı sevıyorum senınle beraber olmak ıstıyorum de konus ıste ne var bunda...utanma utanma arkanda bız varız...

• öyle olmuyo işte etkileyecek bi söz yada başka bir şey olmalı...

• kızlar sever maco erkeklerı sert ol...

• O kızdan kıza değişiyor her kız maço erkeği sevmiyor

• Konusmak olabilir mesela

• sen olsan bir erkek sana nasıl açılmasını istersin...

• Once arkadasca konusa konusa yaklasmasini daha sonra biraz daha yakinlasarak yani ne biliyim yemege kahve icmeye falan davet ederek yakinlasmasi iyidir zaten kizdan olumlu tepki alirsan duygularini soylersin ama aranizda bir iletisim yoksa direk kiza gidip acilmak onu urkutebilir.

• ınandıramazsın ki...hep daha fazlasını ister sen yapıncada altında bi neden arar ...yapmayıncada kendini değersiz hisseder...kısaca kendin ol kasma kendini çık karşısına sarıl ve içinden gelenleri söyle ama prova yapmadan herhangi bir gün ve saatte...sonra o günü bu anınızla ölümsüzleştirir degerli kılarsınız ne güzell...başarılarrr

• ilk önce cesaret et söle al karşına zaten devamı gelir

• Önce kızla arkadaşlık kurmalısın.Ve öyle ilgili olmalısınki kız aslında bu ilginin farkına varıyo olmalı.Zaten olaylar kendiliğinden gelişecektir.O zaman da sıradan bir muhabbet edercesine karşılıklı konuşursunuz...

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı dert bende de var kardeşim ama ben en yakın zamanda yüzüne karşı konuşmayı düşünüyorum sende yüzüne karşı söyle hem inanabilir

• Ya ben izmirdeyim kız gümüşhanede ama kaptırdık kendimizi bi kere arkadaşlık iyi ama açılma konusunda cidden acemiyim bi de mesafe malumunuz off offf :( varmıdır banada bi tavsiye ? ? ?

• onu sevdiğine nasıl mı inandırısn gerçekten seviyorsan.Cesur ol utangaçlığı üstünden at tek bi yerde bulduğun zaman delikanlı gibi ne hissediyosan söyle zaten konuşmaya başla heyecanın gider milletin ne düşündüğünü umursama daha sonra keşke söyleseydim dersin pişmanlık duyarsın bu pişmanlığı yaşamam için cesur ol sadece cesur adamlar kaderlerini çizer geri kalan ise küçük bir rolün parçası olur .

• dürüst ol sadece yalansız ol ve sevdiğini söle her şey nasılda güzel olacak

• eğer karşıdan bir ilgi alıyorsan bence ona uygun bir zamanda bir şey söyleyeceğini söyle.. ama her seferinde bunu erkeklerin yapmasına deli oluyorum... kızlardan o yüzden nefret ediyorum..alçalacaklarını düşünüyorlar ama içlerinden geleni yapmadıkları için alçalıyorlar..

• Sonuna kadar arkandayım şampiyon.
      Kızlar da bel bel bekleyeceklerine ya da dengesiz davranacaklarına, cesaret verici birşeyler yapmayı öğ-ren-me-li-ler. Nice yiğit telef oldu bu yollarda (ben de dahil), cesaret vermesini bilmeyen hatunlar yüzünden. Pardon, hatun mu dedim, maço erkek rolüne fazla kaptırmışım kendimi.. Dur, bu iyi bişeydi galiba. Yoksa değil miydi? Neyse, hatunları, pardon, hanımları anlama çabasına girip yine bir kısırdöngüde kaybolmanın eşiğine gelmişken, herkese benden çay. :)

• açılmak için yelkenleri suya indirmek gerek önce :)

• macoluga devam dıosun yanı :))

• maçoluğumla gurur duyuyorum :))

Yükleniyor...