Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır size göre?

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?Erkekler kızlar ve birçok şey hakkında.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sence böyle bi sınırlama olabilir mi herkesin kendine has özellikleri vardır ve karşındakini etkilemek için uğraşırsan kaybeden sen olursun sen kendin ol bırak seni sen olarak kabul edenler yaklaşabilsin sadece.

Erkekler Ne Diyor 28

• Akıllı , kendinden emin , bakımlı , giyimine özen gösteren .

• kumral, süt gibi beyaz ten. balık etli olmucak ama zayıf da olmucak. + bacakları da hafif kalın olucak. sipariş verir gibi oldu :D

• erkekler kısaca aklı başında attığı adımı gören kızlardan hoşlanır genellikle..

• tipi değişir elbet de kendinden emin olsun, arkadaşlarının etkisinde hareket etmesin, cool olsun yani, biraz kendi başına dolaşsın kızlarla sürü şekilnde gezmesin. Cool dediysek hıh herkes bana hayran tavrı takınmasın, kısa konuşsun, selam versin ama o kadar. Durup dururken kahve ısmarlasın, yani ne yapıyorsa kendi istediği için yapıyor dedirtsin insana.

• Zevk meselesi diyelim.. ama benım muhabbetıme bakması lazım ilk önce. dış görünüş hikaye.

• canım benim herkes aynı yemekten her öğün yiyebilir mi ?

• sarı saç beyaz ten koyu kahve hatta nerdeyse siyah göz sempatik tatlı esipirili sert ZEKİ pratik hoş kokan

• insanların zevkleri farklıdır.

• tebrikler en çok sorulanlar listesine tepeden giriş yaptınız ve cevap olarak nabız diyorum

• akciğerinin olması hoşlanmamız için geçerli bir sebeptir sıkıldım artık hep aynı sorulara cevap veriyoruz :D

• yanıma yakışsın efendi olsun yeterli

• 1.75 boylarında, 75-80 kiloiri yani azcık kilolu yeşil gözlü minik çene, bıdık burun,öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.saçlar uzun beline doğru şöyle, esmergergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...) üstünde uyuyabilcenbel bölgesindeki kemikleri belli olmayacakdüzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)38 numaralarında ayaklar bakımlı olcakfiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

• erkek için farkeder mi sence? amaç önemli,

• samimi, hoş, tatlı. :)

• Aldığın cevaplardan da anlayacağın gibi herkesin kafasında başka bir kalıp var. Benim içinse ukala olmadığı müddetçe zeki, pratik ve çalışkan olmalı, ve tabiki aynı frekansda olmalıyız. Gerisi kolay, zaten insanlar zamanla ilk tanıştığı davranışlarından özüne döndüğü için :) başlarda çok da kasmasına gerek yok.

• Önce benim sinirimi kaldırabilecek bir kadın olmalı sonrasını bunu bulunca düşünürüm.

• Olgun olsun ve kültürlü olması şart ten ve renk olarak esmerler tercihimdir

• Gözleri ve dudakları beni etkilerse aşık olabilirim diye düşünürüm.Göğüsleri ve kalçaları etkilerse1 gece yatabilirim diye düşünürüm. :)Karakter olarak patavatsız olmayan. Nerede ne konuşacağını bilen, Çılgınlıkları seven bu çılgınları yaparkende kendini komik duruma düşürmeyip tam aksine beni ona bağlayan kızlardan hoşlanırım. hatta aşık bile olabilirim :)

• - Ciddi bir ilişki düşleniyorsa hanım hanımcık, kadınsı hatlara sahip, zeki ve güçlü, efendi ahlaklı, çok güzel olmasa da kalbimizi çarptıracak kadınlar ararız.- Yok kaçamak olacaksa, aptal, güzel vücuda sahip olan, sınırsız cilve yapacak ve bizi yormayıp isteklerimize anında cevap verecek bir kadın ararız.Ama çoğu zaman kız olsun , nefes alsın yeter modunda olduğumuz da olur.

• al sana istemediğin kadar aynı soru ve cevap. link link link link link

• kanka kopyala yapıştır yapma her kızın ayrı bir düşüncesi var burada :)))))

• aynı soruya verilen cevapları yazdım. aynı soruları tekrar tekrar soruluyor.

• ben kendi adıma konuşursam doğal ve saf olanı tercih ederdim yanına erkeği sadece bulunsun diye taşıyanı değil ona sahip çıkanı seçerdim

• ben siyah uzun saç beyaz ten tarzı kızlardan hoşlanırım

• Nefes al nefes ver.

• Ben yazacaktım be üff

• sende yaz yazcam dedin yazmamı dedik :D

• çok güzel değil ama vücut hatlarına bakarım, tanımak isterim karakteri de iyiyse okey derim.

• milf tek geçerim :)

• valla ben taş gibi kızlardan hoşlanırım.. :))

• ben yetenekli kızlardan hoşlanırım.. cevap veren sinirlenen.. sürekli tatlı ve şeker olma psikolojisiyle beynini yormamalı.. doğal olmalı.. içindekileri ne olursa olsun söylemeli.. ve seksle ilgili düşüncelerini duygularını benden esirgememeli..ama yetenek bence önemlii..ha gelelim 'erkeklere':) erkekler değişken tiplerdir o yüzden bir eş ile beraberken sadakatsizlikler gösterirler. ama evlerinde bir köpekmiş gibi bekçi gibi bekletecekleri bir kölelerinin olmasını da isterler.. ne yazık ki bu tip erkekler hala feodalizmden kurtulamamış olanlardır...ama bu tür erkeklere cevabı umud ediyorum ki cesur, yetenekli kızlar cevaplarını vereceklerdir..

• benim hoşlandığım tarz kız! hımm sade olmalıdır ağır olmalıdır öyle süslü püslü kokoşlardan hayatta haz almam beni taşıyabilmelidir kız kısmında kapris olur genelde hiç sevmem olsun ama abartısız olsun sadistlik derecesinde kıskançlık olmasın bu saydıklarım kendi hoşnutlarımca bir kısmıydı dahasını sorma sonra dersin sen bekar geldin dünyaya bekar da gidesin ahirete:)))))))

Kızlar Ne Diyor 5

• niye sordun ki böyle bir soru sen hiç zevkler ve renkler tartışılmaz denen iğrenç özlü sözümü duymadın mı ...

• erkekler böyle sorular soran kızlardan hoşlanmaz:) etkilenilecek kadınlar zaten ne yaparsa ne giyerse ne konuşursa ne kadar susarsa nekadar sabrederse iz bırakacağını bilen kadındır başkalarının fikirlerine ihtiyaç duymaz.

• Erkekler bir kızda önce vücuda bakar.Vücudun güzelse yüzüne bakarlar.Yüzünde güzelse senle bişiler yaşanailir.Ama eğer ilgi duymasını da istiyosan bu değişik bir durum.Hoşlanmada herhangi bir ölçüt yoktur.Elektrik aldıktan sonra kör topaldan da hoşlanırlar...

• her erkegin bir zevki var kendine gore aam cou tabikide hos guzel sexy nazli-cilveli kizlari severler

• demo yapacağımNefes alsın yeter

Yükleniyor...