• Sor
  • Bence

Insanlar neden hayal kurar ?????

insanlar neden hayal kurar...hayal kurmak çaresizlikmidir.avunmakmdır..hayal olan imkansızmıdır...hayal kuruluyorsa var olduğu için kurulmazmı..bu saatte bu soru pehhh

Güncellemeler:
herkese yorumları için teşekkür eder, fıtri ve müsbet hayallerinin gerçekleşmesini dilerim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• zekiyim cünkü hayal kuruyorum..aptalım cünkü hayallerimin içinde ben yokum..ruh hastasıyım cünkü hayallerimi caldırdım

• sendense bravo..başkasının ise güzel söz

• Öncekileri Göster
    • valla çaldım sözü :)

• yaaaaaaaa :(((

Kızlar Ne Diyor 7

• uzun zaman önce hayallerin sadece hayal olarak kaldığını yıkıldığını farkettim,hayal kurmuyorum.en fazla hedeflerim vardır ama hayallerim yoktur.

• inançlarını yitirmiş gibisin

• yitirmek demeyelim,daha gerçekçiyim ve daha çok şey kazandım

• duygusalım ama bunları ifşaa edemem...canım çok yandı diyorsun..eyv

• hayal kurmadan hayattan nasıl başarı elde edeceksin hayal insanı motive eder insanlar bütün hayallerini gerçekleştirme gücüne sahiptirler yeteri kadar istesinler ve çabalasınla kafi

• hayal kurmak = 12'den vurmaktır! harika

• benim hayallerimde 12 yok ama..netcezz şincik

• :)))

• mutlu olmak için

• polyanna gibi yani

• öyle olmasa hayat nasıl geçer

• geçer geçer pişe pişe geçer...geçmezsede öyle bir geçirirler ki

• valla ben gerçekleşmesi zor olan hiçbirşeyin hayalini kurmuyorum böyleliklede hayal kırıklığıda yaşamıyorum;)

• sınırlarını bilen realist..güzel

• teşekkürr :)

• Motivasyon için.

• eh iyi

Erkekler Ne Diyor 11

• mutlu olmak için kurulur yeterki hayalin temeli sağlam atılsın

• boşta kalmamak için kendine bir amaç edinmektir hayal kurmak

• uyu gari akşam yatmıyon sabahta galkmıyon pehh.

• hayal guruyohh adamım :)

• eyi bakam. fazla hayal şizofreniye gider :)

• şizoşunda dünyası var emme...ve onun dünyasında bize yer yok

• boş zaman da yapılcak en iyi şey =)

• boşluk doldurmaca yani :)

• aynen =)

• bu cihetten her hayal boşluk,her boşlukta hayal diyebilirmiyiz

• bütün insanların güzel hayalleri gerçek olur inş

• valla insan yapmak isteyipte yapamadığı yaşayamadığı şeylerin hayalini kurarki anlık mutlu olabilmek için

• ayakta rüya görmek diyorsun

• :))) yani başka hayal neden kursunki mantıklı cevabı bu olsa gerek

• yapacak bişeyi olmadıkları için

• Dünyayı yönetmek herkezin hakkı.

• :))) süper

• hayal gücü güç verir."Hayal gücü her şeydir. Sizi bekleyen güzelliklerin önizlemesi gibidir. Hayal gücü bilgiden daha önemlidir."--einsteinHayal gücünüz geleceğinizi belirler. Einstein şöyle der: ‘Zekanın gerçek göstergesi hayal gücüdür, bilgi değil’. Bu yüzden hayal gücünüzün hantallaşmasına izin vermeyin.

• tabii kurduğun hayal için mücadelede var değilmi

• hayal gücü her şeyi kapsar.gerek amaç,gerek din,gerekse yapılacak şeylerin provaları.hayal gücü olmadan insan oğlu bu teknolojiye vs. ulaşamazdı.

• güzel

• gerçekleri yaşyamazlar çünkü

• insanlar Gerkleştirmek istediklerini gerçekleştiremedikleri için hayal kurarlar”“Psikolojik olarak rahatladığımız için Hayal Kurarız”“Ücretsiz olduğu için Hayal Kurarız”İçersinde Bulunduğumuz Ruhsal durumdan biraz olsun rahatlamak için hayal kurarızİsteklerimize ulaşamadığımızda Hayal kurarız.

• insanlar Gerkleştirmek istediklerini gerçekleştiremedikleri için hayal kurarlar” demişsin...ama büyük insan tabir edilen kişilerde gerçekleştirmek için kurmamışmıdır o hayalleri

Yükleniyor...