Sevdiğim Kız Bana Kanka Diyor..

aytugalakurt
Selam Arkadaşlar Yaklaşık 6-7 Aydır Konuştuğum Eski Çıktığımın Akrabası Olan Bana Kanka Diyen Bi Kız Var Ben O Kıza Resmen Aşığım Beyler O Kız Bana Kanka Diyor Ama Sanki Onunda Benden Hoslandıgını Hissediyorum Sürekli Kalp Göndermeler canımlı Bitanemli Konuşmalar Hergün Gece Yarısı Arayıp 3-4 Saat Konuşmalar Felan İnanın Bilmiyorum ... :(

Kızın Ablasıylada falan Konusuyorum Ablasıda Bizi Knk Biliyo Hele Geçenlerde Seni Seviyorum Knk Dedim Bende Seni Seviyorum Dedi Knk falan demedi ama Yinede Kanka Olarak Anladı Galiba Off Efkarlıyım Be Hacı Sizce Napmalıyım? :(
Sevdiğim Kız Bana Kanka Diyor..