Bir erkek neden laf atar?

Evet beyler niye laf atıyorsunuz? Ben tilt oluyorum bu duruma. Kaş yapacağım derken göz çıkartıyorsunuz bakacağım varsa da laf atan adama bakman yani :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öküzdür atar , abazadır atar, hanzodur atar, ayıdır atar, hayatında kadın görmemiştir atar, beklenti içine girer atar, atmak zorunda olduğunu düşünür atar, arkdaşından önce atabilmek için atar, deşarj olur atar, morali bozuktur pis laf atar, kaşınıyodur atar, sapıktır atar, boş bulunur atar, adet edinmiştir atar, kendi anası bacısı yoktur atar, wardır yine de atar ,kaşıntısı wardır atar, ewlidir atar, bekardır atar, tutturrum der atar, atar atar atar...yani laf atana dönüp bakmayın , dewam edip gidin, sakın küfür etmeyin , laf atanın zaten amacı bu sizi tahrik edip kendisi ile iletişime geçemenizii sağlamak...tacizcilere takipçilere asla ama asla cewap vermeyin unutmayın ki bu tip kişiler sosyapattır, cewap beklentileri wardır her aldıkları cewap bir sonraki hamleleri için onlara cesaret werir...

• :)

• lafla peynir gemiside yürümüyor ki hem :))
      teşekkürler...

• hahahahhahahahahah :D

Erkekler Ne Diyor 24

• bu aralar kızlarda çok laf atıyor bide yanlarında sevgilisi olduğu halde bakışları varya

• Herkes öyle düşünmüyor bazı kızların hoşuna gidiyor. Ama laf atan erkekler ki zamanında bende attım sevgilisi yoktur yada kız harbiden çok güzeldir.

• tanışmak ve kızdan gelecek tepkiyi ölçüp yoluna bakmak içindir bence

• Laf atmak acizlikdir, havlayan it ısırmaz misali,Yaşanılmış gercek bir hikaye anlatım sana, İlahi takdir adalet yerini buldu, nasılmı, bizim yurt dişinda bir arkadas var aylardan yz vs vs yüzüyoruz, kalabalık bir bayan gurubu geliyor, arkadas dedi beyler bi gurup bilmem ne geliyor argo kelime ayiptir, gelenler anası bacısı kuzeni vs vs çıktı, yerin dibine girmişti :)

• Laf atan erkekler ''bana neden laf atmıyorlar'' diye üzülen kadınlar için otomatik sistem makinelerde el değmeden üretildi.

• neden laf atar genellikle seksi bulduğu için laf atar .

• :)) kızlrda laf atıyor onu ne yapacağız

• Laf atıyorum tuuuuuuuuuutttttt.

• sen geberme emiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

• Laf atmayı sevmiyorumda , gülümseyip "günaydın" "merhaba" gibi sözler söylüyorum bu bile ters tepki alıyor , kızlar her duyduklarını laf atmak zannediyorlar artık galiba.

• Modernleşmek gerekir diyorlar ama hala çok uzaklar . :)

• hahah :)

• E sen ne sandın , öyle mazeretler ile tanışırım belki düşünceleri geçeli çok oldu . :)

• Öncekileri Göster
  • Bi' erkek neden laf atar? cevap: bi' kütüğe iki kol iki bacak takarsın, kütüğün üstüne kabak koyarsın sonra bi' delik açarsın kabakta ve şekil itibariyle laf atan erkek denir bunlara. Doğası gereği laf atar. Sorgulamamak lazım.

• bayldım bu yoruma hahah :D

• Öyle belli bi kazma bölüm var..Öyleleriyle dolaşmam git arkadaşım efendi efendi takıl laf atınca kız sana koşarakmı gelicek..Şahsen benimde kardeşim var buralardan öyle bi duyum kulagıma gelse bi daha bu semte uğrayamıycak hale getirirm o şahısı..Saçmalık gerçekten saçmalık..

• aynen öyleeeeeeeeee

• bak aslında bunu eğllence olarak yapanlar da var. Adam karşı tarafın tepkisine bakıp eğleniyor. Böyle piskopat kafalı olanlar da var :))

• başlarım öyle eğlenceye :Z

• Bende yeni geldim kardeşimde :) laf aramızda kalııcı değilim..

• vay kimleri görüyorum :)) return of the silent :)) uzun zaman oldu benim de siteye girmiyişim. Bi değişiklik oldu bari haberimiz yok :))

• Öncekileri Göster
  • Açık ve Net Söylüyorum " EŞEKLİĞİNDEN" .Hemcinslerimin bu davranışından gerçekten utanıyorum.Sanırım ardında yatan gerçek ise " Kedi uzanamadığı Et' e Mırdar dermiş" Fikriiii...

• aynen öyle...

• Tek başına laf atan erkek gördün mü hiç? Tek sebebi kendini ispat etmeye çalışır yanındaki kozalaklara ama tek başınayken elektrik faturasını bile yatıramaz pısırıklıktan;)

• hahahah harikasınız ya :D

• İyi, kötü bir tepki alabilirse ne mutludur onun için. Çünkü kızlar ile tek dialog yaşayabileceği an"O AN"dır.

• Laf atmanın kendisi zaten saçmalık. Zihniyetinden de pek bişey beklememek lazım.

• saçmalık :Z nasıl bir zihniyet bu

• Geçen gördümdü şahinin içine 7 kişi oturmuş cengiz kurt oğlu dinleyip turluyorlardı kızlara laf atıyorlardı gezekmi diyorlardı.kız gezek dese arabada yer yok

• Kendilerinden çok eminler bide adam başı bir kız yaparız biz burdan diye:)

• Heheheheh koptum bittimm :))))

• hahahha öldüm şu yoruma :D

• Kedi uzanamayacağı ciğere mındar dermiş. Erkeklerde uzanamayacağı için egosunu tatmin etmek için laf atıyor.

• Doğru ben hiç sevmem mesela.! Çok soru soruyor yawwsss... :-))

• teşekkür ederimde pek sevenim yok :)

• Dikkatimi çekti her gün soru soruyorsun bu yüzden seni tebrik ediyorum. Sitenin en sevilen üyelerindensin bunu anladım..

• Öncekileri Göster
  • Söylenecek olanı söylemişsin zaten.Bende öyle düşünüyorum.Dikkat çekmek adına attıklarını biliyorum.

• o kızla sadece o şekilde iletişim kurabilir çünkü

• bana yok mu:DDD

• muahh iyi gecelerr :)

• anladım marwem muahhhhhhh :)

• Öncekileri Göster
  • tubiş, o laf atanları pipilerinden tavana asmak lazım:DD @rosa benim avatar nasıl olmuş:DD

• Gün batıyor tas gibi, tokmak iner tos gibi, kız ben senin yüzünden, dökülürüm tuz gibi kopkop

• :DDD şimşek olur çakarım, yağmur olur yağarım, sabahta su olur yolumu bulurum merak etme:DD

• Öncekileri Göster
  • cahıl olduğundan...

• her canlının güzellik karşısında tepkisi farklıdır.bazısı bakar bazısı ona ulaşmaya çalışır bazısı garip seslerle ilgisini çekmeye çalışır :)

• kafamımı kırarsın :(

• :) gelmiyim oraya

• bakimmmmmm :) çirkin çirkin

• Öncekileri Göster
  • Bi kız bunun ne kadar eğlenceli olduğunu asla anlayamaz..

• hımmmmmmmm

• bence asıl problem birbirimizi anlamaya çalışmamız :)

• Bir erkekte ne kadar mide bulandırıcı olduğunu ;)

• gerçek hayatta laf atan erkeklerle dolaşmam ben. burada da laf atmak gibi bir niyetim olmadı hiç. Nedenini bilemiyorum,

• yanlış oldu kardeş :D

• cevahirde mi :)

• cevahir avm de valla bak dedim :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlardaki beyni kuşa taksak kuş geri geri uçar. Gçenlerde yolda gidiyorum bi tanesi 'bi kere versene güzelim' şeklinde bir laf attı. Çünkü olmayan beynince buna 'sana vermiyim de kime veriyim' gibi birşeyler dememi bekliyordu. Aslında o an ona gerizekalı ya da benzer bir kelime ile cevap verseydim ''ahhaa abi kız hoşlandı galiba baksna cevap verdi' diye düşünecekti. bi de yaptığı iyi birşeymiş gibi hihohhihuhi şeklinde sırıtmıyorlar mı. Amann..

• amannnnn takma yavru ya uzamadığı ete mırdar diyor işte :D

• Insan gibi konusmayi beceremezLafı atar kaçar

• İyi birşey yaptıklarını zannediyorlar. Çok çok itici.not: hotgog koşşş tubimmmmmmmmmmmmmmmmmmm avatarı değişmiş.

• link
      ben senden önce koparım imalı imalı :DD

• evet tubiş, dolması harikadır

• alien ne yeniyormu?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...