• Sor
  • Bence

Nasıl sevgili olunur? Flört taktikleri nelerdir?

evet dostlar özelinize girmek istemem ama hep merak etmişimdir, nasıl sevgili olunur? erkeklerin kızları nasıl ayarladığı, kızların da nasıl kabul... Daha Fazla

En İyi Görüş

• reel bir soru . helal olsun Kardeşim herkes soramazdı bi coolluk pozisyonlarından geçip . neyse ben cool değilim kul'um ve hemen yardımcı olayım . kardeşim bunlar orjinal tanışma biçimleri e erdemlilikten anlamıyorlar artık . en kötü sensen senden iyisi yok . cafede kız tavlanır , okul önünde tavlanır , mahallede bir kızla arkadaş olunur o sana 1000 kız getirir :) dıvdısı , azgını , düzgünü , kararsızı , duygusalı falan . tanışma şeklinde erdem arama . tanışmaların ilk amacı bellidir genelde . kimden hoşlanıyorsun ? git ve konuş . reddetti . dahada git üstüne . o kız iyi kızdır . hemen kabul etti nolar verildi faceler falan alındı . bununlada kaynat gitsin

• Bu kadar ucuz olduğunu bilseydim keşke :p

• "Cool değilim kul'um" ahahahahahahah

• :D cool'a kulluk edene yazıklar olsun kardeş :D ayrıca bayan kullanıcının cevabından hiçbirşey anlamadım ( Bu kadar ucuz olduğunu bilseydim keşke :p ) . kızım , ne kullanıyosun sen , hangi kafayla cevap yazıyosun ve bana neden trip atıyosun :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin ayarlarin bozulmus galiba..

• ne alaka belki içlerinden beğendiğini uygulayacağım

• Öncekileri Göster
    • ne gerek var demagoji ye sen şimdi o ayarlamak kelimesinde kullanmak istediğim mana ne anladın mı

• yok anlamadim:) neyse salla.

• elenaya katılmek ben

• Bu ara hic boyle dusuncelerim yok.Taktikleri de unuttum :(

• çıkma teklifini hiç bi zaman anlamadım nereye çıkıyoruz yahu bence teklif olayı saçmalık bu sonlandırılmalı ikili ilişki koyalım adını da çıkmak flört etmek de lugattan kaldırılsın.. diğer kızlara davrandığından farklı davranarak ona olan hislerini hissettirmelisin ki bu çıkma teklifinden çok daha medeni etkileyici ve olağan .. şahsi fikrim, çıkma teklifiyle başlayan bi ilişki kadar küçültücü bi durum daha yok.. görücü usulü birliktelik diye bişey daha çekici olurdu kanımca :)) yani az laf çok iş :)) sözden çok icraat lazım etkilemek için davranışlarının önemi görüntünden daha etkilidir ..

• Kizlar cok farkli gardasim hepsi bir degilki ben mesela asiri romantik erkekten hoslanmazdim. (dim diyorrum cunku benimki hic romantik degil cok buyuk konusmusum cok aah ah:D )Daha tanisma asamasinda teklif asamasinda asiri romantige bagliyanlari kastediyorrum..Gelcek bana "seni seviorum lan" dicek kadir inanir gibi aninda eriririm hahahaAma cogu kiz boyle degil. Sen duygularini sakin sessiz bi durumda ac sakin civik olma sakin ha bire gulme yeri geldiginde gulumse. Kizin yanina git yada mesaj at nr si varsa de su saatte uygunmusun biraz konusmak istiorum senle onemli bi konu hakkinda basla acilmaya bklusmada...Yada cekiniorsan once arkadas olmaya calis arkadasca konus yapabiliosan sonrada. avvas yavas benim yaptigim gibi kanina gir hahah Hadi kolay gelsin.-Bayramdan sonra- Haber et haaa unutma

• Ben kendimden örnek vereyim. Ben bi kız olarak hoşlandığım kişinin bana teklif etmesini bekledim. Ama baktım etmiyor bende arkadaşımın telefonundan ona mesaj attım. Arkadaşım söylemiş gibi oldu ama. :) Sonra ertesi gün beni dışarı çağırdı. Bi parktaydık. Şeyy ben senden hoşlanıyorum sende istersen beraber takılabiliriz demişti çok utanmıştı gözlerini kaçırıyordu tabii ki bende :) sonra o utanç durumda şey evet iyi olur aslında demiştim :)) Ama sen sen ol pat diye etme. Yani benimle çıkar mısın sana aşığım deme bence. Yani galiba senden hoşlanmaya başlıyorum, istersen beraber takılabiliriz gibi bişey her zaman daha sempatiktir bence :)))

Erkekler Ne Diyor 13

• Teklif diye birşey olmaz. ASdece duygularını serbest bırakırsın. Ve o ortamdan biri de sana hissettiklerini serbest bırakır.Kendiliginden olaylar gelişir. Senin birşeyler yapıp dengeyi bozarak kendini zora sokmana gerek yok.

• akın akın akın

• bu kızlar makina mı yaa ne ayarlaması

• çek bir ayar

• 2011 Türkiyesi'nde gençler hala bu soruyu soruyorsa bi durup düşünmek lazım

• önce elini tutucan bir hafta sonra yatağa atıcan bu dönemki sevgili modası bu.

• Birkere kardeşim aklına şunu sok erkeklerin kızları tavladığı bir yalandır.Kızlar erkekleri tavlarlar sonra bizde salak gibi aha tavladım hatunu deriz :)

• Kiz ayarlamican hocam ;) kiz seni ayarlicak... Gercek sevgi boyle belli olur ;)

• Bir kere reddedildim sayilir onun disinda hep kizlar ayarladi sayilir. Basil olacagini planli bid senile Ben de bilmiyorum, Iki taraf da yakinlasmak isteyince oluyor bid sekilde

• yavaş yavaş kardeşim yavaş yavaş :)))sorununu parçalara ayır..okyanus hakkında değil de bir bardak su hakkında yorum yapmamızı istersen böyle baştan savmacı yorumlarla karşılaşmazsın.

• hocam yaşın 21 olduğuna emin misin?önce kıza anten takıyorun. kafa ayarını yaptıktan sonra, kızdaki görüntü netleşiyor ve ayarlamış oluyorsun.

• hoşlandığım bi kız vardı arkadaşlar sayesinde tanışmıştık. o günde internette konuşuoruz. muhabbetimiz ilerlemiş ama arkadaşça. ya dedim ben birine aşık oldum açılamıom ne yapayım? o da dedi ki hemen söylemelisin bence falan. dedim mesaj atsam reddeder mi? bence etmez falan dedi dedim atıyorum o zaman. atınca cvbını söylerim sana. sonra döndüm mesaj attım. dedi saka mı yapıon bilmem ki falan hiç dusunmedim falan dedi. dedim hani reddetmez demistin falan biraz trip attım. 5 10 dk dusundukten sonra kabul etmişti. telden yazdı tabi:) espri katmak için böyle böyle dedi diye de geri internetten yazmıştım. son derece fırtınalı bi askımız olmustu. gerçekten güzeldi. hala saygı duydugum kisilerden birisidir kendisi..

• eyw kardeşim çok teşekkürler .d

• bu arada hatırlamanın verdiği hazla hızlı hızlı yazmışım. internetten konuştuğum kişile mesaj attığım kişi aynı. anlaşılmayabilir. sıkıntı olmasın:)

Yükleniyor...