Nasıl sevgili olunur? Flört taktikleri nelerdir?

evet dostlar özelinize girmek istemem ama hep merak etmişimdir, nasıl sevgili olunur? erkeklerin kızları nasıl ayarladığı, kızların da nasıl kabul... Daha Fazla

En İyi Görüş

• reel bir soru . helal olsun Kardeşim herkes soramazdı bi coolluk pozisyonlarından geçip . neyse ben cool değilim kul'um ve hemen yardımcı olayım . kardeşim bunlar orjinal tanışma biçimleri e erdemlilikten anlamıyorlar artık . en kötü sensen senden iyisi yok . cafede kız tavlanır , okul önünde tavlanır , mahallede bir kızla arkadaş olunur o sana 1000 kız getirir :) dıvdısı , azgını , düzgünü , kararsızı , duygusalı falan . tanışma şeklinde erdem arama . tanışmaların ilk amacı bellidir genelde . kimden hoşlanıyorsun ? git ve konuş . reddetti . dahada git üstüne . o kız iyi kızdır . hemen kabul etti nolar verildi faceler falan alındı . bununlada kaynat gitsin

• Bu kadar ucuz olduğunu bilseydim keşke :p

• "Cool değilim kul'um" ahahahahahahah

• :D cool'a kulluk edene yazıklar olsun kardeş :D ayrıca bayan kullanıcının cevabından hiçbirşey anlamadım ( Bu kadar ucuz olduğunu bilseydim keşke :p ) . kızım , ne kullanıyosun sen , hangi kafayla cevap yazıyosun ve bana neden trip atıyosun :D