• Sor
  • Bence

Ayrı olduğum sevgilimi nasıl etkileyebilirim?

Sevgilimle ayrıldık ama hala görüşüyoruz oda benden vazgeçmiş değil ama onu nasıl etkileyebilirim :( yardım lütfen güzel mi görünmeliyim ne ister yani

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sevgilinin neden hoşlandığını bilmiyor musun?

• erkek gözüyle cevap bekliyorum tabikide biliyorum

• Öncekileri Göster
    • öfff sakın yapam :P

• evettt o benim :(

Erkekler Ne Diyor 10

• gözüne ayna tut:DD

• birbirinizden vazgeçmiş değilsiniz ama ayrıldınız?ne çeşit bir cisimsiniz?

• Ebru Gündeş'e kulak ver derimSen Sus Gözlerin Konuşsun :)

• ben onu yerinde olsam ufak bi yakınlaşma yada önemseme yada hala değer verdiğini gösteren bişey yapman lazım

• mesela

• mesela bir kafede olduğunuzu düşün karşılıklı oturuyosunuz tabi arkadaşlarınızda yanınızda diyelimki arkadaşların onula gırgır geçiyolar sen onu savun onun tarafında yer al hatta git yanına otur sar onu ama sarma kısa sğüreli olsun sonra onunla ibira sohbet ilgilen falan işte gerisi senin ööyle bir ortam ayarla olur

• Daha istediği gibi davran onu tanıyorsun sonuçta nelerden hoşlandığını bilirsin. Ona göre davran

• zaten yeterince etkileyip ayrılmışsınız. ama fazla kasmaya gerek yok.

• kendin ol..senin bu özelliklerine aşık olmamış mıydı zaten beyfendi ?:)sadece hata ettiğin noktaları iyi analiz et ve yapmamaya çalış :)

• güzel görünmemek gibi bir seçeneğin yok ki zaten.sen doğal haline davran.neden ayrılık kararı aldıysanız eğer o meseleyi halletmeden gözüme gözükmeyin :)

• Seviyorsa gidip konuşmayı dene... Güzel oldugunu biliyor zaten. Herşeyin daha farklı olacagı konusunda fikirlerini değiştirmeye çalışabilrsin.

• işe yaramadı zaman diyor

• Seviyorsa onun gözüne zaten güzel görünüyorsundur. Bence günlük nasılsan aynen o şekilde görün. Seni seven bu halinle sevsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• ona bakıp göz kaçırmalar onun karşısında heyecanlanıyormuş gibi davranmalar onun sana arkadaş gibi davranmasını etkilersen olabilir bir de iste gönülden iste secret kitabını oku kesin sana yarayacak bu durum

• Güzel gören gözdür bütün insanlar güzeldir. Leyla mecnunun gözünde çok güzel aslında çirkinmiş ama leyla için çöllere düşmüş. Hey aşk nelere kadirsin. Şanslı olanlardan biriysen talih zaten güler yüzüne severek ayrılık var ise elinden geleni yapmalısın, onu tanıyan sensin bu yüzden ne yapman gerektiğini bize sorsan da bence en iyi sen biliyorsun.

Yükleniyor...