Telepati ile aşık etme

telepati ile aşık etme diye bişey duydum? çok saçma geldi? yapanlar var mı?

Güncellemeler:
link burada son paragraftaki
bana çok ilginç geldi doğrusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bilinçli değildi ama şaşırtıcı bi şekilde başıma gelmişti. Küçüktüm platonik sevdiğim birisi vardı. Yazın onu düşünürdüm hep başka bir şey yaptığımı hatırlamıyorum. Ertesi sene okula bi gittim kız birisini yollamış bana beni sevdiğini söyletmişti. İnandığım şey böyle bir şey olamayacağı. Bu tür durumlarda ihtimaller çok yoğundur. Senin yaşadığın kadar karşındaki de bir şeyler yaşıyor, tecrübe kazanıyor, tercih ediyor, şansı var. Anlamadığım şey, neden bu kadar merak ediyorsun? Yapmak mı istiyorsun? Birisine aşıksın da söylemeye mi çekiniyorsun? Ya da karşısına çıkabilecek kadar kendini güzel bulmuyor musun? Boşver derim bunları.

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu soruyudamı sen sordun hep telepati. ben inanmıyorum neyse.

• vallamı inamam

• Evet telepatiyle aşık ediyorum zaten :(

• Kimsenin bisey bilmedigi nasil da belli.telepati buyu falan degildir. Zihinsel olarak o kisiyle iletisim kurarsin bilinc duzeyinde. Zorlama falan yoktur. Dusuncelerini ona yollarsin yani aklina sen gelirsin ya da senle ilgili bisey. Ben bizzat yaptim bunu ama bilmiyordum tabi. Sevdigim kizla hep berabermisim gibi hayal ettim sanki gercekmis gibi hayal ediyodum hissediyodum falan. Sonra cidden benden hoslandi karsilik vermezken.

• peki ne kadar süreyle yaptın acilen aradı mı

• Toplasan 1 ay yaptim.Aradan 9 ay gecti yeni doneme basladik(arayamax ve sms atamaz numarasini degistirdi cunku) bir baktim ilk 2 hafta pesimden kosuyor hoslaniyor benden .Ama 2 hafta yuz vermedim o da pes etti,yoksa ala ala olurdu

• Senin dediğin büyü telepati farklı bir şey büyü herkeze işlemez hemde uğraşması günah olan bir menzu ne gerek var yani.

• 14gün

telepati büyüsü, modern büyü olarak bilinmektedir. herkese de işler. işletilebilirse. işlemezse uğraşılan kişi değil uğraşan kişi hatalıdır. günah mı? büyünün her türlüsü günahtır.

• türk insanının inanmak için bulabileceği sonsuz şeyden başka birisi.. ama kanıtlı olan şeylere inanmazlar... evrim big bang filan inanılmaz ama telepatik aşk büyüsü süper inandırıcı.. harbiden beyin yerine salata kullanan bir milletiz ya..

• 14gün

big bang e inanmak telepati büyüsüne inanmaman gerektiğini göstermez. isminde büyü geçtiği için ön yargıların devreye giriyor. okuduğun bilgilerin yanlışlığından emin olarak okuyorsun. oysa ki bu yöntemin gerçekliği de kanıtlanmıştır.

• beni kendine aşık etsene telepati adres ve telefonunuda vereyim.

• 14gün

35 yaşına gelmişsin hala telepatiyle aşık edilmenin peşindesin. içinde duygu olsa buraya bu cevabı yazacağına eşine aşk sözleri söylerdin. eşeğe altın semer vursan eşek eşektir. he sen dersen ki bende duygu var aşıkta olabiliyorum. seni kendine aşık edenin bu yöntemi kullanmadığından emin olamazsın ;)

• öyle bişi yok saçmaalamış

• 14gün

her şey inanmakla başlar. inanmıyorsan yapabilmen imkansız. sana yapılmasının imkanı elbetteki var. gerçekliği kanıtlanan bir yöntem. yapılabilir mi yapılamaz mı yapanın becerisine kalmış. böyle bir şey kesinlikle var.

• bunu kartal olarak denesem :)

• boyle seyin olmasi pek mumkun degildir

• olsa ne yazar ki. tecavüzden farkı ne. kendi iradesi ile duyguları ile aşık olmayan birini kendine bağlasan ne yazar.

• Bunlar çok derin konular.Yapan olduğunu sanmıyorum.Psişik güçlerle alakalı.Ama olma ihtimali elbette var.Önümüzdeki 50-60 yıl içerisinde insanların beyni kontrol altına alınırsa hiç şaşma.

• 14gün

ne 50-60 senesinden bahsediyorsun pardon? bir asır önce radyo çıktığında insanların bu icada bakışı beyinler subniminal mesajlarla kontrol edilerek değiştirilmiştir.

• telepati yoluyla aşık etmeye çalışacağına, telapati yoluyla direk sevişmeye çalış.

• 14gün

bu kafayla abaza ölürsün. her şey sevişmek değildir.

• Üç yolu vardır bunun:1)Hipnoz2)Senin de dediğin gibi Telapati3)Büyü yaptırmakŞu anda denenmek üzere olan bir yöntem daha var.Radyo dalgaları ile beyne sinyal yolluyoruz.

• lan adama bieşy soracaktım üyeliğini kapatmışlar

• telapatiye inanırım ama aşkın doğal yönden olanı tarafındayım.büyüymüş telepatiymiş bana göre değil.

• Beyinsizlik+Hırs = Telepatik yöntemler.

• 14gün

beyinsizlik+cahillik= kendini soyutlama

osmanlı kafasındasınız. kendinizi yeniliklere kapatıp kendi sorunlarınızla boğulacaksınız.

• Evet.En son bir kezban üstünde denedim o günden beri telepati denildiğinde depresyona giriyorum

• Sizden korkulur

• yapılır. .

• telepati nedir yaa ne işe yarar

• İnsanlar iyice saçmaladı

• 14gün

telepatiye inanmayanlar bile var değil mi?

• oyle bişi olsa megan fox benım hatunumde kesin

• bayanların telepatiye ihtiyacı yokki... az tebessüm biraz şirinlik al sana garanti aşık etme

• 14gün

ilkokulda evet olabilir.

• Aşksızlıktan zihnin sapıtma duru mu olmasın :D

• 14gün

buluşlar sapıttığı düşünülen kişilere aittir.

• Bu yeni çıktı galiba, sanal aşkı da denediler foss çıktı şimdi bu yeni taktik olmalı :)

• 14gün

gözlerini kapat. değer verdiğin ve seni arama ihtimali olan birinin seni arayacağını düşün, düşün, düşün... buna inanarak yaparsan o gün içinde aranırsın. buna telepati denir.

Kızlar Ne Diyor 14

• yok be, eşyaları yerinden oynatabiliyorsan olur ancak.

• sanmıyorum öyle bişey olcağını..Varsada biz yapsak ters teper :D

• bunu yapan nerdee :))

• o nedir ya.

• yok öyle bi dünya hayatım

• 14gün

ister istemez her insan birbiriyle telepati kurar. biri hakkınızda konuştuğunda hemen aklınıza gelir. uzun zamandır iletişim kurmadığınız birini aramak isterken o kişi tarafından aranırsınız. bu insanın doğasında olan bir yetenektir. insan psikolojisi ve toplum psikolojisi konusunda bir kaç doğru bilgiye sahip olan, karakter analizi ve telepati yetenekleri güçlü biri çevresinde her zaman lider olur. oskar wilde'nin bir sözü vardır. insanların yüzde doksanı yaşadığını sanır, oysa ki sadece varlardır.
    böyle birşeyin varlığına inanmayanlar kesinlikle yüzde doksanlık kısmın içindeki varlıklardır.

birine kendi isteği dışında bir şey yaptırmak elbetteki mümkün değildir. telepati yöntemiyle aşık etmek için kişinin hoşlanacağı şeyleri bilmeniz, gerekirse hoşlantıları içinde bulunduran bir fragman oluşturulup sürekli bu görüntüyü gözlerinizi kapatıp gözünüzün önüne getirmeniz gerekir. bu fragmanda geçen her saniyenin aşık edeceğiniz kişiyi mutlu edeceğinden emin olmanız gerekir. sevdireceğim derken kendinizden nefret ettirebilirsiniz. ben bana sevgi dolu bakan birine aşık olabilirim. biri bana sevgiyle baktığını gözünün önüne getirip bu konuda meditasyon yaparsa o kişiyi gördüğümde de benim gözlerime sevgiyle bakarsa aşık olmam için yeterli. aşk bir bakışla başlar. aşk ilk bakışla başlar.

• İşe yaramazsa seni boğarım Gizli_Kullanıcı.

• öle bşii varsa hemen denermm .. hiç vakt kytamam

• Yapmadım yapmakta istemem.Bana aşık olan kalbiyle aklı başındayken aşık olsun.

• O nasıl oluyormuş lan?

• hayır ama merak ettim o nasıl bişey acaba :D yinede gerçek aşk gibi olur mu ki.s.s

• 14gün

gerçek aşk gibi değil gerçek aşk oluyor. karşındaki kişiyi aşık ediyorsun. sana aşık olması için gerekli kıvılcımı çakıyorsun. gerisi kendiliğinden geliyor.

• o zmn telepatisi alicisi kapali benim ayinin :S

• Boşver bildiğin büyü bu yaa :s

• O ne nasıl oluyo nasıl bişiy ? :D

Yükleniyor...