• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşım benimle konuşmuyor : (

çalıştığım yere biri geliyor 25 yaşlarında çok yakışıklı manken gibi bir adam ben bundan etkileniyorum açıkcası sadece ben değil oradaki tüm kızlar... Daha Fazla

En İyi Görüş

• yanlış yapmışsın. samimi olarak bunu ona ifade et. yanlış yaptığını ve sevgini söyle. kırılan kalbi onarmak zordur. emek sarfetmelisin. sabretmelisin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevgilin varken başkasından etkilenip hem de bunu dile getirmek hiç doğru bir şey değil.

• ben olsam affetmem

• bi dakka sen şimdi hangisinden hoslanıyorsun... kendi erkek arkadasını bir tercıh olarak görüyorsan tabi konusmaz

• yakısıklı olduğu içindir

• eğer o yakışıklı gelip sana yakınlaşsa ve sende ona tereddüt etmeden yaklaşacağını düşünüyorsa sevgilini daha fazla üzme, çocuğun gururunu fena halde kırmışsın..

• yok öyle birşey düşünmem ben onu çok seviyorum kendimi nasıl affettireceğimibilmiyorum

• adam degilsin diyorum,başka da birşey demiyorum!

• Kendi ağzınla demişsin etkileniyorum diye.Ben sevgilinin yerinde olsam ayrılırdım senden.

• ayran gönüllü olmayacaksın kim olsa darılır,

• İyi yapıyor.

• İşte "insan"ın bu özelliğinden dolayı "insan"dan nefret ediyorum. Yüze bakar, görünüşe bakar, kıyafete bakar... Niyete, kalbe falan...! Neyse ya :/ "insan" işte bu..!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...