Erkek arkadaşım benimle konuşmuyor : (

çalıştığım yere biri geliyor 25 yaşlarında çok yakışıklı manken gibi bir adam ben bundan etkileniyorum açıkcası sadece ben değil oradaki tüm kızlar böyle bir gün konuşurken erkek arkadaşım duydu ve bana kırıldı sanırım konuşmuyor ne yapsam da affettirsem kendimi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yanlış yapmışsın. samimi olarak bunu ona ifade et. yanlış yaptığını ve sevgini söyle. kırılan kalbi onarmak zordur. emek sarfetmelisin. sabretmelisin.

Erkekler Ne Diyor 10

• yakısıklı olduğu içindir

• eğer o yakışıklı gelip sana yakınlaşsa ve sende ona tereddüt etmeden yaklaşacağını düşünüyorsa sevgilini daha fazla üzme, çocuğun gururunu fena halde kırmışsın..

• yok öyle birşey düşünmem ben onu çok seviyorum kendimi nasıl affettireceğimibilmiyorum

• adam degilsin diyorum,başka da birşey demiyorum!

• İşte "insan"ın bu özelliğinden dolayı "insan"dan nefret ediyorum. Yüze bakar, görünüşe bakar, kıyafete bakar... Niyete, kalbe falan...! Neyse ya :/ "insan" işte bu..!

• bi dakka sen şimdi hangisinden hoslanıyorsun... kendi erkek arkadasını bir tercıh olarak görüyorsan tabi konusmaz

• Sevgilin varken başkasından etkilenip hem de bunu dile getirmek hiç doğru bir şey değil.

• Kendi ağzınla demişsin etkileniyorum diye.Ben sevgilinin yerinde olsam ayrılırdım senden.

• ben olsam affetmem

• ayran gönüllü olmayacaksın kim olsa darılır,

• İyi yapıyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu empati yaparak düşün birde, bakalım sonra düşüncelerin ne olacak.

• Erkek arkadaşın haklı, kendini onun yerine koysana.

• Sen kırıldığına şükret.

• hazr konusmuoken git o cocukla takıl sonra özür dilersin

• kırılması normal,sevgilin varken başka bir erkekten etkilenmen anormal.

• haklı yani :) ama yinede sadece onu sevdğini hissettir bence

Yükleniyor...