Sevip sevmediğini nerden anlayabilirim, sizce açılmalı mıyım?

Bazılarınızın gençken başına gelmiştir. Yardıma ihtiyacım var lütfen bakın

Arkadaşlar sonuna kadar okumanızı istiyorum ;

Benim bir arkadaşım var internetten tanıştık çok hoşsohbet yaşıtlarına göre çok olgun ve güvenilir biri. Ben bundan baya etkilendim . Ama çocuk bana bir gün kanka dedi ben de ona kanka dedim ama o zaman sadece arkadaştık.

Sonra okullar açıldı iyice yakınlaştık ve ben çocuğa aşık oldum. Haklısınız kanka , kardeş dediğimiz insanlara karşı böyle şeyler hissetmemeliyiz ama ben seviyorum onu. Geçen gün bir kızı beğenmiş onu ayarla bana dedi ben de sevgilisi var dedim .Bana tipe aşık olup çıkma diyodun kendin mi çıkcaksın dedim , yok sana ders veriyorum öyle bir şey yapmam dedi.

İşte yani aramız çok çok çok iyi ama çocuk sevgilisinden yeni ayrıldı hatta ben teselli ettim işte ben de eski sevgilimden dert yanmıştım ona hep yazın. Çok iyi anlaşıyoruz ve ben ona deli gibi aşığım ama o beni kardeşi gibi görüyor sanırım. Benimle ilgileniyor tüm arkadaşlarım sana ilgisi var filan dedi.

Ben güvendiğim insana aşık olurum demiştim geçen hafta cevap olarak attığı mesaj '' bana da güveniyosun aşık mısın kız yoksa bana .d .d '' ben dalga geçiyor diye düşündüm yok be senin kalbimde yerin ayrı sen benim kardeşimsin dedim. Hatta geçen gün iyi ki varsın kanka diye mesaj atmış . Ben de sen de iyi ki varsın kanka seni çok seviyorum yazdım. O da ben de seni çok seviyorum kanka yazmış .

Sanalda hep kanka kardeşim ama reelde hiç böle kanka gibi değil hiç kanka da demedi . Ona açılmak istiyorum ama bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından korkuyorum. İplerin kopmasından korkuyorum. Sorum şu ; beni sevip sevmediğini nerden anlayabilirim , sizce açılmalımıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yazını okudum çok içten ve duyguyla dolu yazmışsın birinci hata kanka olmuş 2 hatan aşıksın sorusuna cevap çok yanlış olmuş 3 hatan ise hala kanka diye her şeye cevap vermen olmuş bak onun yanında olması seni rahatlatıyor fakat ansızında öldürüyor bence yapman gereken onunla yanlız bir şekilde konuşmandır 1000 kere ölmektense 1 kere ölümü göze almalısın beliki sana karşı saygısı var bir yerin var bu tür olaylar çok oluyor kaybedecek neyin var sence böyle beklersen onu kaybedeceksin ve pişmanlık seni yiyip bitirecek konuş yapmak zor korkuyorsun ama korkunun üzerine gidemez sen eger zafer olmaz ve sende aşkın kara defterine yazılır sın saygılarımla

Erkekler Ne Diyor 5

• İki arkadaşın sevigili olması ve uyum sağlaması diğer ilişkilere göre daha problemsiz olur. Birbirinizi zaten yeterince iyi tanıyorsunuzdur. Mutlu ve huzurlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sorunun cevabını iki şekilde alabilirsin direk soracaksın ki bu eğer sana karşı gerçekten bişey hissetmiyor ise kötü bir sonuç doğuracak, Kesinlikle kaybedeceksin, yada hiçbir zaman eskisi gibi olamayacaksınız. İkincisi yanlız kalın ve sohbet edin eğer gerçekten bişeyler hissediyor ise arkadaşlarnın yaninda oldugu kadar rahat davranışları senin yanında sergileyemez aranıza mesafe koyar ve ciddi davranır. Bunun sebebi aranızdaki belirsizliği onunda hissetmesidir...

• Bence senin onu sevdiğini çıkıyor ama ikinizde cesaret edip açılamıyorsunuz. Ama sen ona o sana kanka demiş olsa bile siz gerçekte kardeş değilsiniz ve sevgili olabilirsiniz hemde çok güzel olur. Ama sen çocuğa benim kardeşimsin falan demen yanlış olmuş. Bence cesaretini topla güzel bir mesaj at ama tüm duygularını anlatan mesaj ve mesaj sonundada bu sana attığım mesaj yüzünden kesinlikle aramızın bozulmasını istemiyorum ve sen istemessen aynen eskisi gibi devam edebiliriz. Bu mesaj yokmuş gibi davranırız diye mesaj at ve cevap olarak evet yada hayır yazmasını işte bence

• İlk olarak karşısındaki kişinin arkadaşınızmı yoksa sevgilinizmi olmak istediğine karar verini.

Eğer bu karar sevgili yönünde ise açılın. İlişkileriniz koparsada kopar. Belirsizlik daha kötü bişi bence

• açıl hatta hala farkında değilmisin de neyin derse seni ne kadar çok sevdiğimin de bakalım ne dicek...sen utangaç o utangaç ver ben mesaj atayım :D açıl diyorum bana göre ayrıca kanka ve kardeş ayağıg*tayağı afedersin ama yok öyle bisey kan bağınmı var sanki :) ...acıl bakalım cvbını banada verirsen sevinirim :)

• neresi iğrenç erkek utangaçsa napacaksın kendi erkek mantığınla düşünüyorsun sen her kıza açılabiliyomusun konusuyosun ama ne konusuyosun kendin bile farkında değilsin

• sadece şunu söyleyeyim bir kızın bir erkeğe açılması iğrenç..

• ne yapma ne diyosun sana hayatın da kaç tane kız geldi açıldı ki konusuyorssun sana bir kız gelse açılsa hayır demiyeceğinden % 1 milyon eminim hemde bu kadar samimi sadece kanka diyeceksin hemde iyiki varsın bırak ya nerde yasıyorsun hangi çağdasın

• Öncekileri Göster
  • önce kanka demeyi bırak..

ondan hoşlandığını belli et , bırak o sana açılsın sen değil eğer sana karşı bir şeyler hissediyorsa açılır zaten

• haklsın

• bakışlar önemlidir, unutma ..

• hmmm olabilir . Anlarsa tabi .s

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• çocuk resmen sana demiş bana aşık mısın yoksa yani sakın aşık maşık olayım dme gibilerinden senden hoşlansa senin gibi kanka ayağına yatmazdı emin ol .illa bir şey olsun istiorsan biraz uzaklaş mesafe koy gizemli tavırlar takın biraz üzgün o sorsun seni ne oldu bilmem ne ni uzaklaştın gibisinden s.sen bi süre bu modda devam et o seni sorgulamaya başlasın.sen de uygun bir zamanın da mesaj atarsın"tüm bu anlam veremediğin davranışlarımın sebebi sensin .seni seviyorum" diye .şahane bi son .böyle daha iyi.

• ağzından laf almaya çalış sevdiğinn varmı de ismini söylemiyorsa büyük ihtimal sensin sen yinede baş harfini iste ondan sonra fazla mesaj atma kaçan kovalanır kuralı o sana mesaj atsın bundan sonra hiç bi zaman kanka deme canım tatlım falan de eğer görüşürseniz gözlerinin içine bak telefonunla uğraşma seni seviyorum de şakasına diyomuş gibi yap birazda belli et ama kafası karışsın bak sen böyle yap oda sana aşık değilse bile olur ama şunu unutma kaçan kovalanır bu çok doğru bişey çünkü erkekler kızların peşinden koşmayı sever

• okadarını bilemicem ama sen benim dediklerimi yap

• dedim ya bi arkadaşımı sordu ben de sevgilisi var dedim . Tüh ayrılınca haber ver deyip güldü. Ben de sırf tipi içn biriylemi çıkcaksın dedim o da yok be sana diyorum da asla yapmam öyle bir şey karakteri güzel olsun dedi

• Canım bence şimdilik direk açılma. Yapman gereken şey ilk önce bu kanka ayaklarını bırakmak. Belki çocukta sana açılmak istiyo ama senin bu kanka davranışlaın yüzünden çekiniyo. Şuanda pat diye açılmanı tavsiye etmem yavaş yavaş ilerle. İlk adımında bu kanka işini bırakmak o kanka dese bile kankalı cevap verme.

• anlattıkların 1. erkek tipine girer ve bunlar ukala laf cabazı olurlar

seni şip sevdi olurlar ve genelde bunlar kızlarla rahat olurlar

sana bakışı kesinlikle sevigili bakşı olmadıgı açık

• nerden vardın bu kanıya acaba

• seviyor %10 sevmiyor %90 :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...