Sevip sevmediğini nerden anlayabilirim, sizce açılmalı mıyım?

Bazılarınızın gençken başına gelmiştir. Yardıma ihtiyacım var lütfen bakın

Arkadaşlar sonuna kadar okumanızı istiyorum ;

Benim bir arkadaşım var internetten tanıştık çok hoşsohbet yaşıtlarına göre çok olgun ve güvenilir biri. Ben bundan baya etkilendim . Ama çocuk bana bir gün kanka dedi ben de ona kanka dedim ama o zaman sadece arkadaştık.

Sonra okullar açıldı iyice yakınlaştık ve ben çocuğa aşık oldum. Haklısınız kanka , kardeş dediğimiz insanlara karşı böyle şeyler hissetmemeliyiz ama ben seviyorum onu. Geçen gün bir kızı beğenmiş onu ayarla bana dedi ben de sevgilisi var dedim .Bana tipe aşık olup çıkma diyodun kendin mi çıkcaksın dedim , yok sana ders veriyorum öyle bir şey yapmam dedi.

İşte yani aramız çok çok çok iyi ama çocuk sevgilisinden yeni ayrıldı hatta ben teselli ettim işte ben de eski sevgilimden dert yanmıştım ona hep yazın. Çok iyi anlaşıyoruz ve ben ona deli gibi aşığım ama o beni kardeşi gibi görüyor sanırım. Benimle ilgileniyor tüm arkadaşlarım sana ilgisi var filan dedi.

Ben güvendiğim insana aşık olurum demiştim geçen hafta cevap olarak attığı mesaj '' bana da güveniyosun aşık mısın kız yoksa bana .d .d '' ben dalga geçiyor diye düşündüm yok be senin kalbimde yerin ayrı sen benim kardeşimsin dedim. Hatta geçen gün iyi ki varsın kanka diye mesaj atmış . Ben de sen de iyi ki varsın kanka seni çok seviyorum yazdım. O da ben de seni çok seviyorum kanka yazmış .

Sanalda hep kanka kardeşim ama reelde hiç böle kanka gibi değil hiç kanka da demedi . Ona açılmak istiyorum ama bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından korkuyorum. İplerin kopmasından korkuyorum. Sorum şu ; beni sevip sevmediğini nerden anlayabilirim , sizce açılmalımıyım ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yazını okudum çok içten ve duyguyla dolu yazmışsın birinci hata kanka olmuş 2 hatan aşıksın sorusuna cevap çok yanlış olmuş 3 hatan ise hala kanka diye her şeye cevap vermen olmuş bak onun yanında olması seni rahatlatıyor fakat ansızında öldürüyor bence yapman gereken onunla yanlız bir şekilde konuşmandır 1000 kere ölmektense 1 kere ölümü göze almalısın beliki sana karşı saygısı var bir yerin var bu tür olaylar çok oluyor kaybedecek neyin var sence böyle beklersen onu kaybedeceksin ve pişmanlık seni yiyip bitirecek konuş yapmak zor korkuyorsun ama korkunun üzerine gidemez sen eger zafer olmaz ve sende aşkın kara defterine yazılır sın saygılarımla

1|0