• Sor
  • Bence

Neden erkekler ihanet eder?

Erkekler neden ihanet eder? Daha sonra da pişman olup geri dönmek ister ve herşeyi yapar bunun anlamı ne? Madem seviyorsun niye ihanet ediyorsun madem sevmiyorsun neden hala uğraşıyorsun?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Daha iyisini bulmak ve heyecan yaşamak ihanet sebeplerinden ikisidir. Daha pek çok sebep bulunabilir.

Erkekler Ne Diyor 12

• kadın ihanat etmezmi:)

• erkeklerden daha ıyı ıhanet eder ve caktırmaz...

• niye çaktırmaz o zaman aldatmış olmazki:))

• her çiçekten bal almak isterim... bilmem açık oldu mu ?

• baya bi açık oldu

• Erkeklerin kanında vardır..Bir anlık der ve yapar sonra pişman olurmu olur ama iş işden geçmiştir

• ihaneti alışkanlık haline getirmişse, yani daha öncesinde bir çok kez bu durumu yaşamışsa daha sonrakinin de onlardan ayrı kalır yeri olmaz

• herkes ihanet edebilir. pişman olmak , hata yapmak insana mahsustur. geri dönmeye gelince.. iki tarafında kendini yeniden yaratması gerek, sanki birbirlerini ilk defa gormuscesine başlamalılar yeniden. yoksa geçmiş hep akılda bir yerde durur, ve zamanı geldiğinde cok pis ortaya çıkar, üzer, herşey yine başa sarar. eğer bir şansa vereceksen bunları goze almalısınız..

• istediklerini alamazlarsa

• erkekler değil aslında ihanet edenler kadınlardır. biraz daha yakışıklı paralı birini buldularmı kendilerini bulunmaz nimet sayar sanki hiçbirşey yokmuş gibi dışılıklerini kullanarak karşı tarafı kendilerine bağlarlar. ama yinede kızmayaiz onlara çünkü yaradışlarında vardır. çünkü birçoğu şeytanın yeryüzü şubesidir.

• ha ha :)))

• her şey bitmiştir

• ya çok kolay olmuştur olmuştur benim için yada peşinden koşunca artık yorulmuşumdur onu yakalayınca yüzene bi tebesüm eder ssonra tokatı çakar geçerim ne zor olacak kız ne de çok kolay

• neden erkekler...? yerine insanlar neden ihanet eder? diye sorsaydın daha doğru olacaktı.

• ihanet eden sadece erkekler değil kızlar da ihanet konusunda aynı. yani bi kız zamanında bi erkekle çıkıyo ve erkek bunu aldatıyo kızda daha sonra başka bi erkekle çıkıyo intikam için o erkeği aldatıyo yani burda araya giren intikam alma duygusu oluyo sorun burdan kaynaklanıyo.

Kızlar Ne Diyor 5

• doyumsuz oldukları ıcın ama sadece erkekler aldatmazkı bence kadınlar daha fazla aldatıyor buda beraber oldugu kısıde aradıgını bulamadıgı ıcın oluyor...

• ne güzel dedin evet kadın daha fazla aldatır:))

• bende kadınım bılıyorum...

• Sadece erkekler değil kızlar da ihanet eder.Başka arayışlara giren bir insan ilşki yaşadıgı insanı sevmediği için başka arayışlara yönelir.Geri neden mi döner,belki o kişiyle arası bozulmuştur ve onu bekleyen birisi oldugu için tekrar ona gider bir nevi o nasıl olsa hep beni bekliyordur biraz daha onunla zaman geçireyim diye düşünür. Karşısındaki kişi kabul ederse bile çok uzun sürmez bir süre sonra yine başkası çıkar onun karşısına ,ve yine kız terk edilir.

• Erkekler hep böyle arkadaşım. Kanlarında var bu ne yaptıysam değiştiremedim, ama sonunda ben vazgeçtim ve pişman olup dönmek istedi. Ne dedim biliomusn? Sana ihanet ne diye sormuştum dedim. Sende ihanetin adı yok demiştin. İyi dedim aç kulaklarını iyi dinle: İhanetin adı yoksa affıda yoktur!

• Kadınlar da en az erkekler kadar aldatıyo günümüzde.Seven insan aldatamaz bi kere.Aldatmanın açıklamasını yapamaz kimse bana.çünkü seven insan bir başka tene dokunamaz.Sevdiğine kıyamazki.Geri dönüyorsa da sevdiğinden pişman olduğundan değil onu mutlu ettiğinden onu sevmenden hoşlandığından geri dönmüştür sana.Onu hiç bir şekilde kabul etmemelisin.O bu kadar iyiliği hak etmiyo...

• aslında mesela tam anlamıyla sevip sevmemek değildir canım. ihanet eden erkekler genelde kanı kaynayan kendini tek bi kızda sabitleyemeyen erkeklerdir..bunun sebebide karşısındaki kızdan elektrik almaması..veya cinsel arzu duygusuyla çıkıyosa kendisini tatmin edemediğindendir. zaten böyle bi durumda kızı sevmiyodur..ve daha sonradan geri dönmelerinin sebebide..o ayrıldığı kızın aslında tam evlenilecek bi kız olduğunu düşünüp yarı yoldan geri dönmesidir.

Yükleniyor...