• Sor
  • Bence

Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat ikilisi yeni bir dizi çeksin mi?

kıvanç tatlıtuğ ile beren saat yeni bir dizi çekse güzel olurdu sizce aşkı memnu gibi bir dizi çekmelerini isteyen kaç kişi var çektiği sevişme bölümleri için 40 milyar alıyormuş doğru mu?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• yok o şekilde olmuyor onlar dizi içeriği ne olursa olsun dizi başına sabit ücret alıyorlar.Anlaşmalarında ek bir madde koyulur... Yapımcı dizi çekilmeden önce belirtir.. benim dizimde oynayacaksan bu tarz sahneler çekilebilir diyebilir. Oyuncu işine gelirse oynar gelmezse oynamaz.Aşkı memnu gibi bir dizi umarım ekranları kirletmez diyecem ama ondan sonra daha absürdleri çekilmeye başlandı

• tayıip erdoğan bile kınadı bu filmi bu beren dışarı nasıl çıkıyo acaba :)))

• Öncekileri Göster
    • nasıl yani nasıl görünüyor durumları?

• çektikleri bölümlerde bizim gördüğümüz gibi değiller yani terbiyesiz sahnelerde..

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben bi paket sigaraya sevişirim berenle...ama yastık şart...bakirim :DDD

• saçma sapan işler ya bir tane doğru düzgün yerli dizi çekseler bari dünyadan haberi yok bizim izleyicilerin tabii ne versen izliyorlar

• doğru söylüyosun can sıkıntısı işte naparsın ahahah

• yeni bir ahlaksızlık şırıngası ve toplumsal ahlaksızlık yönlerdirmesi için mi... ne gerek var direk po... film yayınlasınlar daha iyi..

• belli fazla izliyosun po...yu hasta.

• hayır sevgili krdeşim hasta olan bu dizileri seyreden ve daha çok seyretmek isteyenler bence ... bende bu arada çok meraklı değilim po... filmlere adam gibi bişey izlemek istiyosan aç cnbc-e yi seyret benim gibi .. ama bu saçma karakterler kimin eli kimin cebindelerle ancak bu kadar gelişir bi millet zaten..

• Bu 2 oyuncuda berbat oynuyor.Kesinlikle dizilerini ve filmlerini görmek istemiyorum...

• Bazen böyle sorular karşısında aynı ülkede yaşıyor olmamıza şaşıyorum.. İnsanoğlu ne kadar farklı oluyor sorusunu birkez daha kendime sorup her şeyi unutmaya çalışıyorum ..

• çeksin çeksin ...tek derdimiz onların iksinin bir araya gelmesiydi...

• valla mı :D

• ben seyretmem o tür dizileri...

• Kuzey ve güney diye bir dizide oynuyor kivanc ve gayet iyi

• Çok "zevkli" bir iş ya.

• bencede süper olurdu :)))

• Dublörleri yapmazlar mı bizi:)))

• olabilir canım neden olmasın kadın kendini boşa*miyordur heralde hem zevk alıor hemde para ne güzel bi iş

Kızlar Ne Diyor 7

• yok ya olmasın mümkünse bir daha :) beren saati en çok hatırla sevgilide yasemin rolüyle sevdim yine hatırla sevgili gibi bir dizide oynarsa büyük keyifle izlerim ama mümkünse kıvançla olmasın ya :D

• lütfen ne olur lütfen!çekmesinnnn

• hayır yenisi çekilmesin, tekrar bihter ile behlül olsunlar, bi onlarda iyilerdi.

• Ha kıvanç ha beren,iki kişi seviştikten sonra kimi koysan izlenir.Hatta üüçç veya döörtt kişi olsa daha bile çekici gelir...

• Beren Saat gibi bir oyuncu bozmasını görmek istemiyorum ekranlarda.Ne ses tonu, ne mimik... Sadece çok güzel. Fakat boş.

• kıskanç hatun detected :D

• Çok güzel dedim ya.

• eee ben ne dedim :D

• Cekmesin.

• ayakta alkışladım

• bende seni

• Bir aşkı memnu olurmu ki daha. Çok güzeldi. Tadında bırakmak iyi.

• yanlış yoldan doğru sonuca çıkmışsın:DD

• Doğru yolu bulmuşum ya sen ona bak :))

Yükleniyor...