• Sor
  • Bence

Eski erkek arkadaşım kuzenimle nişanlandı.. Benim tavrım ne olmalı sizce?

O kadar garip hissediyorum ki anlatamam. Yani sonuçta bir zamanlar geleceğe yönelik bir şeyler hayal ettiğiniz insan gelip tamda o hayal edilen şeyleri başkasıyla hemde kuzenimle gözüme soka soka yaşıyor. Bana karşı hala bir şey hissettiğini sanmıyorum ama dünyada başka kız yokmuş gibi gelip tamda dibimde bir hayat kurması benim açımdan çok zor. Ne yapmalıyım arkadaşlar? Hem kuzenimle hemde onunla göz göze gelmemek için büyük savaş veriyorum. Kuzenim bunu bile bile böyle bişeye nasıl kalkıştı bunu da aklım almıyor.. Sizce bu konum karşısında tavrım ne olmalı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 19

• Yabancıya gitmemiş diye polyannacılık oynamaktan başka yapabileceğin birşey yok. Böyle yapmazsan mutsuz olursun.

• adam sızın aıleye göz dıkmıs. sıraya almıs bakalım .

• çok kötü bir durum senin yapacağın tek şey onu hayatında ilk kez görmüş gibi rol yapmak. En hayırlısı bu olur sanırım

• bence onlara belli etmemelisin yani gayet olgun karşılıyormuş hic takmıyormuşsun gibi yap.aksi halde eski erkek arkadaşının senden yana bir kuyruk acısı varsa onu sevindirrsin. ben olsam hic takmıyor gibi yaparım.cıkmaz bi sorun boşver oralı olma adı üstünde Eski. Gidenin arKasından noktayı koyacaksınki gelenin ismi büyük harfle başlasın.

• Ne manyak insanlar var ya. Dünyada başka kadın erkek mi kalmadı...Yapacak birşey yok. Hayat devam ediyor. Sen kendi hayatına odaklanmalısın.

• Bu süreç zamanla etkilememeye başlicak beni bunu biliyorum,alışıcam ama şuan çok zor be.

• Kaç git o diyarlardan bir daha dönmemecesine.

• kötü bi durum ama yapcak bişe yok gibi , düğünlerine gitme bence

• Samimiyet gösterip dostlarıymış gibi davranabilirsin, Ex'in kafası karışır, kuzenin kıllanır, Onlar için mutluymuş gibi görün, düğünlerinde diplerinden ayrılma,sabırlı ol, başarabilirsen bir süre sonra kudurur şrfsizler.sen rahatlar mısın bilemem orasını

• yapacak birşey yok..keşke kuzenin senden daha iyi olmasaydıda o çocuk seninle olsaydı..olan olmuş..

• Koynunda yılan beslemişsin

• Ensest bir durum ama evlendikten sonra yine gizli bişiler olur aranızda penbe dizi olur sizin hayatınızdan

• çok kötü olmuş bu senin açından. üzüldüm ama yapacak birşey yok, mutluluk dile ve geç. eğer üzülüyorsan az görüşürsün olur biter

• kuzenin ayıp etmiş. ama cocuğu hala istiyosanda git belli et durumunu. erkekler fazla takmaz seni beğenirse senlede çıkar.(nişanı ciddi olması ve kuzenin senden güzel olması istisnadır)

• uykum da fena geldi hani.

• Tutmayalım kardeş.

• Yapacak bir şeyin yok artık.Önündeki maçlara bakacaksın.

• eski sevgiliye takılma, olmuş bitmiş, alan almış satan satmış:) bi sen mi görüyorsun onları onlarda görüyor seni, onlar takmıyorsa sen hiç takma:D

• Evet bende bunu çok merak ediyorum.. Ne hissediyorlar acaba..!

• takmıyorlar demek ki, yoksa böyle bir evliliği yapmazlar;)

• Haklısın..

• aşk-ı memnu stayla...

• eğer kuvvetli bir iraden var ise onun senin daha önceleri sevgili olmamış gibi kendine inandırman..hiç takma kafana normalmiş gibi davran eskileri kafana takma senin ileride olacak sevdiğini düşün...olsun bitsin

Kızlar Ne Diyor 14

• Bence söyle herkese yada derhal sende mükemmel birini bul nişanlan ve kurtul bu sendromdan.Çekilecek durum değil cidden.Ya herkes bilsin yada sen yeniden sev başkasını.

• umursama ki kendileri utansınlar ! aşkı sevgiyi anlarım hayat bu herşey olabilir ama bence bu yaptıkları ayıp ki emin ol kuzeninde bunu biliyorsa bir çok sorun kıskançlık çıkarıyordur çünkü kadınlar kolay hazmedemez.ama sen umursasan bile belli etme

• Aynen bunu yapmaya çalışıyorum ama insanız işte.. benim derdim onu unutamamak falan değil şu aşamada.. yediğim kazık. çok kötü oldu be.

• yok zaten unutamamış olsan bile adam terbiye sınırlarını açıkça belli etmiş şükret iyi ki öyle birinden kurtulmuşsun ama neşeli davran mutlu ol ki düğünleride olucak nişan olduğuna göre hatta kalk 2 de göbek at çatlasınlar ve hiç bişey yaşanmamış gibi davran bence

• teşekkürler.. :)

• Sana aşk, derslerine başarı, eski sevgiline de mutluluk diliyorum... Umarım daha doğru insanlar sokarsın artık hayatına... Buda sana kişi seçiminde ders olsun...

• Dışardan bakınca adama benziyodu, bilemedim.. aldandım.

• Mutlaka zaten asıl meselede o değilmi Görüntüde herkes insan... Doğru kişiyi bulmak zor olan.. Umursamayacaksın ne kaçmak çare nede konuşmamak.. Sen hayatına kaldığın yerden devam edeceksin... Herkes gibi mutlu olmak seninde hakkın...

• Bu durumu sorgulama tenezzülünde dahi bulunma.. Hayatta herkes yanlış seçimler yapar.. Bırak senin tükürdüğünü kuzenin yalasın.. Zamanla midesi bulanacaktır zaten ;)

• yazar burda tükürmenin kötü bir davranış olduğundan bahsetmiş

• Evet Azizim! doğru anlamışsın..

• ikisiylede fazla yan yana gelmemeye çalış derim

• İkisiyle de konuşma yüzlerine bakma ortamlarına girme herkese de anlat gebersinler !

• Umursama onları

• Ben oyle kuzeni oyarim lan.Ex sevgiliyi de ayni sekilde.Tabii sen yapma.

• Lanetlenmişsin.

• Napim :/

• Bunlarda geniş insan tipleri yakılası türden yalansakta doğaya zarar verirler

• Umursamazsan,kendi adımlarını takip edersen...en iyisi sensin.

• Sende onun kuzeniyle sevgili ol :D

• :/

• Tamam sacmaliyorumm. Umursamamaktan baska caren yok :(

• bu adamın pipisni kes.. hem şööle bişii var ki yasal boşluktan dolayı bu seklde seni intihara sürüklicek bir eylem sonucu o adamın pipisni kesersen ceza alıcaını düşünmüorm kes

• Kuzenimin de kafasını kesmem gerekebilir bu konumda..

• Öncekileri Göster
    • :( teşekkür ederim..

• vay be larkeye bak ne kadar sadistce bi düşünce ama bunu yaparsa kuzenine kötülük yapmış olur bence:)))

• o kuzeninle evleniyo bide kızın öz kız kardeşiyle evleneni tanıyorum o daha beter :s

• Saol ya.

Yükleniyor...