Karşılıklı güven ve sadakat zamanla kazanılır mı ?

sevdiğimle sürekli kavga eder olduk geçmişte onun bende benimde onda onaylamadığımız şeyler olmuş, son zamanlarda da bazı hatalar yapıldı. Ama sanki bana karşı olan güveni o kadar zayıfki hata arayıp bulup bilerek güvenini sarsmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum eski erkek arkadaşları duygusal olarak onu çok yıpratmışlar ve erkeklere güveni kalmamış sadece bana güvendi ve hatasız kul olmayacağı gibi birkaç ona ters düşen hareketim olmuş bilerek ve isteyerek değil ama sonuçta farklı görgülerden insanlarız her yaptığımız birbirimize doğru gelecek değil. Ben onu üzmemek için ayrılmak istediğinde razı olacak kadar seviyorum onu ama o çok kolay vazgeçiyor bir anlık öfkeyle ve ertesi gün tekrar barışıp aynı akşam tekrar ayrılır olduk. Bu durumda olmamız beni ciddi anlamda üzüyor aldatacağımı düşünüyor onu galiba kendimi ona karşı yeterince ifade edemediğimden ama bilmiyor sanki benim için tek olduğunu. Soruma gelirsek benim ona karşı güvenim iyi durumda ama o daha çok çocuk güvenini sadece zihninde kurgulayarak bile sarsabiliyor maalesef sizce bu ilişkiyi sürdürmeye çalışmalı mıyım yaşayan tecrübe eden varsa ardımcı olursa sevinirim bir umut olabilir mi o bana çok aşık ve seviyor ama ne yapacağını şaşırmış durumda galiba ona yol gösterici ben olmalıyım ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• üzülüyosan at gitsin

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla kardeş istediğini yap olmadıktan sonra olmuyor sonrada yopranan sen oluyorsun ben ağzımla kuş tuttum yinede yaranamadım bitirdim artık kapattım defteri olmayacaktı biraz daha bekle açıkca konuş baktın olmuyor hiç zorlama

• ne konuşmalıyım

• Açıkça ne düşündüğünü anlat ne beklediğini ve nasıl olması gerektiğini anlat

Yükleniyor...