8 senedir bir kızı seviyorum ama açılamıyorum. Kızlar bir akıl verin bana

8 Senedir bir kızı seviyorum. allah var yukarda bir an olsun aklımdan çıkmadı...ilkokulda 2 sene beraber okuduk ama liseden sonra bir daha görmedim..fakat geçen hafta araba sürerken gördüm göz göze geldik...ve ondan sonra onu aramaya başladım 2-3 defa daha göz göze geldik ama ne yapacağımı bilmiyorum. kızlar bi akıl verin bana :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• git kiza acil acilmak okadarmi zor:)

• En doğrusu buysa ve bu laf bir kız ağızından çıkıyorsa bana yanlışı yapmamak düşer..:) Yarın bu olacak olacak olacak.. :)

• valla gaz felan vermiyorum bence en dogrusu bu:)

• valla verdin gazı bak :))) Öyle olcak..:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• yahu ne yapacaksın. merhaba de konuş gerisi artık olacaksa olur. Önce sen bır kızla muhabbete başlada.. Cesaret cesaret..

• daha ne kadar daha beklemeyi düşünüyorsun 8 sene az geldi heralde sana.

• git açıl en azından hayatının sonrası ıcın kesın bır sey olur

• Bi 8 sene daha beklemeyi düşünüyor musun?

• 8 senedir sen başka kimseyle çıkmadın mı peki? 8 sene birisini platonik sevmek için çok uzun birsüre değil mi ya:S

• Vay be 8 sene.Kıza ulaşabiliyorsan buluşma teklif et,sevgilisi var mı ağzını yokla.Eğer yoksa da açıl bence madem seviyorsun.

• 8 sene once soyleseydin simdi coluk cocuga karisirdiniz.

• 8 senedir mi..açıl artık tabi :)

• ee neyi bekliyorsun, bi 8 seneyi daha mı ?

• Nicke takıldım konsantre kalmadı iyi mi

• Siz erkekleri hiç anlamam biri severken ayrılır öteki sever söylemez ya abi çek konuş ne kaybedersin ? söylemezsen çok şey kaybedebilirsin onu başkasına kaptırabilirsin ama söylersen reddetse bile senin kaybedeceğin birşey yok biraz cesaret ;)

• inşallah teşekkürler :)

• hayırlııs olsun :)

• eğer olursa örümü harcarım ona..:)olmaz ise olmaz dicem ama dilim varmıyor olmazsa bırakmam peşini ya benim ya benim olcak.. :)

• Öncekileri Göster
  • ortak arkadaslarınız yok mu? eger ona ulasmanı saglayacak biri varsa o kisiyle irtibata gec.

• Ortak arkadaşımız çokta hiç birisiyle konusamıyorumki...görüşemiyoruz

Erkekler Ne Diyor 7

• İlkokul 2-3'e giderken sevmeye başladın herhalde.Sen bi 8 sene daha bekle en iyisi evlenme teklifi edersin.

• 8 sene taş olsa çatlar

• aşk felan değil bu o an ki cazibesine kapıldın sen belli kız 8 yılda serpilmiş güzelleşmiştir tabi duramadın yerinde dimi hınzır :) eger çok iyisen çık önüne ya da ortak bir arkadaşla bir organziasyon felan düzenle orda açıl

• facebook bunun için var:)

• Görüşürüz..

• rica ederim yarın görüşürüz:)

• Dur şimdi arıyıp denicem :)) ve yarın haberdar edecem gelişmelerden saolasın bilgilerin için :)

• Öncekileri Göster
  • çocuklarınıza verin bu şansı ilk okul falan ne oluyor ya

• Müzik piyasasına atılacak adamsın mustafagürses, durma atıl reyiz...

• Bu 8 sene içinde ilkokul da mı var?

• evet..

Yükleniyor...