Yalnızlıktan kusucam

Boyum 1.55 ama yüzüm felan çok güzel. beğeniliyorum yani. şimdiye kadar bana kimsenin çirkinsin dediğini duymadım. çok tatlısın derler genelde. kendimi övmüyorum yanlış anlamayın :D bana çıkma teklifi ettikleri zman hiç istemiyorum hayır diyorum istediğim kişiler çıkma teklifi etmiyo. ya da zamanı olmuyo felan hiç bilemiyorum yani. herneyse işte bu aralar o kadar çok yalnızım ki.. smsm yok. sms yapmak istemiyorum. facemi dondurdum yaklaşık 2 yıldır facem donuk. facemi açsam çıkmak isteyenler olur ama başım belaya girer diye düşünüyorum hep.çok saçma düşünceler oluyo kafamda. yalnızlıktan çok sıkıldım mutsuz olmak istemiyorum ben nasıl düşünmeliyim neler yapmalıyım :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence depresyondasın :'( Genel olarak baktığım zaman kendini saklamaya çalışan bir karakter görüyorum sende. Soru soruyorsun gizli olarak sonra face'in uzun süredir kapalıymış. Acaba etrafındaki erkeklerede bana göründüğün gibi biraz fazla içine kapanı görünüyor olabilir misin ? Boy falan değil senin asıl sorunun, asıl sorun kendini kapaman. Etrafındakilere biraz şans ver aşk dediğin şeyin nerden çıkacağını asla bilemezsin. :)

• haklısın sağol yorumun için

• Öncekileri Göster
    • O çatlaklar ruhunda yada kalbinde olmadığı sürece sorun yok. Vücudumuzdaki çatlaklar zor olsada sporla gider ama ruhumuz ve kalbimizdekiler...

• Haklısın .

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu suali sorurken bile ciddi olamaz ken sen şu Yalnızlık bahsini kapatamazsın.

• Zamanı bekle bırgun piyango vurur sana :)

• :D

• 1.55 candır ya :D bence senin kafan karışık

• aynen hemde nasıl

• olsun sen 1.55sin her türlü avantajın var ;)

• ne gbi avantaj

• boya bu kadar takılma iyi yönlerini düşünmeye çalış fazla kafayı takma sevgilin yok diye yalnız sayılmassın hiçmi arkadaşın yok ?

• arkadaşlarım var tabi

• ee daha neyin derdindesin :) sevgili yok dert yok tasa yok

• ama işte öyle olmuyo 2 yıldır çıktığım yok

• 1.91 boyum var çok iyi anlaşabiliriz ;)

• 1.91 mi oov :D

• evet

• Bende yanlızım Oyle cıkma Teklıfı felan etmıyorum arkadas olalım dertleselım zaman ne gosterırse sonradan o sekıl de devam edelım..he dersen eger profılım acık

• Niye korkuyosun ki?

• bilmiyorum

• burdan bir çıkma teklif eden olsa !

• BANA GEL DESEM SANA İLETİŞM ARESLERİMİ VERSEM ,SENDE OLUR DESEN OLUR DEĞİLMİ OLUR OLUR ,YOKSA BÖYLE GİDERSE İŞN ÇOK ZOR BU KADAR KİBİRLİ OLAM BENCE

• topuklu ayakkabı giy başka ne söylesem yalan valaa

• Aynı dert bendede var bence yalnızlık kanser gibi kurtulamıyosun. arkadaşlarımla çok geziyorum erkek arkadaşlarımla ama insan elini tutup sinemaya gidicek birini istiyo yanında. bir sevgilim olsa belki bu kadar mutsuz olmam ama yooooooook D: D

• 1.55 boyunlamı çok tatlısın :)

• olamaz mı

• 1.55 mi...hmmmm

• benimle çıkar mısın ?

• yalnızlık kötü be git bul birini başla sonra koyuver gitsin :)

• Gel seni mutlu yapıyım 5 yıl çıkalım :D

• senın gozun yukseklerdeyse daha cok beklersın o zaman

• gözüm yükseklerde değil

• 1,55 boyunda daha adammi seciyorsun ya birini bulursan yat kalk dua et

• ne alakası var uzun kızlar olduğu gibi kısa kızlarda var. adam seçmiyorum

• başlıkla,anlatıkların arasında tezat var.ayrıca 1.55 boyla adam ayırıyorsan vay halimize :D

• adam ayırmıyorum .

• anladım ama istediklerim teklif etmiyor demişsin.bende de 184 boy var kızlar çok kısa kalıyor :d

• Sende aşırı bir yüklenme var anladığım kadarıyla senin yerinde olsaydım 1hafta kadar yalnız kalır kimseyle görüşmez şapka mı önüme kor sadece düşünürdüm.Bence sende öyle yap

Kızlar Ne Diyor 3

• okurken daraldım kız !

• Bence o çıkma teklifi edenleri tekrar düşün. İnsanlar şaşırtabiliyor. Ayrıca evlenmiyorsan ya o kadar ince düşünme.

• benim 1.47 :D :D

• abı ben 1.47 boyu hayal edemıyorum 11 yasında felanmısn anlamadı kı

• 20 :D :D

• Olabilir Allah yaratıyo sonuçta bizim elimizde değil

Yükleniyor...