Sevgilim fitness hocamla olan ilişkimi öğrenebilir ne yapayım?

öyledemecnm
1 yıllık sevgilimden ayrılabilirim. Yaklaşık 4 aydır fitness hocamla birlikte oluyorum. Sevgilime evdeyim demiştim ama beni dışarıda gördü diye çok kızdı ben bir şeyler uydurdum ama fitness hocam beni arabayla evden alırken sevgilimin arkadaşı görmüş. Her an anlatabilir. Yine bir şeyler uydurmam gerekli. Ne demeliyim şaştım.

Güncellemeler
+1 yıl
Fitness hocamla aramızda normal bir ilişki yok o yüzden endişeleniyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Ayağım burkuldu diyeceğim. Başka fikir gelirse değerlendiririm.
Sevgilim fitness hocamla olan ilişkimi öğrenebilir ne yapayım?