Genital bölge kılları için çözüm arıyorum?

Genital bölgemi şu ana kadar hep makineyle aldım. ama acıtmayan jilet gibi olan kısmıyla. her defasındada çok kötü kaşıntılar yaşıyorum aldıktan sonra.. doğru düzgün alsa içim yanmayacak.. kılların yarısını kesip atıyor simsiyah kıl kökleri falan herşey kalıyor geride.

ağda bir kere denedim, annem yapmıştı ama çok acıdı dayanamadım ve bir daha korkumdan hiç yaptırmadım. hala da korkuyorum. ağdaylaa makine dışında bunlara bir çözüm yok mu? bu arada tüy dökücü kremleri de çok denedim ama iyi sonuç alamadım, yarım yamalak alıyorlar çok beklettiğim halde. onu yazmazsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.


0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

 • Jilet gibi olan kısımın, gibisi yok o bildiğin jilet bir kere. Tüy dökücü kremlerinde jiletten hiç bir farkı yoktur, kıl kökleri aynen durur, kılı inceltir, incelttiği yerden de kopartır. Uzman biri eğer yapsaydı bu kadar acı çekmezdiniz, annenizin almasıyla bir değildir. Bir güzellik merkezine yada güvendiğiniz kuaför gibi artık nereyse, öyle bir yere gidin, sir ağda yaptırın. Hem az acı çekersiniz hemde sir ağda tüyleri seyrekleştirir ve geç çıkartır..

  3|0
  • Şikayet

   sir ağda yaptırınca kıl kökleri gidiyor mu peki? ya da gitmese de görünmüyor mu?

  • Şikayet

   Elbette, çünkü kökten alınıyor. Sir bitkiseldir ve geç çıkartır ve seyrekleştirir. Bu arada, sakın genitale uyuşturucu krem kullanmayın, biraz acı hissetmelisiniz ki ağdayı yapan bunu hissetsin, yoksa genitalizi bile yırtar, acile anca gidersiniz. Uzman bir el canınızı yakmaz emin olun, olsa bile anlık bir acıdır. Eğer evlenmemiş ve çocuk yapmamışlara da lazer önerimez biginiz olsun.

  • Şikayet

   Ben doktorla gorustum evlenmeden falan olmaz durumlarina gerek yok. bizzat gorustum hicbir zarari yok sadece cildin 1 cm altina iniyor