Genital bölge kılları için çözüm arıyorum?

Genital bölgemi şu ana kadar hep makineyle aldım. ama acıtmayan jilet gibi olan kısmıyla. her defasındada çok kötü kaşıntılar yaşıyorum aldıktan... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Jilet gibi olan kısımın, gibisi yok o bildiğin jilet bir kere. Tüy dökücü kremlerinde jiletten hiç bir farkı yoktur, kıl kökleri aynen durur, kılı inceltir, incelttiği yerden de kopartır. Uzman biri eğer yapsaydı bu kadar acı çekmezdiniz, annenizin almasıyla bir değildir. Bir güzellik merkezine yada güvendiğiniz kuaför gibi artık nereyse, öyle bir yere gidin, sir ağda yaptırın. Hem az acı çekersiniz hemde sir ağda tüyleri seyrekleştirir ve geç çıkartır..

• sir ağda yaptırınca kıl kökleri gidiyor mu peki? ya da gitmese de görünmüyor mu?

• Elbette, çünkü kökten alınıyor. Sir bitkiseldir ve geç çıkartır ve seyrekleştirir. Bu arada, sakın genitale uyuşturucu krem kullanmayın, biraz acı hissetmelisiniz ki ağdayı yapan bunu hissetsin, yoksa genitalizi bile yırtar, acile anca gidersiniz. Uzman bir el canınızı yakmaz emin olun, olsa bile anlık bir acıdır. Eğer evlenmemiş ve çocuk yapmamışlara da lazer önerimez biginiz olsun.

• 26gün

Ben doktorla gorustum evlenmeden falan olmaz durumlarina gerek yok. bizzat gorustum hicbir zarari yok sadece cildin 1 cm altina iniyor