Kızlar neden bu kadar vefasız?

benden 3 kere şans istedi ağlayarak yalvar yakar,bende hatalarını görmezden geldim ve bağışladım.4 yıllık ilişkimiz 3 ay önce ayrılıkla sonuçlandı.olay o kadar önemsiz ki..1 ay öncede sevgili yapmış kendine.bunu ona hiç yakıştıramadığımı söyledim.dedim ki 1 aylık ilişki için 4 yılı yakma,sen onu sevmiyorsun sadece sana şu an hoş geliyor.1 şans istedim vermedi.sizce 1 şansı haketmiyormuyum? siz olsanız ne yapardınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Başlığa cevap veriyorum. Sen sor diye

• ben içerige cevap istiyorum!

• Öncekileri Göster
    • bu konuda emin olabilirsin.mutlaka dönecek ve tekmeyi yiyecek.

• Yemeli bence de

Kızlar Ne Diyor 9

• 1.si genelleme yapma 2.si seninki curuk cikmis birak onu bence.Aldatiyor ve buna goz yumuyorsun ne diyeyim.

• göz yummuyorum.zoruma gidiyor.4 yıl çıktıgım kız gitmiş başka biri gelmiş sanki!

• Öncekileri Göster
    • zaten bıraktım artık.ama bir intikam alcam.mutlaka dönecek ve g... basacam tekmeyi

• bas kardesim yaa hemcinslerimden utaniyorum valla artik.

• benm arkamdan baskasıyla cıksa hemen asla affetmezdim. bence sende gururunu ayaklar altına alıpta barısmak isteme

• Unut onu gitsin zamana birak yeter eskisi unutulur yenisi bulunur ama hemen bi iliskiye girme karsindakinin duygulariyla oynama hala aklin onda zamana birak baska seylerle ugras kafana takma senin icin savasmayan birisi icin degmez

• Boşvermek nedir bilir misin?Zamanın değerini bilmeyen bir insandan ikinci şansı dileyip kendimi küçük düşürmem :) Boşver, mademki 4 yıllık bir geçmişiniz var ve sen bunun bir değeri olduğunu düşünüyorsun... Bekle bi bakalım, demen gerekeni demişsin :) Fazlasını boşver.

• boşvermeye çalışıyorum.ama çok zor oluyor :S

• O konuda yardımcı olamam. Olağanüstü bir durum değil, herkesin başına en azından bir kez geliyor bu. Gözünde büyütme yeter.

• yeni bir kızla çıksam,mantıklı olur mu?

• gurursuzluk yapma bence..baksana başkasıyla beraber...kendini ezdirme bu kadar...

• ugraşıyorum.ama unutmak zor oluyor.her an aklıma geliyor!

• Öncekileri Göster
    • anladım.baharı beklemek lazım o zaman.

• baharı bekle o zaman.

• Vefasızdan sonrasını okuyamadımm...:/

• Bence iş bitmis... Bu iliskiden hayır gelmez... Bu tür olaylar sizi de iliskinizide yıpratır... Bırak ne hali varsa görsün... Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir...

• genelleme yapma!

• başlıgın altında ki içerigi degerlendirin!

• Öncekileri Göster
    • dünden itibaren kestim ilişkim artık.birde 14 şubatı atlattıgım zaman rahatlayacagım.

• inşallah

• demek ki seni haketmiyor sende onu takma unut gitsin mutlaka başkası gelir yerini doldurur böyleleri icin düşünmek bile fazla

Erkekler Ne Diyor 4

• Usta suç sende o kadar şans verilmez ki

• zaten bu konuda çok pişmanım.o zaman vermeseysim şans,şu an kafam rahat,belki daha iyi bir sevgilim olcaktı ag.

• Eğer senin dediğin gibi o cocuğu sevmiyorsa elbet ayrılır ve yine aklına sen gelirsin o zaman da sen onu istemezsin takma kafana hakkında hayırlısı olsun

• eyvallah kardeşim,yorumlarınızla rahatlaıyorum.saolun

• hay ben senın lan hiç mı gururn yok hala gidip şans istiyosun bıkere bu soruyu ble sormaya utan panpa. k.bkma aynı hatayı zamanında bende yaptm hayatımın en büyük hatasıydı o yüzdn böle cıkıştm

• olay şu.o çocugu sevmedigini biliyo

• Öncekileri Göster
    • ben bıde mal gıbı bi 2 sene onu bekledim ben senden daha malım:d 2 sene bekledm gelir belki die ama hiç gelmedi o arada ckmştr yne kac kişiyle. sonra dedm ben daha bundan sonra kmsyle cıkmam die. sonra aniden ansızın bı cıktı biri sagolsn cokda mutlu edıyr aylardr.. Sen sakın onla ugraşma

• 4 yıl karı-koca gibi oluyorsun.onun yerinde ben olsam,beni bırakacak diye korkardım.

zaten bu saatten sonra gelsede tekmeyi koyacagım.bekliyorum beni bu ızdıraptan kurtarcak kişiyi.zaten aşk olmadan evlenmeyide düşünmüyorum.aşk herşey benim için!

• bak unut yoluna bak diyenlere çok kızardım.. derdim ki aşk ilk aşk çok önemli.. katiyen unutulmaz diye.. acı çeksemde seviyorum elbet bi umuttur tekrar olur derdim.. hatasına ragmen affettim ayrıldı perişan olduım savaştım.. sonrasında deymeyeceğini anladım. 4 aydır ayrıyız 2 ay öncesine kadar seni seviyorum acı çekiyorum diyodu.. çıktığı varmış.. ne ara unuttun be kaltak.. demi arkadaş. aramızda geçenlerden sonra miden nassıl kaldırıyo dedim.. dediği kelimeleri duyduğumda bu muydu benm aşkım dedim. daha fazla sıkmıyım canını ama boşuna bekleme. sevme seni sevmeyeni. benm tek düşündüğüm bu kız nasıl bu hale geldi diye..

• 4 yıl çıkıyorsun,evlenmek üzre hayeller kuruyorsun ve söz alıyorsun.sonra bir bakıyorsun hiç ummadık anda satışa gelmişsin.sonra dayanamıyor şans veriyorsun sonra yine aynısı oluyor.

ben kendini bu kadar düşünen bir şerefsiz daha görmedim.zora düştü döndü,zora düştü sattı,zora düştü ailesini sinledi ama beni hiç s...

ama ahım var çok kötü intikam alcam!

• durumunu çok iyi anlıyorum emin ol daha fazla açıklamadım ben ama durumumuz aynı kardeş. intikam demeyelimde hak ettiğini vermek diyelim biz buna.. çünkü bazıları intikam deyince siz çoçukmusunuz diyo.. bu hayatta hep gerçekten sevenler kaybediyo. benim ilişkimde 3 yıl 2 ay sürmüştü.. aldatmasına rağmen affettiğim helde ayrıldı beklicem dedim acı çektim gitmiş daha başka biriyle çıkıyomuş.. ve o kadar adi biri olarak karşıma çıktı ki inanamadım bu mu benim sevdiğim kız dedim...

• her kızın içinde bi şeytanlık vardır kardeşim

Yükleniyor...