Sevgilim sabah 4'te yanağında kırmızı ruj iziyle eve geldi. Sizce beni aldatıyor mudur? :-(

MissVenus1
haftasonu sevgilimi dışarı yollayıp evde ders çalışmıştım. dışarı çıkmayınca başımın etini yiyor yoksa.

sabah 4'te geldi. ben de hala ders çalışıyordum. her zamanki kapıyı açtım. yanağını öptüm. baktım yanağında kırmızı ruj izi :((.

"aşkım bari insanın gözüne soka soka yapma" dedim. sarıldım. "neyi" dedi. tabi kafası milyon :((.

sizce beni aldatıyor mudur? aldatıyorsa ne yapmalıyım?

geceleri uyku uyuyamıyorum artık :(((.

ben de insanım tamam mı? iki tane nurtopu gibi evlat verdim ona. bu muydu ha bu muydu? bana yapılan hak mı şimdi?

insan gelirken siler yav :((.
Sevgilim sabah 4'te yanağında kırmızı ruj iziyle eve geldi. Sizce beni aldatıyor mudur? :-(