Erkeklerin tercihleri aptal kadınlar mıdır zeki kadınlar mı?

erkekler sorum size tercihiniz aptal kadınlar mıdır zeki kadınlar mı ? güzellik, karakter vs önemli evet ama zeki veya aptal hangisi tercihiniz olur ve neden ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkeklerin tercihleri kadınlardır

Erkekler Ne Diyor 27

• zeki olsunlar

• zeki kadından korkulur genelde

• erkeğe göre değişir...

• kurnaz herşeye ayık olan hatunu severim.. =/

• Sevişmek için aptalları, ciddi ilişki için zekileri tercih ediyorum. Sebebini bilmiyorum ama aptal kızlar daha çekici geliyor.

• zekileri sever aptalların peşinde koşarız..

• zeki ve kendine güvenen kadınlar her zaman bana daha çekici gelmiştir

• Benden daha zeki olmayacak kadar zeki olmali, ufak zihin oyunlariyla kontrol edilebilmeli ki acizligini gorup baglansin ve de iliski uzun soluklu olsun..

• yani kaç tane karakterde erkek var her birinin farklı düşüncesi var ve değişiyor kızlar içinde geçerli bu ben hep sakin ciddi olsun isterdim ve oldu da 1 ay sonra bu ne ya robot gibi dedim sende dersin ama 2 ay ama 5 hani derler ya herşeyin ortası tabi bunlar benim kendi düşüncem seni etkilemeyeyim

• sadece yatmak istiyorsa aptalı, bir romantik ilişki ve devam edecek bir birliktelik istiyorsa zeki olanı tercih etmeye çalışır.

• bu kızla yaşyacagın şeye göre degişir tabiyki

• Depends.

• Zeki bir kadın candır.

• Kafa skmeyen kadın

• Aynen, bunu istiyoruz biz.

• Yok, içimiz pis değil o kadar sizin gibi..O türlü ayırmıyoruz kadın milletini biz..

• Ne kadar zeki mesela?

• zeki olsun çocuk anasına çekerse yandık, aptallarada tahamülüm yok zaten

• Ikiside kafayi bozdurur adama. Ortasi yokmu bunun.

• Zeki olan sevilir ama benden zeki olmuyacak :-D

• tabiki zeki kadındır tercihim

• aptal kadınlar dogru tercıhlerdır

• Kendilerinden daha zeki olması tehlikeli olur.O yüzden aptal demeyeyim de kendimden daha az akıllı kızları tercih ederim :) .

• aptal bir kadınla kim ugraşır ki :S:S:S:S

• tercihi ne için yapacak peki erkek

• zeki kadın tabiki

• Nefes almasın yeter

• ben zeki kadın isterim

Kızlar Ne Diyor 10

• erkekler zeki mi bakalım çoğu erkeğin zeki olduğunuda sanmıyorum:)

• Birde öyle düşünsek;)

• aldattiklarinda aptal olup anlamamaliyiz,dibe coktuklerinde zeki olup onlari ordan cikarmaliyiz.bunu istiyorlar.

• aptal görünümlü zeki kadınlardır

• benim gördüğüm erkeklerin çoğu kendinden zeki kadın sevmiyolrar yetiştiirliş tarzından mı ne erkekler kendinden daha zeki daha kültürlü bayanları çekemiyorlar ondan çok hoşlansalar bile bunu belii etmiyor burun kıvırıyorlar.

• sevgilim bazen bana sinir oluyor ben benden zeki sevgilim istemem diyor :) aptal bir kadınla bir ömür geçmez bence . bir belgesel vardı insanlarda hayvanlarda her zaman en iyisini seçmeye çalışır kendi nesli için. yani kaslı , kaşları güzel , gözleri güzel gibi şeylere bu yüzden bakıyoruz . zeki olsun ama dahi de olmasın . olsa da erkeğin yanında çaktırmasın :)

• Nefes alsın yeter.

• Emin ol aptal numarası yapan zeki kadınlardır :)

• nefes alan hangisiyse onu seçtim

• erkeklerin tercihi zeki kadindir, her guclu erkegin arkasinda zeki bi bayan vardir. ama aptala gelince aptal sarisinlari tercih ediyorlarda. erkekleri anlamak bazen zor

• zeki olur tabiki hayat geçireceksiniz siz bu kadınla:)

Yükleniyor...