• Sor
  • Bence

Erkeklerin tercihleri aptal kadınlar mıdır zeki kadınlar mı?

erkekler sorum size tercihiniz aptal kadınlar mıdır zeki kadınlar mı ? güzellik, karakter vs önemli evet ama zeki veya aptal hangisi tercihiniz olur ve neden ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 10

• Emin ol aptal numarası yapan zeki kadınlardır :)

• benim gördüğüm erkeklerin çoğu kendinden zeki kadın sevmiyolrar yetiştiirliş tarzından mı ne erkekler kendinden daha zeki daha kültürlü bayanları çekemiyorlar ondan çok hoşlansalar bile bunu belii etmiyor burun kıvırıyorlar.

• erkeklerin tercihi zeki kadindir, her guclu erkegin arkasinda zeki bi bayan vardir. ama aptala gelince aptal sarisinlari tercih ediyorlarda. erkekleri anlamak bazen zor

• sevgilim bazen bana sinir oluyor ben benden zeki sevgilim istemem diyor :) aptal bir kadınla bir ömür geçmez bence . bir belgesel vardı insanlarda hayvanlarda her zaman en iyisini seçmeye çalışır kendi nesli için. yani kaslı , kaşları güzel , gözleri güzel gibi şeylere bu yüzden bakıyoruz . zeki olsun ama dahi de olmasın . olsa da erkeğin yanında çaktırmasın :)

• erkekler zeki mi bakalım çoğu erkeğin zeki olduğunuda sanmıyorum:)

• Birde öyle düşünsek;)

• aldattiklarinda aptal olup anlamamaliyiz,dibe coktuklerinde zeki olup onlari ordan cikarmaliyiz.bunu istiyorlar.

• aptal görünümlü zeki kadınlardır

• Nefes alsın yeter.

• nefes alan hangisiyse onu seçtim

• zeki olur tabiki hayat geçireceksiniz siz bu kadınla:)

Yükleniyor...