• Sor
  • Bence

Erkekler için bir kızın fiziği ne kadar önemli?

erkekler için bir kızın fiziği ne kadar önemli ?yüzü güzel ama iri kızlardan hoşlanırlar mı?yüzü o kadar ahım şahım değil ama fiziği güzel kızları mı tercih ederler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• güzel fizik arayan erkeklerin hepsi kaslı üçgen vücutlara mı sahipler :)) komik bu erkekler... herkes önce kendi tipine baksın sonra karşısında aynısını arasın :))

• :) dengim olan bayanı istiyorum vücut önemli değilya, önemli olann tatlı şeker çtı pıtı olması

• herkes dengini aramalı zaten bence :))

• 58gün

h ttp://hizlire sim. co m/Z1YR9a

Bosluklari Silde Bak Sinirimi Bozdun

Erkekler Ne Diyor 12

• ruh güzelliği önemli ama gelgelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz

• Bu istek şöyle olur;"Kendisi nasılsa karşısında ki kişiyi öyle isteyebilir." Yani ben 1.83 boy 70 kiloysam yanıma 1.40 boy 100 kiloluk bir hatunu yakıştıramam diymi? =).Kişi nasılsa öyle birini arar.Tabi boy istisna olabilir ama sen anladın demek istediğimi inş =)...

• bana göre fizik, yüzden daha önemli...ayrıca kadın çok iri-yarı olmamalı...biraz kibar görüntülü olmalı...dükkan dükkan dolaşıpta 41 numara ayakkabı aramak pek hoş olmayacaktır...mümkünse yüzü idare etsin ama fiziği mükemmel olsun derim...

• Benim için önce yüz, sonra karakter ardından fizik gelir. Ama kendine de hiç bakmıyorsa olmaz.

• kimse kimseyi tercih etmez, anca elde edebildiği ile yetinir, kim kimi ayarlayabilirse yani. işin gerçeği bu. Ne çıkarsa bahtıma misali. Hatta "biz de bununla idare ediyoruz" gibisinden laflar birkaç kere duymuşumdur. ne yapsın o da onu bulabilmiş.

• Sen nasıl bakıyorsan erkeklere biz de sana aynı şekilde bakıyoruz...

• Tahmin ettiğinizden çok daha fazla ..

• Fizik ilk etapta çok önemli hal alır erkek için. Ama zaman+iyi niyet ile bu zorluklar da aşılabiliyor. Yani eski bir kilolu arkadaşım(bayan), gayet şık bir çocukla çıkmaya başladı yakın geçmişte. Fiziki problemi olan kişilerde avantaj, kimse bu kişilerle gönül eğlendirmek için birlikte olmaz, bu da kalp kırılmalarını azaltır. Ama çoğu erkek için gerçekten çok önemlidir fizik. Tabi fizik derken bazı erkekler de fiziğe değil bakıma önem veriyor. Yani önce bu kişiler kendilerine bir değer vermeli ve bakımlarını yapmalılar, koyverip salmamalılar. Özgüveni yerinde olmayan bir kişi olmaya meyilli olan bu şahıslar, cool olduklarında bilakis en az diğerleri kadar çekici olabiliyorlar. Şu an çevremde tanıdığım 3 kilolu bayan arkadaşın güzel ilişkileri var.

• kalbinin güzelliği kadar.

• Yüzü de fiziği de güzel olmalı bir kadının.Bunu söylediğim için geçen gün 5 eksi yedim bu sefer daha fazlasını bekliyorum.

• - beklentilerin için destek olmak istiyorum

• Öncekileri Göster
    • ben sadece desteklemek için yaptım

• sen kategori dışısın verchiel :D takma kafana :)

• kimyası (içi) daha önemli..ama fiziksiz (beden) de sınav geçilmiyor tabi biyoloji (sağlık) de sağlam olmalı..

• Insan sevdikten sonra bakmiyor ama sahsen ben iri yari bir adam degilim sisman biriyle yapamazdim en azindan yanima yakissin

Kızlar Ne Diyor 4

• Fiziği guzel kızlar şanslıdır.

• hem fizik hem yüz güzel olmalı bence...

• Fiziğe çok önem veriyorlar.Haklılar da. Ama ben pek vermiyorum. Alt tarafı kas istiyorum.Çok mu?

• Kas neden çekici geliyor?

• Öncekileri Göster
    • @amorin
      Sanırım aşık oldum.

• Şaban Nadal'ı döver.

• 90 60 90 dan aşağısı olmuyor maalesef

Yükleniyor...