İdrar yolu iltihabı kısırlığa yol açar mı?

İnternetten araştırdım ama sonuca ulaşamadım. İdrar yolu iltihabı hakkında sizin varsa bilginiz aydınlatır mısınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sorunum idrarımı tuttuğum için oldu.Ama çok sıkışmadıkça idrarın geldiğini hissetmiyorum ne yapabilirim ki

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sanmıyorum...

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır,kısırlığa yol açmaz.İdrar yolu iltihabı bakteriler yüzünden olur,kadınlarda görülme ihtimali daha fazladır,tedavisi de bol su içmek ve oranın temizliğini sağlamaktır.

• benmki temizlikten değil idrar tutmadan kaynaklanan bir şey ilkokulda vardı hala yaşıyorum bunu.

• onunda zararı var tabi alışkanlığını yen.

• çok sık ürüne r enfeksiyon olman ne yazık ki kısırlık ihtimalini tetikler...tedavi edilmeyen ürüner enfeksiyonlar bayanlarda ve erkeklerde farklı sorunlara yol açabilir...bunun içiçn iyi bir ürologla beraber bir enfeksiyon uzmanını kombine tedavisini öneririrm...niye tutuyorsun idrarınını ?

• çok sıkışmadığım sürece hissetmiyorum ki.

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler

• :))

• tutmak için fazla kasılırsa fiziksel olarak hamile kalmak mümkün olmaz onun dışında sorun yok

• teşekkürler

• rica ederim kikikikikk .))

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı durum bendede vardı ama geçti idrarını tutma artık sürekli su iç tuvalete git hemen. kısırlığa da yol açmıyor

• teşekkürler

• Zannetmiyorum idrar yolu torbası ve kadınlarda farklı bir kanal olarak ayrılmış üremeyi etkileyeceğini düşünmüyorum

• teşekkürler

• açmaz diye biliyorum

• teşekkürler

• 2 kere geçirdim o rahatsızlığı. ikisinde de doktor öyle bir şey söylemedi.

• teşekkürler

• Sistit olabilirsin. Kadın doğum uzmanına gitmen lazım.

• teşekkürler

Yükleniyor...