• Sor
  • Bence

Konuşurken nelere dikkat etmeliyiz ?

1. sorum bu arkadaşlar 2.si de Bir konu açmaya çalışıyorum ama konu açmakla açmamak arasında 1 kelimede bitiyor karşıdakini konuşturamıyorum böyle... Daha Fazla

En İyi Görüş

• her insana saygili davranmak ve degerinde birakmak lazim. asla kucuk dusurmemek. gorusune, fikrine anlayis gostermek lazim. konu ilgi cekiyormus, derinine dalmak gibi. genis bakmak ve karsi kisininde bir konu acmasina imkan vermek. karsindaki kiside sohbet etsin, sadece sen degil. dinlemesini de bilmelisin ve beklemesini de. konuyu dagitmamak lazim. ama tabi aramizda dalga gecenlerde vardir ve ciddi olmuyanlarda. onlari kendi dunyasinda birakmak lazim. herkesle konusulmuyor. insanin kisiligi, karakteride olmali. IQ de yerinde olmali. seviyeli de konusulmali. ayndi dil deyim artik. mesela sen hafta o da tahta dememelisi lazim. anlayisda cok onemli. sana basarilar dilerim.

• Teşekkür ederim galiba ben beklemeyi bilmiyorum karşıdaki birşey demeyince başka şeylere atlıyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ortak noktanız fazla yoksa konusurken ikinizinde zevk alacagı konu bulmak zor allah kolaylık versin

• gözlerinin içine bakmaya

• konusurken göz teması kurmalısınn cunku göz teması kurmak kendıne guvenın gostergesıdırr

• Konuşurken tükürmemeli.

• öyle bir sorun yok salyalarıma hakimim :D

• konu sıkıcı geliyordur daha dikkat cekici bişeylr bul

• Örnek verebilir misin ?

• konuştugun kişiyi tanıyorsan ne dikkatini çeker bilirsin zaten

• Yeni tanıştığımız kişilerle sorun oluyor bu zaten :)

• herhangi bir konu devam ettirilebilir onda sorun olduğunu sanmam başka sıkıntılar olabilir

• Ne gibi mesela ?

• konuşmak istemiyor olabilir yanlış bir zamana denk gelmiş olabilirsin yapı olarak konuşkan bir insan olmayabilir...

• Teşekkürler.

• usturuplu olmasına

Erkekler Ne Diyor 3

• paxil kullan kesin çözüm bülbül olursun kızlar ağzının içine bakar yeminle :)

• ne işe yarıyor dostum bu :)

• Öncekileri Göster
    • eyw dostum sağol ama düşünmek iyidir boş konuşmaktansa :)

• çok düşünmek iyi değil kızlar laf yapana gidiyo emin ol rahatiye bak :D

• Karsindakinede firsat ver , az ve öz konus, cok konusmak marifet degil güzel ve dogru konusmak marifettir.ayrica iyi bir dinleyici olmakta marifettir...

• Teşekkürler

• ağzımızdan çıkana...

Yükleniyor...