• Sor
  • Bence

Kadınları nasıl bakışlar etkiler?

Bakışlar sizi etkiliyormuş. Nasıl bir bakıştır bu? Biriniz tarif edebilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Mesela konuşurken gözlerimden gözlerini hiç çekmeden bakarsa etkilenirim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• gözlerinin içine direk gözbebeklerine giden kıvılcım çakması gibi bakışlar bunlar .. aslında sinir oluyorum şu elektirik olayına ama belkide öyle bir şey .

• kokoşa katılıyorum. konuşurken gözlerimin içine pür dikkatle ışıl ışıl bakarsa beni dinlemekten, benimle olmaktan keyif aldığını anlarım. üstüme yeni birşey giydiğimde hafifce süzmesi de beni cok mutlu eder.

• hmmm derin bakışlar anlamlı bakışlar etkiler beniii =)

• bayık bakışlar bayhan gibi:D

• Istekli,merakli, canli, piril piril parlayan, zeka dolu bakislar etkileyici olabilir..

• Ben çapkın çapkın sabit bakan bir çift gözden etkilenebilirim...

• Güzel gözlerdeki kendinden emin,hedefe kilitlenmiş bakışlar beni herzaman etkilemiştir.. tabii yerine göre duygusal ve düşünceli bakışlarda kalbime dokunur :)

• Hayran hayran bakan, parı parıl parlayan bir çift göz.

• içten parıl parıl gözleriyle tamda gözbebeğinize bakan anlamlı bakışlar ya da utangaçsa belli etmek istemiyorsa erkek yandan sizi süzmesi bakması.özellikle bu bakış iri gözlülerde hoş duruyor.dadaşlarda güzel durur mesela.

• taktın sen de dadşlara hey allhım :)

• ya dadaşlar ilgimi çekerde ondan esmerler bi de çekik gözlü hani şu tam Türk soyundan gelenler cengiz han gibi tipteki adamlar ne bileyim çok çekiciler bu 3 tür hoşuma gidiyor koreliler mesela :))

• Hee asyalı seviyorsun yani :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...