• Sor
  • Bence

Balık kuşa aşık olabilir, peki ama yuvaları nerede olacak?

İşte bazen aşkı imkansız kılan budur.Aşkı imkansızlaştıran siz misiniz?Yoksa soru başlığındaki gibi dünyalarınız mı?

Güncellemeler:
Aşkın mükemmelliği
Sevenin kusursuzluğundan gelir
Bizim kusursuzluğumuzda
Karşımızdakini kusurlarıyla sevilmektendir...

En İyi Görüş

• aşk için kuş olup boğulmayı yada balık olup nefessiz kalmayı göze alırım.. Aşkı imkansizlastiran sadece bizleriz..

• budu rişte... :) başarılı

• hayır sevdiğim kızın annesi veya babasıda olabilir

Kızlar Ne Diyor 18

• Kuşa ufak bır kolluk takarım kanatlarına belinede ip ... o balığı da alırım bir akvaryuma aşka geeeell aşka yuvası akvaryum olur hayal gücüm bu kadar :)))

• :D canlandırdımda :D
      cıx pişman edersin hayvanları :)
      güzelim soru mahfoldu bu hayalle :)
      ben hoşlandığım insana seslendim bu soruyla :D

• Öncekileri Göster
    • :D bi akvaryuma sığdırdın bizi :D
      saol yinede teşekkürler keyifli bi hava verdin

• Bişe değil :)

• demişler ki: hadi orta yolu bulalım havayı ve suyu bırakıp toprakta buluşalım...ikisi de aşıksa tabiii

• aşkı imkansız kılan kişinin kendisidir o kişi imkansız diye birşey olmadığını imkansızı başarmanın sadece daha zor olduğu felsefesini kavrayana kadar da bir halt olmaz

• haklısın
      egolar egolar egolar :S bu genellemeydi sadece istisnalar var tabiki

• istisnalar kaideyi bozmaaz

• aaslında yuvalarının olmasına gerek yok birlikte olmasalarda olur çünkü aşkı insan içinde yaşar. onu hiç yanına gitmesede ona sadık kalmaktır aşk benim düşüncem tabi ama illa bi yuvaları olcaksa birinin fedakarlık yapması lazım onu ölene kadar sevmektense ölümü göze alması lazım

• Gel biz olalım demek kolay benimle hiç olurmusun ? K.T :)

• ASIL YUVALARI KALPTEDİR.

• bence biziz dünyalar pekte önemli değil.

• balığı pişirip kuşa yediririm

• soruyu okuyunca ki yüz ifademi görmen lazımdı

• neden ki

• ilginç soru yani

• teşekkürler :)

• Karada buluşsunlar

• Minareyi çalan kılıfını hazırlar.

• ehe en iyisi bu cevap :D

• bilemiiyorum belkide öyledir

• ayh cok romantiiiiiiiiiiiiik :( >9

• en iyi cevap bir orta yol bulunmuş:))++

• :))

• Ay çok romantik <3 kuşla balık evleniyor. link

• İki tarafta istedikten ve kararlı olduktan sonra aşk imkansız değildir.Bana göre kişiler zorlaştırır.

• buluşamaz onlar biri mutlaka ölücek buluşmak isterlerse, en iyisi uzak dursunlar selam bile vermesinler dünyaları başka

• neye istinaden bu kadar kesin yargısız infaz peki?
      ve galiba kim olduğunu tahmin ediyorum

• Öncekileri Göster
    • bütün aşklar biter bitecek diye birşey yok
      insanların kendileri zemin hazırlar her zaman
      mükemmel olmanın şartı yani kusursuzluz
      karşındakini kusurlarıyla sevebilmektir
      ayrıca evet seni o kişi sandım ama değilmişsin sendende özür dilerim korku ve önyargıyla davrandıgım için
      cevabında içinde teşekkürler

• sorun değil malesef her aşk bitmeye mahkumdur geriye eğer varsa sevgi saygı kalır o kadar eğer bir ilişki de sevgi saygı kalıcağına inanmıyosan başlamamalısın

• aşk gerçek aşksa imkansız değildir... durum ne olursa olsun değildir... sadece aşkı zorlaştıran durumlar vardır onlar da insanların içinde bulunduğu dünyalardır... fakat gerekli çaba gösterildiği zaman mutlu sona ulaşılabilir...

Erkekler Ne Diyor 23

• dişi hangisiyse onun tarafında olur...

• Kuş balığı yer bu aşk burda biter

• öğrenci evi herkese uygundurzoru oynayan insanlardırdengeyi kaçıran da

• Balık kuşa aşık olmaz. Müsterih olun.

• mecazi anlamları kaydırmayın

• Kardan adam güneşe aşık .

• balık ördeğe aşık oluverir olay kapanır :D

• çok saçma bir soru bu :D

• imkansızlaştıran biziz ne yazık ki

• Kuşun midesi mi?

• olmayacak duaya amin diyip,ruh ve beden sağlığını bozmaki yolun bakırköy e düşmesin:)

• kendini beğenmişlik ve güvensizlik duyguları aşkı imkansızlaştıran en önemli iki unsurdur.

• KALPLERİNDE OLACAK

• Gözden uzak olan gönüldende uzak olmaz ya? Gönülden sevmektir askta önemli olan..

• tarafsız sahada..

• 2 gün ncede aynısı soruldu ben sorsam çokta n kaldırırlardı... havada olurdu ancak yuvaları

• balık kuşa aşık olamaz...o yüzden yavrularıda olamaz...sorun yok yani..

• burası türkiye burada herşey normal... diyebilirim... :)

• Bırakın bu polyanna edebiyatını ne balıgı ne kuşu ne aşkı... Boyu uzun olsun sacları sarı olsu vücüt adonis olsun bu mu aşk ?

• hangimizin aşk tanımı daha masum duruyor
      sen gibi düşünen biri olsaydım bi sarışının koynunda uyanırdım

• apış arasında tabiki... hem ıslak hem kuru... chechk it out baby o yeahhh... datmin oldun mu ? bu gece rahar uyuyabilecen mi ? asrın sorusuydu bee... apış arası koktu burasııı

• bacak aranla beynin yer deiştirmiş
      direk sana s!k kafalı diyebiliriz

• Öncekileri Göster
    • bana klavye delikanlılığı yapma
      ailemi katma şerefsizlik etme
      çokmu delikanlısın lan

• bi öğrenmişsiniz klavye delikanlılğı, sikerim senin deliğini kanlı olursun deliği kanlı p**evenk !

• Vallaha ben değilim

• yuvanin icine biraz su doldursunlar hep kus bogulmaz hemde balik ölmez yari balik yari kus cikar bebelerde hahahaask sinir tanimaz diyoruz yaa öglede oluyor zaten ama bazen taniya bilir sinir belki ama o sinirida yine insanlar kendisi koyuyor !

• ortak nokta olan havada olur artı.. ama güzel soru tebrikler

• eyvvallah kardeşim :)

• balık kavağa çıkınca derler ya . hah işte o kavakta olacak yuvaları. çıkabilirlerse tabi...

Yükleniyor...