Bu böyle onun yanına kalacak mı? Ne yapmalıyım ben?

selam arkadaşlar.. biraz uzun olacak kusuruma bakmayın nolur :( erkek arkadaşımla iki ay önce ayrıldık. üç sene beraberdik. herşey aslında iyi giderken birden terk etti beni. birkaç gün önce öğrendimki sebebi eski sevgilisiymiş. beş sene önce 6 ay beraberlerdi kız bunu terk etmişti. şimdide, aklı aslında hep o kızda olduğunu benimle beraberken bile onu düşündüğünü benim ona ara sıra o kızı unutturduğumu ama aslında hep onu sevdiğimi söylüyor.. bana gelincede benim ona karşı herzaman saygılı ve iyi olduğum için, ona değer verip ona bütün sevgimi verdiğim için beni sevdiğini sanmış. insan nasıl 3 sene sevdiğini şanar yaaa? yarım sene önce yaşamışdik böyle bişey. eski sevgilisini görünce aşkı kabardı iki hafta beni bi kenara itip onun peşinden koşdü. kız bunu sürekli red etti. sonra yine bana geldi. anneme ve bana günler, geceler boyu yalvardı. ağladı.. neler neler söyledi. salakça bi hataydı seni asla bidaha üzmeyeceğim onu sevmiyorum sadece sen varsın benim için diye yeminler etti. sonunda kendine tekrar güvendirdi beni. ve şimdi yine terk edip gitti o kız için.. ya ben 3 sene onun yanındaydım biz neler yaşadık bana neler söyledi ne hayaller kurduk beraber. ve o beni sadece sevdiğini sanmış ama hep o kızı sevmiş bu olacak seymi? madem öyle özaman yarım sene önce o olaydan sonra bıraksaydı beni. geldi yalvardı yakardı tekrar kendine güvendirdi şimdi yine çekip gitti. şimdi bana yaptıkları, beni kandırdığı umrunda bile deyil. sürekli o kıza yazıyo onun için aşkından oluyo. benden bi özür bile dilemedi.. düşündükçe deliriyorum. içimde öyle bi şinir varki okadar öfkeliyimki.. bu böyle onun yanına kalacakmı? napmalıyım ben?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• selam..aynı seyi bendde yasadım..ama benimkinn tek farkı beni aldattığı kişi eski sewgilisi değildi. gerçi bn öyle biliorum yada sanıorum tam olarak emin değilim..biz iki sene kadar konuştuk her haltı yedik he seyi yaptık..onn için babamı karsıma aldım babam bni redetti..ew kurdum onn için ewlwnip çok mutlu olucaktık..babam hariç herkesle tanıştırdım onu bni çok sewdiğini bensiz nefes alamadığını söylerdi hep tabi bende..o ordu da yasardı ben ise bursa da..ve inanırmısın bursadan orduya 14 15 saatlik yola giderdim sırf onu görmeye 5 dk da olsa..yüzük bile takmış yeminler etmştim ayrılmak yok die..ama o yamamadı tutamadı sözünü benle konusrkn baskasına asık oldu benden ayrıldıktan 2 hafta sonra söz yüzüğü takıp aileleri bile tanıştırdı..benimle ewlilik hayali kuran o şimdi onnla ewlilik hayalleri kuruo..hayat bu kadar garip işte..içimden ona o kadar çok kötülük yapmak geçti ki anlatsam aklın çıkar..en basiti 2 senede neler yasadıysak bi kağıoda yazıp ona düğün hediyesi yollicktım..kağıda her seyi yazıcktım noktası virgülüne..kocası olck adam anlasın nasıl biriyle ewlwndiğini die..en basiti kız olmadığını bilsin die..ama hepsi boş..bi laf vardır sewenn ahı tutar die.ben allahıma bıraktım o en iyi cezayı zaten vericktir ona..benden değil allahtan bul dedim ve biliorum da buluck..bence sende öyle yapmalısın..allahtan bulsun de yeter..

• kardes allah yardımcın olsun cıkar merak etme ama ıntıkamı almamıssın ıyıkı en ıyı sekılde ılahı adalet tecellı edecek kafana takma sabret ve gor

Erkekler Ne Diyor 9

• bırak zavallıyı,aşık olduğunu sanıyor,aslında sadece saplantı haline gelmiş bir his var onun içinde,o kızla beraber olsa bile tatmin olamayacak,çünkü istediğini elde edemeyecek,belli ki bu şahsın karakteri bozuk,akıl sağlığıda bozuk,ne yaparsa yapsın bundan sonra alma onu hayatına,hayatının hatasını yaparsın bence,

• karakteri tutarsız birinden kurtldugn icin sevinmeni tavsiye ederim hersyı zamana bırak ileride kendine dönüp baktgnda gülecgne eminim

• bu ne kardesım ıhanet ustune ıhanet nasıl bı dunya oldu kafayı yemememk elde degıl ya allah yardımcımız olsun

• Yoo yanına kalmayacak yarın bi gün gene dönüp sana gelecek veya gelmeyecek ama yanına kalmaz o kız onu gene sepetler. Manita yap kendine önündeki hayat bak ardına değil...

• Onu sevdiğin ve kıskandıgın belli abim.Kendine bi sorarmısın bu ilişkiyi kim yürütüyodu kim hep altan alıyordu kim fedarlık yapıyodu aslında sana gerekli sevgiyi sana veriyomudu bunları bildiğin halde hep sevdiğin için görmezlikten geldin degilmi?.1-Sana bunu yapan emin ol herkeze yapacaktır.sonuçta yanlız kalacaktır sevgının ne oldugunuda bilmiyo bence.2-onu arastırma bu seni yıpratır.seni gene arayacaktır.ilgilen me.3-ayrılık terk edilme zordur hemde cok zor.ama bide soyle düşün mezarlıklara bak bi hangisi 2 kişilik herkez tekdir.herzaman abim eninde veya sonunda.hayata güvenını bitirme seni kalpten seven birini buldugunda bunuda hissedersin zaten onu sec.hayatının merkezine kendini koy kendını en cok sev.zamanla gececek inan ama yıpratmamaya calıs acını cek cekebıldıgın kadar rahatlayacaksın.zamana ihtiyacın var sabır göster.emin ol buna inanki herkez yaptıgının karsılıgını yuce allah veriyo enınde sonunda.BENCE seni allah uyarıyo kendıne gel ben sana uygun birini verecem bekle cunkı ben seni seviyorum diyor.BUNları bi düşün olurmu ve rahat bi nefes al ve onu bırak ilgilenme belirli bi zaman sonra seni bekleyen karsına cıkacak.

• yazı cok uzun okuyamadım yalan rüsgarı giib olmuş bu tür duygu üzüntü yüklü yazıları okuyamıyorum içim daralıyo..gözüme takılan cümle(insan nasil 3 sene sevdigini sanar yaaa?) bu cümle her şeyi anlatıyo,seni severmiş gibi yapmışş eski sevgiliye inat,bu derece kücük hesaplar için senin canını yakıyorsa ki yaktı belli sall gitsin verilmiş sadakan varmışş.ne kadar erken kurtuldun o kadar iii,ya bayanların bu yönlerini anlamıyorum çokk saflar kusura bakmayın iki güzel lafa kanıyorsunuz:(şahsen çok şükür kimseyi yaralamdım bir kıs sevdim 8 yıldır hala onun acısını cekiyorum,ona olan sevgimden dış dünyayla alakamı kestim hiç bir kıs ilgimi çekmiyor,ve kimseye baglanamıyom..oohhhhhhhh be yaaaaaaa içimi döktüm bu kadar uzun yazıyı sende okumazsın sanıtrım ama dayanamdım nepayım:)))

• Oysa,Ben seni herkese tercih etmiştim.Sen ise herkesi bana tercih ederekEn kalleş tercihinle beni ters yüz etmiştin!... (B.Gökçe)

• oncelıklı olarak uzun yazıp yorumlamız ıcın detaylandırdıgın ıcın tesekkur edıyorum ama o ısten sana hayır yok malesaf hıyarın bırıne hak etmedıgı degerı vermıssın sen onu bırak o baska sevgılıden yıne sana doner gıt gel olmasın ıstıyorsan hayat yasandı bıttı de ve yarın yenı gune karlı da olsa ortalık uyanmak ıstedıgın gıbı uyan emın ol sen daha kazanclı olacaksın emın ol asıl ona zaman ayırmak ıcın kendınden odun verdıgın kendıne ayırman gereken zamanları ona ayırdıgın ıcın uzulmeyeceksın neden mı cunkı ılk yapacagın sey onu sana en cok kotuleyen ınsanı tanıma geyretıne gır bak neler nasıl degısıyor dınle abını yarın bak neler yazıcan neler varmıs senı beklıyen ;)

• bu acıyı haketmemişiniz ama hayat böyle işte ( yada erkekler böyle genekde erkekler yüz üstü yapar )

• Acı çekmek istemiyorsan unutacaksın onu...

Kızlar Ne Diyor 6

• Kusura bakma ama hayvanin tekiymis...Ofken ve sinirin onun sana yaptigini kabullenememen. Intikam dusundugune gore sanki onu hala seviyormusun gibi bir his var icimde.Birak canım ya bu intikam sadece sana zarar verir. Belliki senin degerini bilememis. Birak Hayvanin konumuna dusup kendi kisiligini alcaltma.. O belasini bulur yakinda!..

• o kız tekmeyi vurunca soluğu gene yanında alır alışmış o.bu defa affetme hatta geldiğinde numaradan bi sevgili yapta ona ders olsun

• Karaktersi adi pisligin teki baska bi aciklamasi yok bunun.o kizi sevdigindende degil ulasamadigi,kiz onu reddettigi icin degerli geliyo ona şu an.iyiki kurtulmussun,gercek yuzunu gormussun

• uzelme bende ıkı ay once senın yasadıklarını yasadım tıpa tıp aynısı benı tam 4 yıl kadırmıs ben senı arkadas olarak gordum sana sevgılı gozuyle bakmadım dedı gulermısın aglarmısın ya ondan bı bok olmaz bosver uzulme yalnız degılsın

• kız aynısı benım basıma geldı ne ıs yapıyo bu sahıs

• yanına kalmaz m.etme o seni değil o kızı seviyor ve seni yara bandı olarak kullanmış ne kadar sinir bozucu ya Allahından bulsun böyleleri ! birdaha affetme onu duygularını yıpratır sonra böyle bırak ya o pişman olcak ama affetme dengesizin teki

Yükleniyor...