Bu böyle onun yanına kalacak mı? Ne yapmalıyım ben?

selam arkadaşlar.. biraz uzun olacak kusuruma bakmayın nolur :( erkek arkadaşımla iki ay önce ayrıldık. üç sene beraberdik. herşey aslında iyi giderken birden terk etti beni. birkaç gün önce öğrendimki sebebi eski sevgilisiymiş. beş sene önce 6 ay beraberlerdi kız bunu terk etmişti. şimdide, aklı aslında hep o kızda olduğunu benimle beraberken bile onu düşündüğünü benim ona ara sıra o kızı unutturduğumu ama aslında hep onu sevdiğimi söylüyor.. bana gelincede benim ona karşı herzaman saygılı ve iyi olduğum için, ona değer verip ona bütün sevgimi verdiğim için beni sevdiğini sanmış. insan nasıl 3 sene sevdiğini şanar yaaa? yarım sene önce yaşamışdik böyle bişey. eski sevgilisini görünce aşkı kabardı iki hafta beni bi kenara itip onun peşinden koşdü. kız bunu sürekli red etti. sonra yine bana geldi. anneme ve bana günler, geceler boyu yalvardı. ağladı.. neler neler söyledi. salakça bi hataydı seni asla bidaha üzmeyeceğim onu sevmiyorum sadece sen varsın benim için diye yeminler etti. sonunda kendine tekrar güvendirdi beni. ve şimdi yine terk edip gitti o kız için.. ya ben 3 sene onun yanındaydım biz neler yaşadık bana neler söyledi ne hayaller kurduk beraber. ve o beni sadece sevdiğini sanmış ama hep o kızı sevmiş bu olacak seymi? madem öyle özaman yarım sene önce o olaydan sonra bıraksaydı beni. geldi yalvardı yakardı tekrar kendine güvendirdi şimdi yine çekip gitti. şimdi bana yaptıkları, beni kandırdığı umrunda bile deyil. sürekli o kıza yazıyo onun için aşkından oluyo. benden bi özür bile dilemedi.. düşündükçe deliriyorum. içimde öyle bi şinir varki okadar öfkeliyimki.. bu böyle onun yanına kalacakmı? napmalıyım ben?


0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

  • selam..aynı seyi bendde yasadım..ama benimkinn tek farkı beni aldattığı kişi eski sewgilisi değildi. gerçi bn öyle biliorum yada sanıorum tam olarak emin değilim..biz iki sene kadar konuştuk her haltı yedik he seyi yaptık..onn için babamı karsıma aldım babam bni redetti..ew kurdum onn için ewlwnip çok mutlu olucaktık..babam hariç herkesle tanıştırdım onu bni çok sewdiğini bensiz nefes alamadığını söylerdi hep tabi bende..o ordu da yasardı ben ise bursa da..ve inanırmısın bursadan orduya 14 15 saatlik yola giderdim sırf onu görmeye 5 dk da olsa..yüzük bile takmış yeminler etmştim ayrılmak yok die..ama o yamamadı tutamadı sözünü benle konusrkn baskasına asık oldu benden ayrıldıktan 2 hafta sonra söz yüzüğü takıp aileleri bile tanıştırdı..benimle ewlilik hayali kuran o şimdi onnla ewlilik hayalleri kuruo..hayat bu kadar garip işte..içimden ona o kadar çok kötülük yapmak geçti ki anlatsam aklın çıkar..en basiti 2 senede neler yasadıysak bi kağıoda yazıp ona düğün hediyesi yollicktım..kağıda her seyi yazıcktım noktası virgülüne..kocası olck adam anlasın nasıl biriyle ewlwndiğini die..en basiti kız olmadığını bilsin die..ama hepsi boş..bi laf vardır sewenn ahı tutar die.ben allahıma bıraktım o en iyi cezayı zaten vericktir ona..benden değil allahtan bul dedim ve biliorum da buluck..bence sende öyle yapmalısın..allahtan bulsun de yeter..

    0|0
    • Şikayet

      kardes allah yardımcın olsun cıkar merak etme ama ıntıkamı almamıssın ıyıkı en ıyı sekılde ılahı adalet tecellı edecek kafana takma sabret ve gor