Bu böyle onun yanına kalacak mı? Ne yapmalıyım ben?

selam arkadaşlar.. biraz uzun olacak kusuruma bakmayın nolur :( erkek arkadaşımla iki ay önce ayrıldık. üç sene beraberdik. herşey aslında iyi... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• selam..aynı seyi bendde yasadım..ama benimkinn tek farkı beni aldattığı kişi eski sewgilisi değildi. gerçi bn öyle biliorum yada sanıorum tam olarak emin değilim..biz iki sene kadar konuştuk her haltı yedik he seyi yaptık..onn için babamı karsıma aldım babam bni redetti..ew kurdum onn için ewlwnip çok mutlu olucaktık..babam hariç herkesle tanıştırdım onu bni çok sewdiğini bensiz nefes alamadığını söylerdi hep tabi bende..o ordu da yasardı ben ise bursa da..ve inanırmısın bursadan orduya 14 15 saatlik yola giderdim sırf onu görmeye 5 dk da olsa..yüzük bile takmış yeminler etmştim ayrılmak yok die..ama o yamamadı tutamadı sözünü benle konusrkn baskasına asık oldu benden ayrıldıktan 2 hafta sonra söz yüzüğü takıp aileleri bile tanıştırdı..benimle ewlilik hayali kuran o şimdi onnla ewlilik hayalleri kuruo..hayat bu kadar garip işte..içimden ona o kadar çok kötülük yapmak geçti ki anlatsam aklın çıkar..en basiti 2 senede neler yasadıysak bi kağıoda yazıp ona düğün hediyesi yollicktım..kağıda her seyi yazıcktım noktası virgülüne..kocası olck adam anlasın nasıl biriyle ewlwndiğini die..en basiti kız olmadığını bilsin die..ama hepsi boş..bi laf vardır sewenn ahı tutar die.ben allahıma bıraktım o en iyi cezayı zaten vericktir ona..benden değil allahtan bul dedim ve biliorum da buluck..bence sende öyle yapmalısın..allahtan bulsun de yeter..

• kardes allah yardımcın olsun cıkar merak etme ama ıntıkamı almamıssın ıyıkı en ıyı sekılde ılahı adalet tecellı edecek kafana takma sabret ve gor