Karşıdaki insana kendini aşık edecek (ama büyü değil ) etkili bir dua var mı bilen?

karşıdaki insana kendini aşık edecek (ama büyü değil ) etkili bir dua varmı bilen yazabilirmiYardımcı olabilecek var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 3 kereee yüksek sesle okuu Allaaaahım bana akıl verrrrr ! Allahım banaaaa akıll verrrr Alllaahım banaaa bikere daha akılll verrrr !

• Hahha supersın (y)

Erkekler Ne Diyor 15

• öyle bişi yok

• o işler dua ile olmaz :D bir şeyi çok isteyen degil bedelini ödeyen alır bence çaba sarfetmelisin belkide ediyorsundur ama yön ve taktik degiştirmelisin

• var git sevdiğini söyle sonra ucunu göster kaç ucunu göster kaç:)) it gibi bağlanır

• Sadece tüm duygularınla Allah 'a dua et :) - Ve bide karşıdakinin duygularını iyi bilmen lazım kendinde aşık edebilirsin :)

• bence özel seyler yasa. kızlar baglanıo o zaman

• Elemanın evinin yakınında bulunan bir ağacın dibine her gece işe.Her işemeden sonra renkli ip bağla ve çevresinde 3 tur at%100 etkili

• onu düşünerek olabilir ama düşündükçe daha çok bağlanırsın.

• Herif kendi iradesiyle sana gelmedikten sonra ne önemi var ki ?Sen nasıl rahat yaşıyacaksın.Hem dua ile olsa bu işler ohoo şimdi haremim olurdu.

• seni alan bitti

• içten gelen Türkçe olarak(en iyi bildiğin dil varsayarsak. Başka bir özelliği yok yani) yaptığın bir yakarış belki :)

• sadece da ile olmeyo :)

• öyle bişi yoook.. :)

• sadece duygularını kullan

• bunu dışarda bir hafıza sordum, dua da olsa böyle bişey yapmanın günah olduğunu söyledi, hayırlısı için dua et demişti

• ohhoo vurdum dibe kadar, halimden uyuyanlar anlar diyosun

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu yaşıma geldim henüz duymadım ...

• bnde açılmadı

• bende çalışıyor :))

• açılmyr link

• ehl-i aşk Vedud ismini zikreder. Çünkü Vedud ismi, çok seven ve sevilen anlamına gelir.Allahın 99 isminden biridir..Bu ismi zikretmekten maksat, Allah’a olan sevgimizi artırmak, onun bize olan sevgisini hatırlamak ve bu yolla Rabbimizle yakınlık kurmak içindir.ve ya vedud diyebilirsin rabbim onu senin rızan için sevmek istiyorum onda senin vedud ismini görüyorum..oda bende görsün .. kalpleri birbirne ısıtan yalnızca sensin eğer hakkımda hayırlıysa onunkini bana benimkini ona ısıt amin..bu son paragraftaki duayı ben yapıyorum allahın izniyle... istersen sende yap inş dua bir yanlış yoktur eğer varsa yanlış rabbim en doğrusunu bilir bize nasip eder inş :)

• teşekkürr ederm :)

• dua var mı bilmiyorum ama okuduğum birkaç yazı vardı. düşünce gücüyle olan bişeylerdi. ben denemedim ama düşünce gücü denen şeyin olduğuna inanıyorum bunula ilgili çok kitap okudum. internetten araştırabilirsin.

• "Ama büyü değil"edit: ama büyü artık!

Yükleniyor...