• Sor
  • Bence

Mesaj atayım mı atmayayım mı bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz ?

birini çok sevdim sanıyorum oda beni seviyordu belki hala seviyordur neyse lafı uzatmayacağım 1 yıl oldu konuştuk buluştuk daha sonra bir engel çıktı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Asla bir erkege tanışır tanışmaz seviyorum demeyeeksin

• ne alakası var simdi kac zaman konustuk biz onunla ltfn daha konuyla alakalı cevaplar verirseniz sevinirim aksi takdirde cevap atmayın daha iyi ztn gerginim bide siz beni yormayın GERMEYİN!

• Öncekileri Göster
    • Ben sizin gibilerden tavsiye istemiyorum zahmet etmissin ama saol sizin gibilerin tavsiyesi kendine kalsın yeri gelir kullanırsınız ok

• Neden ? Sizin iliişkinin gitmeyecegi kesin.
      sana buradan cok iyi olacak ilişkiniz gidecek demek isterdim ama yok. yalan mı söyleyeyim.
      ok

Erkekler Ne Diyor 2

• daha sonra keşke diyeceği,pişman olacağı şeyleri yapmamalı insan

• öyle ama bunu aska kalbe anlatamıyorum ben mantıgıma duygularım hep agır basıyor

• sana ayrıl yada ayrılma demiyorum ama yeniden aşık oluyor insan hep...bide bu engel ilerde sorun olur aşk baki değil.

• cok haklısın :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Unutmayi denedin ve olmadi diimi?:( Kotuymus baya ya artik mesaj atma bence ama.aranizdaki engel ne peki.

• Söyleyemiyorum ki agzıma bile alamazken ellerim gitmiyor iste yazmaya söylencek cinstende degil ama mesaj atmadanda duramıyorum unutamıyorum ne yapıcagımı sasırdım

• Öncekileri Göster
    • 11

• Oo buyukmus yaa ama biliyorsun degil mi bu simdi fark edilmese bile sonrasinda cok buyuk fark yaratir onermem yani.

• kendini geri çek atma mesaj arama da isterse zaten arar seni mesaj atar !

• Denedim cok denedim ama irademe sahip olamıyorum :(

Yükleniyor...