Mesaj atayım mı atmayayım mı bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz ?

birini çok sevdim sanıyorum oda beni seviyordu belki hala seviyordur neyse lafı uzatmayacağım 1 yıl oldu konuştuk buluştuk daha sonra bir engel çıktı karşımıza (ne olduğunu söyleyemiyceğim bir engel) arkadaş kalalım dedik ve anlaştık ama ben yapamadım sürekli aşkımı ilan eden mesajlar attım telefonlar ettim dkk başı cevap vermedi ümit vermemek için dışarıda uzaktan takip etti beni gördüğü zaman gülümsüyordu gizli gizli hayran hayran seyrediyordu beni kıskanıyordu belli ediyordu kime sorsam aşık bu çocuk sana diyorlardı neyse bigün arkadaş olarak mesaj attım oda yanıtladı sonra konuşmaya başladık ben yine pot kırdım ve aşkımı bi kez daha ilan ettim oda arkadaşça konuştuğumuzu aramızdaki engelin çığ gibi büyüdüğünü ikimizede zararvericeğini söyledi tamam dedim ama mesaj atmıyor ben atmadıkça :( resmine bakıp ağlıyorum bütün gün dışarıda mı diye bütün şehri dolaşıyorum gidebildiğim yere kadar olabilcek her yere bakıyorum ağlıyorum sadece bana mesaj atmaması ümit vermek istememesi koyuyor çok bir türlü aklım almıyor işte... anlamıyorum aramızda ki engeli anlamıycamda aşığım çünkü mesaj atıyımmi atmayımmi bilemiyorum atsam cevap alamam diye korkuyorum atmasam atmıycak diye :(((( ne yapayım bana nolursunuz bir çözüm bulun dayanacak gücüm kalmadı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Asla bir erkege tanışır tanışmaz seviyorum demeyeeksin

• ne alakası var simdi kac zaman konustuk biz onunla ltfn daha konuyla alakalı cevaplar verirseniz sevinirim aksi takdirde cevap atmayın daha iyi ztn gerginim bide siz beni yormayın GERMEYİN!

• Öncekileri Göster
    • Ben sizin gibilerden tavsiye istemiyorum zahmet etmissin ama saol sizin gibilerin tavsiyesi kendine kalsın yeri gelir kullanırsınız ok

• Neden ? Sizin iliişkinin gitmeyecegi kesin.
      sana buradan cok iyi olacak ilişkiniz gidecek demek isterdim ama yok. yalan mı söyleyeyim.
      ok

Erkekler Ne Diyor 1

• daha sonra keşke diyeceği,pişman olacağı şeyleri yapmamalı insan

• öyle ama bunu aska kalbe anlatamıyorum ben mantıgıma duygularım hep agır basıyor

• sana ayrıl yada ayrılma demiyorum ama yeniden aşık oluyor insan hep...bide bu engel ilerde sorun olur aşk baki değil.

• cok haklısın :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Unutmayi denedin ve olmadi diimi?:( Kotuymus baya ya artik mesaj atma bence ama.aranizdaki engel ne peki.

• Söyleyemiyorum ki agzıma bile alamazken ellerim gitmiyor iste yazmaya söylencek cinstende degil ama mesaj atmadanda duramıyorum unutamıyorum ne yapıcagımı sasırdım

• Öncekileri Göster
    • 11

• Oo buyukmus yaa ama biliyorsun degil mi bu simdi fark edilmese bile sonrasinda cok buyuk fark yaratir onermem yani.

• kendini geri çek atma mesaj arama da isterse zaten arar seni mesaj atar !

• Denedim cok denedim ama irademe sahip olamıyorum :(

Yükleniyor...