• Sor
  • Bence

Hep bakıyor ama gelip konuşmuyor

ya bana bir akıl verin, bi çocuktan 3 senedir çok hoşlanıyorum aynı sınıftayız ilk seneden beri beri sürekli bakışıyoruz, ne zaman ona baksam o da bana bakıyor ama hiç yanıma gelip konuşmadı.tanışmaktan falan çekinecek bir tip de değil.laf olsun diye mi bakıyor bana? ha üniversiteye gidiyoruz bu arada, bir kaç kere aynı arkadaş ortamlarında bulunduğumuz oldu hep sırıtarak bana baktığını yakaladım ama çocuk gelip konuşmuyor, dediğim gibi birine açılmak konusunda derdi olacak bir tip de değil, sırf ben ona bakıyorum diye mi bakıyor sizce?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 3

• bende de aynı problem var farklı cins olarak bende diyorum madem kızlar bekliyor neden konuşmuyor herşeyi erkeklerden beklemeyin

• Aslında eğer çok güzelsen senin terslemenden korkuyor olabilir :) Daha sıcak davranmaya çalış ve tavırlarını iyi değerlendir :)

• yok çok güzel değilim yani okulda 3 talibim çıktı bu zamana kadar ama benim aklım hep onda olduğu için diğerlerine şans vermedim. ya tek sorun benim cesaretsizliğim galiba okulda yan yana geçiyoruz günaydın demeye korkuyorum, cevap vermezse diye.

• ama böyle yapmaman gerekir inan bana bir erkeğin en sevdiği şey bir kızın ki hoş bir kızsa gelip sana selam vermesi :)

• sakın konusma hoslanıyorsa yanına adam gibi gelir tıpış tıpış hemde ne o öyle alfa erkek tiplemesi :) çaktın mı davayı sakın gitme !

Kızlar Ne Diyor 5

• her bakış hoşlanma anlamına gelmez ki, adam gelip konuşmuyorsa ondan umut bekleme, sen gidersen basit damgası yersin.

• gerçekten hoşlanıyorsan belli et boş boş bakışmak yerine belki senden gelecek bir adım onu cesaretlendirir

• sen git yanına konuş

• konuşucam da işte ya laf olsun diye bakıyorsa rezil olmaktan korkuyorum, sizden fikir almak için sordum. benden hoşlanmıyorsa boş yere konuşmuş olurum üstüne de sınıfa malzeme çıkar ki hiç istemem :(

• Öncekileri Göster
    • nasıl oluşturacağım ki çok tecrübesizim bu konularda durduk yere yanına gidip halini hatrını soramam uff nolucak benim bu özgüvensizliğim :(

• bir bahane kullan konuşmak için ne bahane buluyum diye sorma şimdi orasını hayal gücüne bırak

• 3 sene daha boyle gıder bu bence bakısmaktan zıyade arkadas ortamındasınız merhabalasın sohbet edın vs

• Aynen katiliyorum, bende 1 yildir bakisiyorum ama en azindan hayv-n herif iltifat edebildi, seninki belki senden cekiniyordur, simdi birsey yokta diyemeyiz çünkü 3 yildir bakiyor, sevgilisi falan hic oldumu bu surec icerisinde ?

• Öncekileri Göster
    • ya çok korkuyorum arkadaşlarıma bile söyleyemedim ondan hoşlandığımı dalga geçerler diye. mervemm senin cevabına gelince; bizim okuldan 1 kızla çıktı sadece 3 ay sonra ayrıldılar. 5-6 tane kızın da ondan hoşlandığını duydum hatta kızın biri buna söylemiş hoşlandığını bu hemen kızdan uzaklaşmış kimseye yüz vermiyor okulda pek ama dışarıda da sevgilisi yok. okulda da hep 3-4 kişilik erkek arkadaş gurubu var onlarla takılıyor zaten.

• tatlım neyden korkuyosun ya kım alay edıcek allah askına sanırsın kıvanç tatlıtuga fılan asıksın senle alay edıcek arkadasların esas arkadas degıller

• gelıp konustumu merek ettım bndede aynı problem var?

Yükleniyor...