• Sor
  • Bence

Bir erkeği etkilemenin en iyi yolları nelerdir?

Bir erkeği etkilemenin en iyi yolları nelerdir? Lütfen erkeklerde nelerden etkilenebildiklerini yazsınlar :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• eğer bir ortamda isen ilk başta dış güzellik eğer tlf veya sanal alemse dil ön planada geçebilirsonra bakımlı olmaksonra konuşma biçimin nerde nasıl davranmasını bilmensonra dürüst sadık ve anlayışlı olmanvee en önemlisi onu ön planda tutmak senden bi adım önde olduğunu kabul etmekemin ol bu dediklerim hem etkiler hemde sana bağlanır daha ne olsun:)))

• wuuw güzel cidden... diyelimki bir kızın yüzünü çoğu kişi tatlı buluyor. ve bu sevimli kızda birinden hoşlanıyor. hoşlanığı kişide servisten ve önde oturuyor. servis şöförünün dikiz aynasından o kıza bakıyorsa fakat başka bir kıza çıkma teklifi etmişse bu neyi gösterir ? bn buna bir anlam veremiyorum... :/

• Öncekileri Göster
    • öyle yaparsam sence gelecekte ne olabilir ?

• neden olmasın:)))tabiki olabilir herşey senin elinde

Erkekler Ne Diyor 21

• Ukala tavırlar takınma , zarif ve kibar ol karşındakinden hoşlandığını belli etmek için sık sık gözlerine bak hafif gülümse .

• güzel çekici alımlı seksi zarif bilgili kültürlü zeki akıllı güler yüzlü sefkatli vicdanlı iyi iyeli sevimli açık görüşlü daha sayayım mı :)

• demek ki sen başka gezegenden birisini istiyorsun:)

• ohaa tam beni anlatmışsın .p

• hanım hanımcık please

• ?::

• bir bayanı en çekici kılan şey elleri doğal gülüşü abartısız makyajı suratının yer yerine dolu dolu makyaj sürmemeli öyle güzel ayarlamlıkı makyajı yaptığı bile az farkedilmeli sonra gülüşü içten olmalı VEE EN ONEMLİSİ KADININ Dişiliği hırçınlığı degil masumane bakışları o doğal içten temizliği bir bayan oluşu yani.

• sen onu bunu bırak eğer ondan hoşlanıyorsan ilgi gösterdiğin erkek dışındaki erkeklerden uzak tut kendini senin ilginin sadece ona olduğunu hissettir ona ve o çocuğun senle konuşması için fırsat yarat mesela sürekli topluluk halinde kızlarla gezme ara sıra yanlız kal inan bi sürü erkek bu yüzden gidip bi kızla konuşamaz başkalarının yanında reddedilmek kadar kötü bişe yoktur heralde..

• bakışlar öyle bir bak ki adamın içi gitsin

• kendisi gibi olsun yeter.

• her erkek farklıdır, bunun yanında beğenileri de farklıdır, bence erkeği ve kendini bi tart bakalım kim kime fazla, erkek sana fazlaysa uğraşma bence, bunun yanında anlık ilişki yaşamak istersen, hiç bir şeyin önemi yok hayır demezler merak etme

• Şöyle derinden bi bak .. Dağılmayacak erkek yoktur..

• hiç tanımadığım bir kadından etkilenmem için öncelikle fiziki görüntüsü,tanıdığım zamansa zekası,sorunlara karşı sergilediği duruşu,ne isteyip ne istemediğini biliyor olması ve merhametli olup olmadığı bunlar benim için kafidir..etkilendim gitti :) unuttum bak birde mutfakdaki yeteneği..

• :)) bi çaba göstermene gerek yok bence bu dönemde erkeklerin çoğu zaten etkilenmeye hazır

• bir kızın beli inceyse etkilenirim:) vede birde gülümseme.

• aslında erkekten erkeğe değişir ama ben kendi görüşümü yazarak sana çeşit katayım ve böyle erkeklerinde olduğunu hatırlatayım,benim kendi görüşlerime göre ben bir kadının fiziksel görünüşünden çok nadir etkilenirim, tabi senin etkilemekten kastın bir ilişki içinse, bu çok daha farklı, ben bir kızın ilişki içinde bana neler katacağına dikkat ederim, kendi görüşleri varmı bana ters olsa bile bazı görüş ve düşünceleri olmalı, yada ne bilim kendi düşünceleri ve kendini bana anlatabilecek bir de üslubu olmalı, tüm bunlar olduktan sonra ben o kıza az da olsa bir ilgi duyarım bunlar gerçekleştikten sonra bazı şeyler yaşamak isterim,yada diğer kızlardan ayrı bir özellik ararım her kızda olmayan, kendine bakması tabiki önemlidir ama bunu abartmayan birini ararım mesela, beni etkileyen şeyler dış görünüş yada fiziksel görüntüden ziyade biraz da mantıklı ve düşünceli olmasıdır.

• bakış at yeter ya erkeği ne zannediyorsunuz siz sanki tüm erkekler ilişki gurusu

• Şu soruyu sormayacak kadar bilgili, akıllı, özgüven sahibi bir kadın olmak ilk şart mesela.

• bu soruyu sorunca salak mı olunuyo ? ;) sende bir erkek olarak itinalı ve yerinde cevap vermelisin :D BU CEVAPLA HİÇ BİŞEY YAPAMASSIN ? ;) NE Kİ SENDE Kİ AMAÇ ŞİMDİ ? :D

• bir gecelik etkilemekse giyim kuşam ve davetkar bakışların..ama yürekten etkilemekse "ben fahişeyim" demekten çekinmeyecek kadar dürüstlük...

• Zeki kültürlü ve kendine güvenen bir kadın olması bana çekici gelmesi için yeterli...

• Güzel bir gülümsemeyle bakış.eğer akabinde birde laf atılırsa tadından yenmez.

• bak içine kendimi koyarak yazmıyorum çoğunubirincisi vücuttur.ikincisi bakıştırsonra bunlar gider ebene nenene by by derkişilik gelir...

• ona ilgi göstermektir sadece

Kızlar Ne Diyor 9

• içten olduğun sürece her zaman çekici olursun karşı taraf için.

• Çekici bir kızsan fazla bir şey yapmana gerek yok.

• bir çift içten güzel bakan göz gibisi yoktur bence :)

• formülü veriyorumgizemlilik+dengesizlik+akıl karıştırma+tutarsızlık+önce 1 adım ileri sonra 2 adım geri+hoş giyim güzel kokmak ve sadelik= sana aşık olması için gereken formül bu.

• kendine güvenen kızlardır erkeği en çok etkileyen bence. duruşun sağlam olsun biraz da güzelsen ya da en azından kendini beğeniyorsan kendinle barışıksan hiç korkma...

• Doğal ol, etkilenmiyorsa kuş tutsan etkilenmez.

• tabi erkeelr iicn once guzelik sart ttalim guzel ve bakimliysan eyer bide cok ttali ve sirin gulumsemmen varsa guzel bakislar sergiliyorsan bi sorun yooooxxx

• Bakışlar ile sanırım.Bu konuda asla başarılı olamadığım için kaale almayabilirsin.

Yükleniyor...