Mesaj yazdığımda cevap veriyor, ama ilk o yazmıyor. Sanırım benimle konuşmak istemiyor

Gizli Üye
Bir aydan beri bir çocukla çıkıyorum onu elde etmek için 1 yılımı verdim ve nihayetinde çıkmaya başladık. Bu bir yıl içersinde çocuğa hep ben yazdm hep ben...çıkmaya başladık yine ben yazıyorum günaydn nabysn ne diyosun diye...ondan tık yok yazdığım da cevap veriyo ama ilk o yazmıyo...ve bu 1 ay içersinde hep ben ilk yazdım ona...

Malesef aramızda mesafe var ve görüşemiyoruz ayda yılda 1 defa ancak ve bağlantımız net üzerinde... Salı gününden itibaren ona yazmamaya başladım ve 3 gün geçti hiç bir şey yazmadım oda bana yazmadı...

Acaba neden? Benimle konuşmak mı istemiyo anlayamıyorum... Eskiden çok bağlandığı için acı çekmiş ve şimdi bağlanmaktan korkuyo galiba... Ne yapiym bilmiyorum yazsam bir dert yazmasam bir dert...şimdilik kestm yazmıyorum bakalım ne zaman aklına gelicek yazmak ve yazdığında konuşayım diyorum sonra vazgeçiyorum yüz yüze konuşmak daha iyi diyorum...görüşücez ztn Kasım ayında ama o zamana kadar da böyle devam edemez ki 'seni seviyorum özlüyorum' diyo ama neden yazmıyo anlatmıyo paylaşmıyo çözemiyorum...

İkide bir bana bağlanmak iyi değildir diyo fazla bağlanma...kendinden soğutmaya çalışıyo galiba...Ne yapacağımı bilniyorum aslında bağlantıyı kesmek de çözüm değil... Aklım karma karışık yardm edin lütfen... cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum şimdiden...
Mesaj yazdığımda cevap veriyor, ama ilk o yazmıyor. Sanırım benimle konuşmak istemiyor