• Sor
  • Bence

Hoşlanmaya mı başladım bilemiyorum, ne yapmalıyım ?

Bir kız var arkadaşlar ilk başta fazla hoşuma gitmedi ama sesi çok tatlı çok rahatlatıyor insanı sesine hasta oldum kısacası iyi huyluda kendiside... Daha Fazla

Güncellemeler:
kizbaşka şubeye gitmiş arkadaşlar :) kader ama takmıyorum zaten hep sistem böyle işliyo hayatımda alıştım :)

En İyi Görüş

• Daha yeni işe başlamadın mı sen .. Eh kızlada olur bişeyler zmanla..

• daha yeni ya kızın sahibi varsa

• zamana bırak bakalım yavş yavaş tanırsın...

Kızlar Ne Diyor 6

• kızın sahibinin olup olmadığını anlaman için ona açılman gerekir ya da yüzük felan takıyormu bak bakalım.

• +1 benim ilk baktım ayrıntı:)

• yani en bariz gösterge bu bence.

• ilk baş begenmedın ama sonradan mı hosşlandın:))

• Hayır ilk baş beğenceğimi düşünmedim sonradan beğendim :)

• Öncekileri Göster
    • küçüksünüz daha ya:)) ama bak bence etkılendıysen devamı gelır.

• yapmaya çokmu küçüğüz :) o zmn senin engin kültür ve bilgi birikimine sığınıyorum

• zamanLa kızı biraz tanı..hatta tanışş..hem zmanLa sevgiLisi oLup oLmadığını anLarsın ..hem de kendi duyguLarından emin oLursun!..

• işe başladın mı nasıl gidiyor?

• Ooo süper ama çok akıcı ya durmak yok çok hızlıyım yeni baslayanlara göre içimde heves yok o halde herkes işini çok iyi yapıysn diyor :D

• Öncekileri Göster
    • kızlada önce tanışın biraz sonra açılırsın

• Bakalım zaman geçsin birazz

• önce kendi duygularından emin olsan daha iyi olmaz mı ? Sonrasında bir yol çizersin zaten...

• Çıkmaz içindeym zaten

• Öncekileri Göster
    • sadece sesinden etkilenmişsin işte tanımaya çalış belki duyguların yoğunlaşır belki tamamen soğursun:)

• Tamam tanısmaya çalışcam :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Çalışma ortamında bu tarz olaylar yaşanır. Süreli yakın olmanın getirisidir belki. Çoook keyiflidir başlarda.ama ama sonrası varyaa amanın ki amanın...delilercesine kavga edip ayrıldığın sevgili ile aynı ofiste çalışmanın işkencesi de başkadır.

• abi neden napmalıyım diye soruyor bu sitede herkes?bi durun bi muhabbet açın bi konuşun bakalım neler olacak.muhabbete girinn neleri seviyor nelerden hoşlanıyor bi bakın bakalım :S

Yükleniyor...