Bir erkek ilk görüşte bir kıza uzun uzun bakarsa aşık olduğu anlamına mı gelir?

Gizli Üye
Araştırmalara göre bi erkek ilk görüşte bi kıza 8 saniye yada daha fazla bakıyorsa o kıza vuruldu aşık oldu demekmiş. Size sormak istedim gerçekten öylemi ilk görüşte bi kıza uzun uzun bakıyorsanız aşık mı oldunuz demek? Ne kadar doğru bu bilgi
Güncellemeler
+1 yıl
Yani 8 saniye bakarsa derken gozlerinin icine bakarsa
Bir erkek ilk görüşte bir kıza uzun uzun bakarsa aşık olduğu anlamına mı gelir?