Okulda bakışıyoruz bıktım artık bakışlardan, benden gerçekten ne istiyor?

Şimdi geçen yıl geldi bizim okula 20 yaşında, okulun ilk günü uzaktan daha önceden bizim okulda olanlarla bana bakıp konuşuyorlardı, sonra artık onunla beraber diğer arkadaşlarıda bakmaya başladılar, Neyse ben uzak durmaya çalıştım ben uzak durdukça o bakmaya devam etti, bizim bölümün en... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ya birde birsey daha var ben yanindan gecince Miyavlamaya basladi, bende ters bakip beyin özürlü dedim

En İyi Erkek Görüşü

 • öncelikle soruyu soralı 1 saati geçmesine rağmen tek bir cevap bile yok bundan başka. bence bunu sorgulaman seni sonuca ulaştıracaktır kendiliğinden...

  ama bir iki soruyla sana belki tavsiyede bulunabilirim...

  uzun zamandır göz hapsindeyim diyorsun. izleniyorsun ve izliyorsun. onun diğer kızlarla olan yakınlığı nedir? sürekli görüştüğü birlikte vakit geçirdiği, ya da sana baktığı gibi baktığını hissettiğin başka kızlar da var mı? arkadaşlarının onun hakkında genel izlenimleri nedir?

  belli ki çok detaycısın. detaylara takılıyorsun. ama her olup bitene bir anlam yüklüyor da olabilirsin. bunu anlamanın tek yolu, sana karşı ne hissettiğini onun ağzından duymak. normal ilişkilerdeki gibi. bu dijital aşklardan vazgeçin. en iyi iletişim yüz yüze olandır. face den ya da telefondan bir şey öğrenemezsiniz.

  birlikte zaman geçirebileceğiniz aktivitelere katılın. buluşma zamanlarında haberleşme bahanesiyle telefon numaralarınızı alıp verin. bir kaç görüşme ve mesajlaşma yapın. kendiniz olarak. başkasının ağzından değil ;)

  sıkıldım, evde bunalıyorum. dışarı çıkıp biraz yürümek istiyorum gibi şeyler söyleyin. eğer eşlik etmek istemiyorsa yapacak bir şey yoktur.

  devamını senin vereceğin cevaplara göre kurgularız ;)))

  • Haklisin belkide, herseyi baslatan O, ben baslarda Ondan kactikca bakmaya devam etti, bakislari okadar dikkat cekiciydiki arkadaslarim ne oluyor buna diye sorup duruyorlardi bana. Okulda baska ilgilendigi kiz yok, bir yil oldu böyle birsey olsaydi anlardim zaten arkadaslarimda bunu dogruluyor. Hic konusmuslugumuz yok onun laflarindan baska. Numarasi bende ama cesaret edemiyorum, birde benim numarami biliyor. Yardimin icin çok tesekkürler :)