Okulda bakışıyoruz bıktım artık bakışlardan, benden gerçekten ne istiyor?

Şimdi geçen yıl geldi bizim okula 20 yaşında, okulun ilk günü uzaktan daha önceden bizim okulda olanlarla bana bakıp konuşuyorlardı, sonra artık onunla beraber diğer arkadaşlarıda bakmaya başladılar,

Neyse ben uzak durmaya çalıştım ben uzak durdukça o bakmaya devam etti, bizim bölümün en yakışıklısıydı çapkın olur falan diye hiç bulaşmak istemedim, ama bakışları öyle tuhaftıkı beni görünce tuhaf oluyordu sanki, bir süre sonra durgunlaştı,sonra göz göze gelmeler, bir haftalık tatilimiz oldu ondan önce biraz soğuduk, tatilden sonra bakıp bakıp durdu, arkamdan geliyordu yemeğini almak.

Neyse bu bizim sınıfdaki birçok insanla arayı kurdu, sinifta hemen önümümde oturan erkekle falan, va çocuk resmen sınıfta beni dinliyordu, sonra öğlenleri yemek yemek için bir yer var oraya gidiyordu, kardeşimde ordaydı kardeşime bizimle gördükten sonra bakmaya başladı ondan önce hiç bakmıyormuş bile. otobüs durağındaykende eğilip bana bakıyordu, sonra bir seferinde futbol oynuyorduk spor dersinde, işte gol atınca alkışladı onun sınıfından birkaç erkekle oynuyorduk.

Topum bir ara ona doğru gitti aldı topu geri attı, top senin mi diye sordu topun benim olduğunu bile bile, sonra bir öğretmenin yanında bana güzel kokuyorsun dedi, bende ters baktım şaşkınlıktan yanımda arkadaşım vardı lafı toparladı ikinizden biri dedi. Sınıfının önünden geçerkende Maşallah maşallah dedi.

Yaz tatilinde gördüm iki defa, birinde arabasıyla geri geçti,bir defasındada kız kardeşimle gördüm (Kız kardeşimin haberi var) işte beni görünce nerdeyse araba duracaktı, öyle şaşkınca baktı, sonra geri geçti yanımzdan ıslık çalarak yanındada küçük kardeşi vardı.

Hala bizim okulda, bir hafta geç geldi, geldi birde önümüzde dikildi hastaneye yattım hocam dedi önümden geçerken. Birde sevgilisii varmış bir ara hem de ailesinden, ama ayrılmışlar, birde boyum kısa, bir seferinde işte ideal kadınım kolumun altına gelmeliki sarayım falan dedi yanımda.

Birde ben birşey yaptım,numarasını buldum mesaj attım başka numarayla yazdımki Merve'nin numarasını istiyormusun hangi merveden bahsetiğimi biliyorsun dedim, ertesi gece cevap verdi,sen kimsin,benim okuldaki Merve mi ? Face varmı nerden geliyor diye sordu bende evet o numarasını istiyormusun dedim evet'de sorularıma cevap ver dedi, numarayı yolladık hala aramadı,ve sonra onunla ilgileniyormusun dedim, cevap vermedi bende istediğini aldın ondan mı cevap vermiyorsun dedim, bak seni tanımıyorum bahsettiğin Merve'yide çıkaramadım ve ben ciddi bir ilişki istiyorum birkaç aylık değil dedi, bende amacım seni kızdırmak değildi sadece birbirinize bakarken görüyordum numarasını vermek istedim dedim,

Sonra face yaptım, ve yine aynı numarayla Face'ni sormuştun ..al ve numaranı siliyorum belki rahatsız olursun dedim, geri cevap olarak Kimsin sen hem beni ilgilendirmiyor yazdı, bende birkaç gün sonra arkadaşlık yolladım kabul etti, sonra face'si sildim.Ne yapmalıyım ve okulda bakışıyoruz bıktım artık bakışlardan arada birde umursamaz duruyor, bana göre hareket ediyor arada

Güncellemeler:
Ya birde birsey daha var ben yanindan gecince Miyavlamaya basladi, bende ters bakip beyin özürlü dedim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

 • öncelikle soruyu soralı 1 saati geçmesine rağmen tek bir cevap bile yok bundan başka. bence bunu sorgulaman seni sonuca ulaştıracaktır kendiliğinden...

  ama bir iki soruyla sana belki tavsiyede bulunabilirim...

  uzun zamandır göz hapsindeyim diyorsun. izleniyorsun ve izliyorsun. onun diğer kızlarla olan yakınlığı nedir? sürekli görüştüğü birlikte vakit geçirdiği, ya da sana baktığı gibi baktığını hissettiğin başka kızlar da var mı? arkadaşlarının onun hakkında genel izlenimleri nedir?

  belli ki çok detaycısın. detaylara takılıyorsun. ama her olup bitene bir anlam yüklüyor da olabilirsin. bunu anlamanın tek yolu, sana karşı ne hissettiğini onun ağzından duymak. normal ilişkilerdeki gibi. bu dijital aşklardan vazgeçin. en iyi iletişim yüz yüze olandır. face den ya da telefondan bir şey öğrenemezsiniz.

  birlikte zaman geçirebileceğiniz aktivitelere katılın. buluşma zamanlarında haberleşme bahanesiyle telefon numaralarınızı alıp verin. bir kaç görüşme ve mesajlaşma yapın. kendiniz olarak. başkasının ağzından değil ;)

  sıkıldım, evde bunalıyorum. dışarı çıkıp biraz yürümek istiyorum gibi şeyler söyleyin. eğer eşlik etmek istemiyorsa yapacak bir şey yoktur.

  devamını senin vereceğin cevaplara göre kurgularız ;)))

  0|0
  • Şikayet

   Haklisin belkide, herseyi baslatan O, ben baslarda Ondan kactikca bakmaya devam etti, bakislari okadar dikkat cekiciydiki arkadaslarim ne oluyor buna diye sorup duruyorlardi bana. Okulda baska ilgilendigi kiz yok, bir yil oldu böyle birsey olsaydi anlardim zaten arkadaslarimda bunu dogruluyor. Hic konusmuslugumuz yok onun laflarindan baska. Numarasi bende ama cesaret edemiyorum, birde benim numarami biliyor. Yardimin icin çok tesekkürler :)