• Sor
  • Bence

Bir erkek kadını en cok nasıl etkileyebilir?

Bir erkek kadını en cok nasıl etkileyebilir?evet bu soruyu çok düşündüm.bir erkek kadını en çok nasıl etkileyebilir ?

En İyi Görüş

• kesinlikle bir çok hatunla muhatap olmayan, bayan arkadaşlarını özenle seçen ve sarkmayan :) erkekler daha ilgi ve dikkat çeker. şişman zayıf, yakışıklı, karizmatik vss farketmez. parfüm kokusu da bir nevi ilgi çekicidir. gidersin, izin kalır. öyle bayan arkadaşlarımın varlığını bilirim. o nasıl kokudur öyle diyip arkalarına dönüp baktıklarını..

• kimi kadınlar da öyle ağır parfüm sıkıyor ki meraktan bakıyorsun bu nedir yahu diye...

• +1

• aynen.. liseli kızlar, çok gördüm channel 5 falan kokarken yanımdan geçerken. ne ağırr o ne yaşına yakışmayacak bişey. 40 yaşında kadın gibi.

Kızlar Ne Diyor 7

• Temiz , bakımlı , kibar, düşünceli , ilgili ve efendi kişiliğiyle ...

• değil

• Beni öyle etkiler sen nerden biliyorsun ? striptiz yaparak da etkileyebilir .

• Öncelikle bakımıyla sonra diksiyonuyla dikkatimi çeker.Nasıl konuşmasını nasıl hitap etmesini nasıl davranmasını iyi bilmeli.

• Karizmatik hali...

• bakışları da olabilr :)

• bakışlar yetmez. Bütüne bakarım ..

• nasıl davranacağını, nasıl oturacağını, kimle nasıl konuşacağını bilen birisi olmalı. yılışık olmamalı, kibar, centilmen, anlayışlı, espirili olmalı. açıkçası tipi şöyle böyle olmalı denir ama biz bayanlar ilk görüşte görünüş olarak hiç beğenmesek birisini adam konuşmasıyla bizi çok güzel etkileyebilir. çok yakışıklı, mükemmel olsun ama konuşmasını bilmiyorsa bizim için bitmiştir. bir erkekte en önemlisi konuşma yeteneği, bize karşı davranış tarzı... bu ikisi çok önemli...

• kesinlikle katılıyorum. benim de şu ana kadar gözlemlediğim budur. 10 kızdan 9unun kesinlikle yol üstünde dikkatini çektiği bir arkadaşımın hala kız arkadaşsız dolaşmasının sebeplerinden biridir konuşmasını bilmemesi. ne var ki bu da medeni cesaretle ilgili olabilir sanıyorum.

• tabi insanın kendine olan medeni cesaretinin çok önemli olduğu gibi medeni cesareti olsada bayanlara erkek arkadaşı gibi davranamayacağını bilen erkeklerde olmayabiliyr bazen. ne kadar çok konuşursa konuşsun bizi etkilemek için nasıl konuşmasını bilmesi gerekiyr...

• bu etkilemek hani bi ilk düşünce oluşur kafada o anki etkileme ise ben bi erkekte ilk kokuya dikkat ederim. böyle beni alıp uzak diyarlara götürcek muhteşem kokulu biriyse kesin etkilenirim ama tabi o anlıktır.. eğer uzun vadede diyorsan zeki birisi olmalı.. konuşması verdiği cevaplar beni etkilemeli.. aptal olmucak erkek dediğin bilmişte olmucak ama böyle zehir gibi zeka olcak, muhteşem bir kültürü olcak :)

• ya bu sorunun cevabını vermek zor ...gerçekten değişkeniz ama kendi adıma konuşıyım istediği kadar çirkin olsun (tabi bu çirkinlik bakımsızlıkla karıştırılmasın) adamın omuzları dikseee yani demek istediğim kendine güveni tamsaaa ciddi ciddi reha muhtar olsun ilgimi çeker yani... mutlaka bi ilgilenirim yani.Ne olursa olsun yakışıklı veya mükemmel dencek erkekler var sokaklarda ama omuzlar düşmüş gözler yerdene blim bi özgüvensizlik flaan ...ıyyy diyorum başka bişe demiorum :D

• Bi tarafta özgüveni tam, ama hobisi olmayan,romantızmden anlamayan içi boş bi insan. Diğer tarafta özgüveni az ama duygusal, birçok hobisi olan, romantık bı adam olsa hangısını secerdın?

• Öncekileri Göster
    • böyle düşünen pek yok yada bana denk gelmiyor :( bir görüşte vurulacak bir tip değilim ama bu söyledikleriniz ve artı hobilerim duygularımla dolu dolu dolu biri olduğumu düşünüyorum. belki bende benim gibi biri aradığımdan pek bahtım açık değil.

• yani herşeyin başında özgüven var bunu bildiğim iyi oldu teşekkrler..

Erkekler Ne Diyor 7

• erkeğin çekiiliğini belirleyen 4 unsurun 4ünde de zirve yaparak

• ne onlar peki ?

• Bkz: link

• şekil yaparak şpagat atarak

• genel olarak kendine güveni tam olan erkeklerin bir kadını etkileyebilitesi (bu nasıl bir kelime oldu böyle?) daha fazladır diye düşünüyorum.

• düşünmeli,önemsemeli,bağlı olmalı...

• termostat elbette...

• Çok düşünmeseydin keşke.. Bununla ilgili çok soru var zira..

• ben öyle bir soru görmedim onlar biraz daha değişik..

• Kadınlar garip varlıklar her biri ayrı şeyden hoşlanırlar.

• hımm aynen öyle ama geneli öğrenmek istiyorum..

• Benim dediğime katılıyorsan eğer bunun geneli olmayacağınıda biliyorsundur ama senin ki "bir umut belki bulurum cevabını" durumu tabi.

• bak bu çok doğru :))))

Yükleniyor...