Bir erkeğin sana karşı ilgi duyup duymadığını nasıl anlayabiliriz?

5 senedir çok yakın arkadaşız, benim iyi günümde de kötü günümde de her zaman yanımda olmuştur. Ama bana arkadaşça/kardeşçe mi yoksa gerçekten bişiler hissettiği için mi yakın davrandığını nasıl anlayabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Çok seviyorum müthiş anlaşıyorum ama eğer aşık olduğumu söylersem aradaki tılsım tamamen bozulur... artık ona hep onadan bişeyler bekliyomuşum gibi gelir artık gözünün içine bukadar yakından bakamam kokusunu duyacak kadar bile yaklamşamam bir şey ters giderse... ömrüm billah acı çekerim...o zaman kafamı duvarlara vururum keşke arkadaş olarak kalsaydık da ben hergün ona bu öpecek kadar yakın olabilseydim sadece hayali bile yeterdi bana"

Ne zaman %1200 anlaşıp hatta herşeyini benle -ailesi ile paylaşamadığı en özel konuları bile- paylaşıp hertürlü konuda yanımda/yanında olduğum biri aşık olduğumu söylediğim dakikadan sonra sanki hiç seni görmemiş tanımamış gibi yapması bir dk. önce kucağında ağlarken yabancı oluvermesi kadar acı veren daha bişey yok bu dünyada...

Bu korkuyu yenmesi için cesaret vermelisin... çünki onun herşeyi sensin bi kaybederse herşey yalan olur...

• :D yani 5 yıl boyunca herşeyi denedin ve hiç başbaşa kalmadınız doğru düzgün :D öylemi nasıl herşeyi denemiş oluyorsunki :D

• Evet bencede,biraz daha baş başa kalmalıyız sanırım, çünkü genelde arkadaşlarla hep beraber oluyoruz, çok nadir yalnız çıktık bugüne kadar.. Cesaretlendirmem şart haklısın..

• Bence başbaşa kalmak cesaretini artırır. senin ona yoğun ilgin -bi şeyini beğenmen bi konuşmasına gülmen/katılman sevdiği şeyleri -mesela sevdiği bi yiyecek gibi- alman- onun cesaretini artırabilr, birde sanalda duygularını açmakta daha cesaretli oluyor insanlar yani msn face yada mesajla...bi mesaj trafiği başlatıp konuyu bu noktaya getirebilrsin.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• En güzeli sorarak yada böyle şeylerle uğraşma sen birşeyler hissediyormusun onu sorgula sonra teklif et.

• 5 sene olmuş yanii her halde kanka mod olmuştur artıkın.

• elini tutarsın seni seviyorum der ayak yaparsın aynı kelimeleri oda sana söylerse mevzu ortada ama yok ne saçmalıyosun tarzında seni itekler uzaklaşırsa kardeşin arkadaşındır .

• Sana bakışlarından anlarsın ve genelde hisler yanılmaz. Yani arkadaşım dediğin adamın senden hoşlandığını düşündüysen seni buna sevk eden hareketleri olmuştur mutlaka. Eğer hoşlanıyorsan bir umut ver o gelir. Ama sevmiyorsan lütfen arkadaşlığınızı çıkmaza sokma...

• Dozajı arttır o zaman;)

• tabiki benim böyle düşünmeme sevk eden çok davranışı oldu,ben kendi kendime ümitlenmedim. Çok da seviyorum.. Umut verdiğimi de düşünüyorum açıkçası hareketlerimle,tavırlarımla ama yeterli oluyo mu olmuyo mu bilemiyorum..

• 5 senedir sana açılmadıysa arkadaşça yaklaşıyordur sanırım. Ama bakışlarından anlaşılır mutlaka bir erkeğin hisleri. Hissetmiyor olsa bile bu hissetmeyeceği anlamına gelmez. Eğer çok tereddütteysen açık açık konuşmalısın derim.

• mustafa sandalın .kalbimde bir acı vardı ve çok derindi ama ben saklıyordum .sanki peşinden fırtınalar esecek gibiydi yinede kaçmıyordum .anlatsaydım usul usul o gözlerine belki dinlemezdin. yalvarsaydım uzun uzun öylesine belki görmezdin. onca insanlar içinde yemin ederimki sen bana yakın geldin. onca sorular içinde yemin ederim sen bana cevap verdin .seklinde sözleri olan bir şarkısı var dinlet bak gözlerine cevabı alıcaksın

• rice ederim aşkınızın şarkısı olur inşallah

• evet dinledim ve çok beğendim,muhteşem bi şarkıymış yaa..çok saol..

• arkadaşına aşık bir erkeğin söyleyememe gidememe karişıklığını anlatan bir şarkıdır .umarım beğenirsin sözlerini dikkatli dinle

• Öncekileri Göster
  • direk sor sende istiyorsan yakinlas karsilik verirse tamamdir

• 5 yılda daha da arkadaşı olup olmadıgnı anlamadıysan gerçekten işin var demek ki...

İllaki açıkca duygularını söylemesi mı gerekiyor ?

O kadar paylaşıma rağmen yanıdan olması bir işaret değil mi *

Daha önceden arkadaşlıgı ilerletme konusunda teklif götürdün de reddet mi yoksa ?

Zaman bulursan izle... Duyguların hakkında.

(Version 3)

link

• izlicem izlicem :)))

• Eternal First Love... novamovla izlemek sıkıntı olmuyor. :))

• İşte bende bunu anlamıyorum yaa.. Çıldırıyorum düşündükçe,bi insan hayatı bu kdr erteleyebilir mi aklım almıyo.. Bu arada attığın filmi mutlaka izlicem yrn,çok merak ettim :)

• Öncekileri Göster
  • bence git sor! ama istersen bir arkadaşının yardımını al gitsin senin durumunu belli etmeden ağzını yoklasın istersen daha detay verebilriim yardım icin.

• Anladım,çok saol.. herşeyi denedik bunu da deneriz ne olcak :)))

• bakışların davranışların konuşmalarınız hepsi ipucudur zaten karşıdaki için.

çoğu şeyin sorunu """iletişim"""" dir ama aşıklar bunu yapamadığı için 2. birinin yardımı çok iyi olur :) gitsin arkadaşın yardımcı olsun bunun cok yolu var

mesela bir kıza, bizim arkadaşın sevgilisi varmış diye cıtlatık öğrendiğindeki umursamazlığından sevip sevmediğini anladık. sonra başka bir olayda okuldan arkadaş söyledi bana kızın yakın arkadaşı bende kankama dedim git konus kızla falan diye yardımcı olduk

• Nasıl belli edeyim peki? Yani sen sana ne yapılsa bu kız benden hoşlanıyo galiba diye düşünürdün? :)

• Öncekileri Göster
  • bakislar

davranislar

konusmalar

yeterli olur

• 5 yilda sen daha tanisamadiysan unut gitsin

zamanini bosa harcamissin

• Aaaah ah denemedim mi sanıyosun.. Neler yaptım bu 5 yıl içinde bi bilsen, dizi olur anlatsam :) ama çok saol..

• onun karakter yapisini gozlemle davranis ve hareketlerini gozlemle ve uygun receteyi yaz

• Öncekileri Göster
  • aslında tam flört edilecek kıvama gelmişsiniz... kusura bakma soruna cevap değil ama... ne güzel tanımışsınız muhabbet dostluk güzel... kalbin az atıyorsa bunu iyi düşünmen lazım derim... (bu da kızacak bana)

• eyvallah... sayende... beni sen yarattın:P

• Çok güldüm yaa, süpersinn :)

• kazım şununla ilgilen...:D:D

arkadaşım sevgiden aşktan falan bahset... ne bileyim daha sık görüş... tabi teklif ederse... gerektiği yerde vurkaç yap hafif... kalbinin ince teline dokun... sonra belli olur o...

• Öncekileri Göster
  • o söylemeden anlayamazsın.

• :) ona bunu söyle derim. bunca şey yaşamışsınız eminim ki o da senden hoşlanıyordur.

• Evet,belli olmuyor mu? :)

• sen ondan hoşlanıyor musun?

• Öncekileri Göster
  • nefes alışverişlerinden anlayabilirsin. normal nefes alıyorsa arkadaşsınız, hızlı hızlı nefes alıyorsa birşeyler hissediyordur, kesik kesik nefes alıyorsa arkana bile bakmadan koşmaya başla, sakın yakalanma...

• 5 yılda sen bunu anlayamadıysan bence hiç zorlama buradan söylesek de anlayamazsın :)) :)) 5 sene yaa şaka mısın 5 senede nasıl anlayamıyosun. 5 senede hiç mi bir konuşma geçmedi aranızda.

• yüzünde bir tebessümü sağlayabildiysem ne mutlu bana :))

• Korkuyorum napim, çok değer veriyorum ona, kaybetmek istemiyorum.. Bunu söylersem benden iyice uzaklaşacak, araya mesafe girecek, arkadaslığımız bile bitebilir.. Nasıl göze alayım yaa :)) güldürdün beni ama alemsin :))

• peki neyse söylemiycem . Sen bu arkadaşını seviyor musun. Git yüzüne söyle ya değil 5 yıl ben 5 hafta bile bekleyemem içimde bir şey olsa karşımdaki kişiye bir an önce söylerdim rahatlamak için sendeki sabır nasıl bir sabır çözemedim ben çatlamayı bırak toz duman olmuştum heralde

• Öncekileri Göster
  • sana karşı bişey olsa çoktan anlardın

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgili olarak yaklaşmadığı kesin aradığın cevap bu senin.

• gözler kalbin aynasıdır. sana bakışına dikkat et.. gerisi ne desem boş..

• 5 senedir nasıl içinde saklasın ki..

• Hayırlısı artık şekerım..

• Evet,biz pek yalnız kalamıyoruz malesef, genelde gruptaki arkadaşlarla birlikte oluyo bi plan olduğunda.. Daha sık yalnız kalırsak belki daha rahat olabilir,haklısın.. Çok saol canım..

• Bunu birşekilde hisesttirirdi sana. Bir mesajdan bir bakıştan. Bir başka ortak arkadaşlarınızla konuşurken. Red edilme korkusu baskın olsa bunca erkek hayatı boyunca yalnız kalır kı o sana ne kadar yakın. Tutamaz dıyorum. Ama u olmaz anlamına da gelmez. Bunu anca sen anlarsın. İstersen biraz daha yakın ol. İkili gürusmeye calıs sık sık bir yerde açılır.

• Öncekileri Göster
  • Beş senedir söyleseydi çoktan söylerdi bence. çok yakın bir arkadaşı olarak görüyordur muhtemelen.

• Sanmıyorum.

• önemli bir-iki detay var, 1.si daha önce bi kız arkadaşına açılmış üni zamanında ve kız onu arkadaşı olarak gördüğünü söylemiş, kızla bi daha görüşmemişler yine reddedilme korkusu olabilir mi? Çok yakın arkadaşız çnkü. İkinci bir detay ise okulu, askerliği, işi gücü herşeyden önce geldi hep, herşeyi bi sıraya koyarak yapıyor. Şu anda da işi ön planda.Hala bişiler yoluna girsin diye bekliyo olabilir mi acaba

Yükleniyor...