Bir erkeğin sana karşı ilgi duyup duymadığını nasıl anlayabiliriz?

5 senedir çok yakın arkadaşız, benim iyi günümde de kötü günümde de her zaman yanımda olmuştur. Ama bana arkadaşça/kardeşçe mi yoksa gerçekten... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• "Çok seviyorum müthiş anlaşıyorum ama eğer aşık olduğumu söylersem aradaki tılsım tamamen bozulur... artık ona hep onadan bişeyler bekliyomuşum gibi gelir artık gözünün içine bukadar yakından bakamam kokusunu duyacak kadar bile yaklamşamam bir şey ters giderse... ömrüm billah acı çekerim...o zaman kafamı duvarlara vururum keşke arkadaş olarak kalsaydık da ben hergün ona bu öpecek kadar yakın olabilseydim sadece hayali bile yeterdi bana"

Ne zaman %1200 anlaşıp hatta herşeyini benle -ailesi ile paylaşamadığı en özel konuları bile- paylaşıp hertürlü konuda yanımda/yanında olduğum biri aşık olduğumu söylediğim dakikadan sonra sanki hiç seni görmemiş tanımamış gibi yapması bir dk. önce kucağında ağlarken yabancı oluvermesi kadar acı veren daha bişey yok bu dünyada...

Bu korkuyu yenmesi için cesaret vermelisin... çünki onun herşeyi sensin bi kaybederse herşey yalan olur...

Soran beğendi
    • Ama bu riske girmeden de hiç bişi olmaz ki.. Ben de istiyorum ona cesaret vermek, ama tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum galiba.. Düşün düşün kafayı yicem sonunda yaa.. Ama şunu itiraf edeyim bu kadar yorumdan beni en etkileyen senin yorumun oldu. Benim ne demek istediğimi en iyi sen anladın ve anlattın.. Çok teşekkürler..

• Öncekileri Göster
    • Evet bencede,biraz daha baş başa kalmalıyız sanırım, çünkü genelde arkadaşlarla hep beraber oluyoruz, çok nadir yalnız çıktık bugüne kadar.. Cesaretlendirmem şart haklısın..

• :D yani 5 yıl boyunca herşeyi denedin ve hiç başbaşa kalmadınız doğru düzgün :D öylemi nasıl herşeyi denemiş oluyorsunki :D