Bir erkek neden aramaz, mesaj atmaz ?

geçenlerde birisiyle görüştüm. ikinci buluşmayı o istedi ama ikinci buluşmadan sonra mesaj atmadı ve aramadı. ben sudan bir sebep bulup mesaj attım ona cevap yazdı ama mesajlaşma ilerlemedi. sonra ben 4-5gün sonra bir mesaj daha attım ve buna da cevap yazmadı. Sizce artık ümidi kesmeli miyim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• telefonuna bir şey olmadıysa, ilgilenmiyordur

• sağ ol

• başın sağ olsun.

• o zaman ümidi kes, ha çok üzücü bir şey de olmuş olabilir

babamı kaybedince 2 hafta telefona bakmadım ben, gördüğüm mesajlara da cevap vermedim, internetten de öyle

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 26

• soğumuş yada ilgisizidir

• Gercekleri ( hoşlanmadığımız) kabullenmek biraz zordur. Cocuk begenmemis seni demektir bu. Cok da cengelli bir bulmaca değil.

• Görsel beğeniden bahsetmiyorum.

• iyi de ilk kez görmedi ki, kaç senedir tanıyor ve ikinci buluşmayı o teklif etti. nasıl beğenmemiş oluyor ?

• umıt baglamasan daha ıyıymıstı cocuksu bır duygu bunlar. cok kolay aşık oluyorsun sanırım yas aralıgını 25 30 yerıne 07 12 ıle degıstırırsen ıyı edersın

• oo ilişki bitmiş senin haberin yok

• bnce kes cevap yazmamış çünkü

• bence beklentısı sen degılsın eger sen olsaydın şu anda bu soruyu sormak yerıne onu nasl etkıleyebılırım yada nasıl baglayabılırım dıye bır soru soruyor olurdun

• uzak tutmaya çalışıyor seni

• ben kızları yolda görüyorum ellerinde tel önlerine bakmadan mesaj yaza yaza gidiyorlar çok saçma bi durum ama ben yılda bir kez bile mesaj yazmam ararım ama insanlar mesajla daha hitap ediyor kendini galiba bende mesaj atmazdım açıkcası tuvalet ihtiyacına kadar detaylı mesajlasıyorsunuz sanıyede bir mesaj çok salakca bi durum

• ben de mesaj atmam normalde, ama bu kez attım malesef

• kendimden örn. veriyim. bitmesini istiyordur.

• Nedeni şudur , denebilecek bir durum değil. Ancak hem doğru adına hem kendin adına, ondan uzaklaşmaya bak, gelesi var ise döner, yoksa sen kendini de parçalasan, gazetede de ilan versen , ı ıhh, dönmeyecektir. Hayat devam ediyor, hayat muhteşem, önüne ve daima ileriye bak. hayat senin, yaşa...

• güzel bir yorum olmş.

• mesaj hakkı bitmiştir

• sana katılıyorum

• Evet bosa bekleme

• seni beğenmemiş, unut artık onu

• emin olmak istemiştir, hem sana hem kendine bir şans daha vermiştir, olmayacağını görmüştür

• beğenmediyse neden ikinci buluşmayı o teklif etti?

• Hoşlandın mı sen peki

• umduğunu bulamadı

sende!

• Birşeyler yanlış gitmiş, yada gerçekten hoşlandığını zannetmiş ama hoşlanmamış, bu bir denemeydi senin ve onun için kafana takma yoluna devam et :)

• Hoşlanmadığı birşey olmuştur.

• evet kesmelisin

• zararın neresinden dönülürse kardır diyor brütüs :P

• evet çünki bitmiş bir ilişki

• Ümidi kes, o çocuktan sana ekmek çıkmaz..

• Cok sebebi var ,

Kişilik uyumsuzlugu zevk uyumsuzlugu

Senden yada ondan kaynaklı muhabbet kitlenmesi

vs vs cok sebep olabılır ama tek bıldıgım sey annemın babamı Kaygısız olarak benı küçük kaygısız olarak kaydetmesi :) haksız oldugunu sanmıyorum :)

• herşey ortada the end

• Smsi bitmiştir ya takma kafana :D

• cevap basit ikinci seferde etkilenmediğinden emin olmuş.. bide istediğini vermeyeceğini anlamışsa ondan bırakmıştır... ümidi kes gitsin..

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk seferde olabilir gibi düşünmüştür . ikincide olmayacağını anlamıştır .hoşlanmış olsa eminim mutlaka muhabbetini canlı tutardı . ümidin varsa kes diye söylüyorum . hatta keşke o mesajı da atmasaydın. ama boşver aklında kalmasından iyidir . unut gitsin

• çok doğru aynen katılıyorum

• Unut gitsin onu.Hoşlanmamış.

• Evet arama ve mesaj atma artık adam hoslanmamıs senden

• senden hoslanmamıstır kısacası

• Kes gitsin, erkek mi yok? Boşver. Konuşmak isteseydi çoktan dönmüştü mesajlarına.

• sevmiyordr ümidine kes ondan ..takmıyorki seni taksa cevap yazar demi .s

Yükleniyor...