Baylar, bir bayanın huyu suyu konuşması hal ve hareketleri sizce nasıl olmalı?

Özellikle bu sitede gördüğüm kadarıyla baylar bayanların kişiliğinden huyundan suyundan hal ve hareketlerinden baya şikayetçiler peki sizce idaal bir bayan nasıl olmalı fizik olarak demiyorum hareketleri konuşması kısaca kişiliğinden bahsediyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doğal olmalı zıtlaşmamalı uysal olmalı uyum sağlayabilmeli , elbetteki kastım köle olması değil

sus pus otursun değil o kadar rahat olsun ki hiç biyerde olmadığı kadar rahat olsun ama saygıyı

kaybetmesin daha fazla yazamıyorum çünki bu sitedeki kızları araya katmışın sanki burda ki kızlar

nasıl olmalı der gibi olmuş burdaki kızlar için konuş dersen hepsi bitane arada çürükleride var

niye bitaneler biliyomusun kibirli değiller havalı değiller insansan insan gibi cevap alıyorsun

kimi

sitelerde gerizekalı hem cinsleriniz maymun gibi tipi olduğu halde sadece o yaratılmış gibi

davranıyo :) Ks kızlarına saygı duyuyor ve bozulmamalarını temenni ediyorum çürük olanlarına

hiç deyinmiyorum gerek yok .)

• elbettesi yeterli :) yazdığın 2 , 3 hecen yazmadığın 4 ,5 satırını anlatıyor meraketme .)

• rica ederim asıl ben teşekkür ederim uzun uzun anlatmıssın aslında daha uzun şeyler yazmak isterdim ama haklısın demekten bşka bşi demek istemedim :D en iyi cevap seçmem yeterli galiba :D

• zahmet edip yazdığın cümlenin her bir harfi için teşekkürederim .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• saygılı pozitif yalansız olmalı

• çığırtkan olmamalı.

ota b.ka gülmemeli.

ağırbaşlı olmalı

• sadık olmalı saygılı olmalı erkeğini bilmeli tanımalı onu e lüstünde tutmalı.. ortamda gürültülü konuşmamalı ve pozitif olmalı

• sevgilim gibi olmalı buda anlatılmaz yaşanır seni seviyorum sevgilim :D :D :D

• Benim icin ideal bir bayan oturmasini kalkmasini bilen, nerede ne konusulur bilmesi gerek, erkegine saygili olmasi olmazsa olmazimdir ve sevgi saygida olmazsa olmazimdir.

• Ağır başlı diksyonu düzgün hal ve hareketlerini yerine göre ayarlayan gereksiz konuşmayan bir kadın için neler yapmam kiiiiiiii

• ahanda böyle olmalı :))) link

• Maşallah o zaman :)

• Sana şiddetle A9 kanalını tavsiye ediyorum adnan oktarın yanında çok bunlardan :D

• Kendi istediği gibi.

• Argo

küfür

gereksiz

sürekli zırlayan(ağlamak)

herşeye dert yakına

dengesiz konuşan

hiç birşeyden memnun olmayan

verdikçe dahada isteyen( cinsellik değil) :)

ukala

kendini beğenmiş (özellikle bu sitede çok fazla resmine bakıyorum güzel sanıyor kendini totosu bir karış havada aslında tipi itici tipsizin teki artistlik yapıyor birde çirkinsin işte neyin kafasını yaşıyorsun )

Benden uzak olsun

• Nasıl davranmandan çok, huyunu suyunu karşı tarafa kabul ettirmen önemli. Bunu yapabilirsen sorun yok. Yapamıyorsan kaybetmeye mahkumsun. Her önümüze gelene göre huyumuzu suyumuzu değiştireceksek işimiz var.

• Böyle sevimli cıvır cıvır olanları çok tatlı buluyorum.

• istenipte ulaşması en zor şey bu senin sorduğun.

• yerine göre davranmalı bir bayan

• soğuk olmamalı kendini beğenmemeli espirili kendiyle barışık bide dekolte araya sıkışsın :)

• Ne ot gibi olsun ne de odun gibi olsun. Yerine göre hareket etmesini, oturmasını kalkmasını bilsin. Öyle çok cıvık bayanları sevmem ben sürekli konuşan kadınlardan da hoşlanmam.

• Zaten yanımadaki beni iyi tanıyorsa bakışlarımdan nasıl davranması gerektiğini anlıyor ona göre davranıyor.

• yerine göre ciddi olsun yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...