Aşık olduğun birisinden soğumak için ne yapmalıyım?

Sevmek istemiyorum..bağlanmakta....aşık olduğun birisinden soğumak için ne yapmalıyım? bağlana bağlana kafayı yedim denebilir:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sende bağlanma hastalığı var.bağlanus kafayı sıkıyırcakus

• Yorumuma baktımda ne saçmalaşım la ben utandım kendimden :D
      teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• boşu boşuna olmuyor hoşlantı aksine varya böyle yaparak daha çok kişiyi çekersin kendine istemediğin ot burnunun dibinde bitiyor

• Bende ya çabuk bağlanıyorum hemen sahipleniyorum salakmıyım neyim :D

• Bataklık gibidir, sen kurtulmaya çalıştıkça daha da batarsın derine, en iyi yöntem yeni birileriyle tanışmak onlara şans vermek

• gözden uzak olan gönüldende uzak olur

• aşıksan niçin soğuma gereği duyuyosun ki ?

• bu nasıl bir soru la.. ortada zaten aşk yok demektir muhterem.. kendini kandırabilirsin ama beni asla!

• galiba öyle...takıntı diyelim ya da bağımlılık...:(

• o senin elinde değil maalsef :D ancak uzak durarkk belki

• O kişiyle bağlantıyı koparıcaksın kendi hayatına bakıp kendini düşünüceksin.

• Hic hicbirsey yapamassin bende yapamiyorumbende okadar baglammisimki 4 ay odu hala ben ... ama o beni tanimiyor artik

• Onun iğrenç hallerini düşün yararlı olabilir :)Kızlarla çok takıldığını,eğlendiğini düşün veya aldatacak gibi bir imaj oluştur kafanda ;)

• gercekden aşıksan sogumak istemezsin bence ? :(

• ulaşamamak ya da...

• belkide ulaşdıgının farkında değilsindir ? insanlar birbirlerini en masum duygularıyla severler ama araya kahpeler girer unutma ;)

• kötü yönlerini düşünEn iyi cevabı vermemişsin hala :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...