Bir insana onu sevdiğini nasıl söylersin?

Bir insana onu sevdiğini nasıl söylersin? Yaşadıgınız tecrübelerden yola çıkarak ne önerirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onun yapmak isteyip ama yapamadığı bir hayali gerçekleştirerek .

Kızlar Ne Diyor 9

• Karşındaki insan senin sevgilinse bunu her daim söylersin belli edersin ama karşı tarafın senn sevginden haberi yoksa o zaman ona bakışlarımla belli etmeye çalışırdım davranışlarımla belli ederim küçük bir fırsattada jest yapardım anlardı.

• benım onu sevdıgımden haberı olmayan bırıyse eger haberı olmasını saglarım soylerımhayatımdakı bırıyse her zaman senı sevıyorum derım zaten

• kimsenin olmadığı güzel manzaralı bi yer mesela bir sahilde bir akşam üstü ellerini tutup gözlerinin içine bakarak seni seviyorum derdim.

• Türkçe karakter kullanarak "seni seviyorum" derim.

• seni seviyorum derim.çok kolay.

• Seni seviyorum. Seviyorum Seni.Ay lav yu.

• Seni seWiyorum diyerek :D

• Gözlerinin içine bakar seni seviyorum derim.

• seni seviyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• gozlerinin icine bakarak soylersin

• çok hoşlanıyorum senden derim

• beklemediği bir anda...

• Bazen söylemen bile gereksizdir. Gözlerinle herşeyi anlatabilirsin.

• Akşam vakti loş ışıklarla, kalabalıgın olmadıgı biyerde, gözlerinin içine bakarak söylemek en iyisidir.

• bir insana kolay kolay o sözcüğü söylemem önce o sözcüğün altını doldurmalı ardından o duygu ile söylerim duygulu bir şekilde...

• nupera'ya gider, barda amuda kalkar ve seni seviyorum derim.galata kulesine, hazerfen misali kollarıma kanat takar, havada süzülmeye çalışırken yere çakılmaya ramak kala, seni seviyorum derim. sortie gider, elemanlarıdan lazer şovcu ayarlamasını ister, bu sever ağzımla söylemem, lazer şovcular yazar.kabızken,"ne yapabilirim?" diye ona sorar, müshil deneyebilirsin dediktan sonra tuvalette def-i hacette bulunurken, "seni seviyorum bebeğim" derim.

• Samimi, içten gelen her cümle olabilir. İçerisinde sevmek kelimesi geçse ne olur geçmese ne olur. Kelimeler yetersiz kalır zaten,

• "Zeni zeviyorum"Bu aralar Almanca öğreniyorum da.

• Ağzımla.Seni bilmem.

Yükleniyor...