İman tahtası kısmında ağrı. Sebebi ne olabilir?

Nasıl tarif ederim bilmiyorum bi kaç forumlarda da sordum ama tam olarak cevap alamadım. Kullandığım ilaçtan dolayı biraz fazla kilo aldım hormonal ilaç kullandığım. Sorunum şu göğüsümüm tam ortasında yağlanma oldu sanki eskiden deri ile kemik birleşikti eskiden ama şimdi orada bollaşma oldu. Bana normal gelmedi budurum özellikle kızlara soruyorum?

Güncellemeler:
İman tahtası aynen Yalnız ağrı içeride değil kemik ile deri arasında
Anlatamadım iman tahtası derken İki göğsün arasında ağrı var bundan dolayı kızlara sormuştum Orada sanki deri çekiliyormuş gibi bir ağrı var

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak arkadaşım dediğin bölgede bir ağrı var ise kesinlikle bu tehlikedir sen biran önce doktora git... şimdi biz burda ne desek yanlış olur ilk yardım dersinde biz göğüs bölgesi ve sınır (imantahtası) bölümünde herhangi bir ağrı hissediyorsanız hemen doktora gidin diye söylemişti hoca bize...

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir sağlıkçı olarak kullandığın ilaçta kortizon olabilir bu şişmelere yol açar çeşitli yerlerde göğüs yüz burun kalça.ama bir doktorun görmesi lazım kesnlikle tehlikeli bir şey.

• iman tahtası o... kullandığın ila.tan dolayı reflü başlangıcı olabilir.. asitil bir rahatsızlığa benziyo.

• İmam tahtası derken?

• iman tahtası.

• İmam tahtası deyince tahtadan yapılan namazgahlar geldi aklıma.

• ben eczacıyım ılactan anlarım ama sen kızlara soruyomussun o yuzden ıshakka soyledım maıtasıyla konussun bılgılendırırız onun manıtasıda manken gıbıydı sımdı tabperlı kamyona dondu

• Bir eczacı bu kadar iml� hatasını nasıl yapar ?

• ne beklıyon kızım ben doktor yazısı okuyom o kadar da olsun

• işte benim demek istediğim şey öyle değil ilacın etkisi göğüste nasıl anlatayım

• doktora git kalpte sorun olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• İman tahtası olmasın o:((

• o ne oluyor anlamadım...?

• gögüs kafesi

• yandaki tuşa basmışım

Yükleniyor...